Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Driv3r


Diskuze

< >
ty střílecí pasáže. jízdní model je minimálně o třídu horší. nad vodou ho drží zvládnutý příběh, hudba a lepší destrukční model. grafika je taky horší, ale celkem je to docela zábavný a je poznat, že je to Driver, takže u mě dobrý.
Tak Driver na PS One je můj další velký rest. Koukám ale i na verze pro PC, tak tady zadumaně koukám, jestli tahle hra je opravdu podprůměrná, jak ukazuje procentuální hodnocení...
Tak já na to vlítnu! První dva díly Driver série jsem měl velice rád a je čas vrátit se k tomu v nějakém modernějším hávu (prý i v dnešní době to má velice slušnou grafickou stránku) a zase pořádně se vynervovat u zhola nemožných misí (které jsem měl nadevše rád, díky tomu skvělému pocitu po dokončení). Snad dopadnu jako NateLogan, přece třetí Driver tu nemůže mít hodnocení 42%.
Tak jsem si jen tak bokem zkusil pár misí... A stejnak pořád nechápu, proč se třetí driver setkal s tak monstrézním neúspěchem. To všechny odradila ta vysoká obtížnost (která je u Reflections pověstná) nebo ne zrovna povedené střílecí pasáže?
Jak se zdá, tak jsem as jediný člověk v republice, kterému se Driv3r líbil skoro stejně jako první dva díly...