@montana (19.06.2012 22:45): Cutscény vypadají stejně (jsou v enginu hry, alespoň myslím), ale gameplay je prostě děsně nevýrazný, všecko mi splývá dohromady a ztrácí se detaily.

Takže tohle je problém jen některých verzí PS3?

BTW UPlay je docela solidní pitomost, přidaná hodnota je skoro nulová a technicky mají ten jejich program taky na mizerné úrovni. Chválím ale, že stačí jeden klíč pro PC i PS3 verzi, tedy alespoň to tak vypadá.
Proč je PS3 verze téhle hry tak hnusně vyblitá a neuvěřitelně světlá? Já si říkal, že když už mám na výběr, tak si zahraji tu verzi, která má achievementy, ale tohle se prostě nedá.
Kuaaaaaaaaaaa!!! Som to teraz išiel kupiť a prave vypršala ponuka :D boha tam
Taky rozšiřuji řady vlastníků, a jak tak koukám, tak je nás tu dost na nějaký ten MP. Jestli za to vůbec stojí...
Ani já jsem neodolal, vypadá to po delší době na závodní hru, která by mě mohla bavit...
Taky jsem to vzal, četl jsem dost pozitivních dojmů. Chybějící HDR a post process efekty snad půjdou spravit enb filtrem.
Zkousim multak a vypada taky hodne zabavne. Skoda, ze ho dle vseho uz skoro nikdo nehraje a kdyz uz, tak jen zakladni mody na vyblbnuti.
Uff, udelal tady nekdo ten "Blast from the Past" challenge, kde je uvodni tutorial prvniho Drivera? Posledni zkurvena "activity" a proste mi to nejde. Ti svinaci to tam proste museli dat :)
Porad jsem si myslel, jaky to bude sranec a aktualne me teda novej Driver bavi jako snad dlouho nic. No ale to uz asi zdejsi zjistili, dle hodnoceni :)

To hopsani z auta na auto je perfektne zapracovany do hratelnosti. Sice je solidni wtf, jak to tam vysvetluji s vaznym ksichtem, ale samotny zpracovani je dost vtipny a tim padem jsou i samotny mise dost zabavny :)
V demicku mi jizdni model prisel absolutne prisernej, ale po zvyknuti mi i ten prijde udelanej sakra zabavne a clovek ma fakt dobrej pocit, kdyz se mu povede pekna myska v plnym provozu (casto opravdu v PLNYM provozu) nebo paradni smyk pri honicce (bozi jsou honicky inspirovany filmama, bez vsech vychytavek)

A fakt me bavi plnit vsechny ty pitomy vedlejsi ukoly, jako snad naposledy u Burnoutu Paradise. Nejvic mi to ale feelingem pripomina asi Midnight Club: Los Angeles. Asi hlavne tim pohledem od volantu, ktery je dost podobny a jako jeden z mala pouziva ruckovani na volantu, coz je proste kůl :)
Herní náplň že nepůsobí stereotypně? Na mě teda jo, a to hodně. V podstatě se tam opakuje jenom pár druhů úkolů - závody, sledování, rozbíjení reklam/balíků, paranoia, pronásledování, útěk. Příběhové mise taky nejsou nic extra a navíc mi na nich trochu vadí, že se odehrávají pořád ve stejném autě (i když jinak by to do příběhu nesedělo) nebo v případě povinně volitelných misí v jiném nezměnitelném autě, takže odemknutá auta můžu použít jenom na stereotypní vedlejší úkoly (které mě v půlce hry přestaly bavit) nebo projíždění se po celkem jednotvárném městě bez zajímavých míst.
Hra se mi ze začátku hodně líbila, shift je skvělý nápad, hlašky mě celkem pobavily a úkoly byly poprvé nebo podruhé pořád zábavné, ale asi po půlce hry jsem ji dohrával spíš z povinnosti. A třeba bouračky, které jsou ve hře hodně důležitým prvkem na mě působí tak nějak strnule, chybí tomu propracovanější fyzikální model aut.
policajti v jedničce byly sebevražedné prasata, kteří byli schopni tě zabít za to, že jsi vedle nich na křižovatce zatáhl ruční brzdu (už když jsi stál)
Driver dost překvapil. Shiftování mi už nevadí vůbec naopak už to beru jako dobrej nápad, Například závody se dvěma auty najednou jsou fakt zajímavý. Ono obecně herní nápln nepůsobí vůbec stereotipně. Pocit z jízdy kór v první osobě s výhledem přes volant paráda. Navíc vynikající modely aut.

A hudbu jsme vyřešil tak že mi pod hrou běží winamp se sountrackem z jedničky. Je to o dost lepší. Navíc ze začátku je jedna mise kde vás honí spousta cajtů v bílejch polic. autech a chovaj se (narážej) stejně agresivně jako v jedničce. Spolu s hudbou jsem měl fakt slušný "déjà vu".
JohnCZ: Nic se neboj, pocit cheatování brzo přejde. Brzo si totiž bez shiftu ani nevrzneš. ;)

Ale jinak se připojuju k odporu vůči soundtracku. Elbow, Span a pár dalších mě svou přítomností potěšili, ale většina songů je docela meh (v čele s oběma menu themes, nebo je jich víc?). Docela mě mrzí, že tu není možnost tam nějak prcnout vlastní hudbu.
S počátečními rozpaky s teleportací musim řct že ta hra má něco do sebe. Přestaňte přemejšlet že je to volovina a zjistíte že se s tím dá slušně vyblbnout. Zatím jsem příjemně překvapen.

Jen hudba je slabší. A rozhodně bych se nezlobil za 70. léta ala první díl.
Jako slepej k houslím jsem přišel k nějakým drobným a místo toho, abych je investoval nějak rozumně nebo si je odložil na horší časy, jsem je vrazil do tohohle. A jak to tka hraju, tak nelituju. >_> Ignorin' the story, enjoyin' the ride...abych tak řekl.
Tak ono to teleportovanie je celkom sranda. A zaujímavá funkcia. Napríklad naháňajú Ťa policajti, prepneš sa do náklaďáku, zatarasíš im cestu a tak nejako by to asi malo fungovať. :D Ale zatiaľ čo som hral asi tri alebo štyri krát demo, to vyzerá celkom dobré, na klasického Drivera (1 a 2) to nemá.
KRoman47: podle videii se mi to taky moc nepozdavalo, ale ohlasy jsou na to skvele. takze sem docela zvedavy :)
Jinak tomuto dílu se velkým obloukem vyhnu, ta teleportace a příběh je prostě k smíchu a co jsem viděl videa, tak ty se mi taky zrovna nelíbily.
NateLogan: Já druhý díl minul a Driv3r jsem hrál až vloni na PS2, ale i tak jsem se u něj skvěle bavil a ještě dlouho se jen tak projížděl po městě. Fakt nechápu, co se na tom lidem nelíbilo, pořád to byl poctivý Driver. Akorát asi na dvě mise jsem si musel pomoct fíglem, na který jsem sám přišel, protože to jinak nešlo. Jak se muselo seběhnout ze schodů k autu a dohonit a odstranit toho típka (myslím to byl chlap), tak to prostě nešlo, seběhl jsem, namířil, vystřelil a splněno. =) Ještě pak někde dál na té motorce to bylo peklo. Jinak ty města (hlavně to poslední), grafiku i fyziku měli udělanou super a na PS2 to šlapalo až obdivuhodně dobře.
Fg: RNDr. (rerum naturalium doctor) neznamená být felčar, s čelovým zrcátkem, ohánějící se protitetanovkou, s volskou jehlou. Je to akademický titul, udílený na přirodovědeckých fakultách, ty Vizigóte! :D
Já se docela těším, ale to teleportování mi taky nevoní. Trochu mě štve, že se sandboxy dělaj jako strašný arkády. Já radši realističtější pojetí ala GTA IV. Ale jelikož je SF jedno z míst, kam se chci někdy určitě někdy v budoucnu podívat, mě ta hra strašně láká.
Yahtzee liked it. >_> Né že by to něco znamenalo, já jen že sním v devíti případech z deseti musím vždycky souhlasit. I když je fakt, že tohle mě od začátku rovněž víc než cokoliv odpuzovalo.
je to dobra hra! nepyskujte, kdyz ste to nehrali :) a doktor je zase mimo ze svych medikamentu, vsude to dostavalo 8micky a to na zavodni hru znamena top...pred demem sem kroutil hlavou, co je to za ulet, ale je to skvele hratelne, tak nesudte predem ;)

navic MP je zabavny
Já jsem v tomhle asi výjimka, pač mám za sebou všechny tři první díly a všechny se mi líbili (ano, i trojka). Čtyřku jsem hrál jen chvíli, ale bratr ji dohrál a prý ho bavila. Přesun do fantasmagorického světa s teleportujícím se vrahem mi nepřijde moc seriózní. Je to tak trochu jako Max Payne 2 vs 3, špatné to možná nebude, ale co je moc, to je příliš :D
No vzhledem k tomu, že druhý díl nebyl nikdy na pc nemůžeme tu mluvit o nějaké příběhové posloupnosti. Samo člověk by mohl namítat, že to není překážka a je možné si to díky emu zahrát i tak, ale pro kovaného pc hráče a předchozích fiascích by to špatný díl být nemusel, alespoň co se herně týče. Také ale v žádném případě netvrdím, že to bude uber total 10/10 hra.
Minimálně po příběhové stránce s ohledem na předchozí díly to prostě nejde neodsuzovat.
Virus: Ale ano musí se to odsoudit a všichni mě to podepíšete. Nový Driver se nakonec bude stahovaz z obchodů stejně, jako vadné hračky z Číny!