@Borghal (11.03.2015 12:54): Presne tak. Podobných videí je mnoho a tiež ich nechápem. Miesto toho, aby autori prešli k veci a priamo ukázali, čo robiť, je nutné sledovať hromadu zbytočných žvástov naokolo, potom prípadne sledovať ako pomaly malými písmenami do textového dokumentu vpisuje postup prevzatý z iného zdroja a niekedy ani poriadne neukáže, čo robiť, pretože oni to už nastavené majú. Des
Nechápu, proč lidi dělaj tyhle videa? Vždyť on tam stejně má na screenu postup vzatý z nějakého fóra a místo 7-minutového videa by stačilo 5 řádků textu.
7 minut vs 0.5 minut času stráveného nad instrukcemi.
Lidi fakt neví co s časem dneska.
To uz jsem zjistil, ale jak? :D je nekde nejaky navod nebo je na to jen nejaky kratky prikaz ktery sem muzes napsat?
Já ne, pro mě je to neskutečně nepřehledný, potřeboval bych menší zoom, abych viděl větší kus bojiště.
Já se ten taktický mód naučil používat celkem rychle :) dokonce víc než v DAO :D
@Arcee (10.03.2015 00:33): Hrál jsem to na tu obtížnost pod Nightmare. S tou jsem začal, ale bez použitelnýho taktickýho modu to je jak osina v prdeli a ne zábava, tak jsem to zase snížil :)
Čoveče no tak zase mě se to jako RPG líbilo :) Ty jsi to asi na nightmare nehrál, že? :D Tam rozhodně nebylo jedno co si nacvakáš, hlavně u mága. Na démony bylo potřeba to střídat a na draky taky. I když mi přišel paradoxně jako nejtěžší ten první. Pak jsem už to všechno kosil na první pokus, vždycky jsem na ně šel s alespoň o 2 levely nahoru.

To já udělal všechno kromě některých písní a kousků mozaiek, buglýho solasova osobáku a infinite requisition kokotin :D a měl jsem to za krásných 118:55.

Jak vypadal váš inq ve finále? :) můj fešák ...
Tak po 91 hodinách dohráno. Pár úkolů mi tam zbylo, tak se k tomu třeba ještě časem vrátím. Pokud to beru jako akční, příběhovou hru, tak to bylo super. Pokud bych to měl brát jako RPG, tak je to fakt bída - hra se v tomhle ohledu hraje sama a není nad čím přemýšlet. I ta volba různých skillů a kouzel je tak nějak zbytečná a je celkem jedno, co si tam člověk nacvaká. Ale díky tomu nádherně nadesignovanýmu světu jsem se bavil naštěstí dosytosti a vyřádil se při pobíhání po nádherných lokacích. Nečekal jsem od hry po minulém dílu žádný zázrak a o to větší je moje překvápko, jen tak dál.
@Arcee (08.03.2015 00:55): Myslím, že ten rituál se ani tak netýkal konkrétní osoby, ale "smrti budoucího arcidémona" = místo toho aby se přesunul do kteréhokoli Wardena, tak jde do dítěte...
Nojo ale to by ho potom měl zabít ten Alistair nebo Loghain, ne? Jsem v tom trochu zamotanej ...

Jinak nevíte jak je to s tím Black Emporiem? Přidali barvení zbroje, uložiště, nějaký bugy opravili, jiný přibyli :D, ale Black Emporium nikde.
Ale jak může strážce přežit bez toho aby to děcko bylo jeho? Vždyť to je ten rutiál úplně zbytečnej, ne? :D

jo, podíval jsem se znovu na titulky a už vím kam Solas zmizel, ale to ve mě vyvolalo ještě další otázky ... no další díl bude asi hodně zajímavej.
Kam zmizel Solas? :D
Četl jsem něco o tom že neni za koho se vydává a že se to na konci ukáže, on ale po zabití coryphea zmizel a nikdo neví kam .. ?
Desátej drak zabitej ale achievement nikde .. wtf?

Ani achiv Pathfinder se mi neodemčel :x

Je k něčemu sbírání těch kousků mozaiek?

Právě se mi povedlo v keepu naklikat tyto možnosti: alistair má dítě s morrigan s provedením rituálu, strážce zabil arcidémona a je živej :D ... nějaká kokotina, ne?
U Loghaina to stejný .. Morrigan se vychrápala s ním, porodila mu malýho boha a strážce přežil zabití arcidémona, jak je to tyvole možný?
No ale me na mape stvou ty vykricniky nebo v deniku ten nehotovy ukol :D
Requisition nedělej. Nic z toho nekouká, je to někonečné a ještě navíc člověk nesmí používat "sell all" protože to prodává i questové (requisition) itemy, omgwtflol.
no to já mám max enchantera, frost a už skoro i fire a sebou tahám solase kterej má spirit, takže jo, je nermtelnej :D ale draka asi sám ne, ta bariera by toho tolik neudržela. Teda určitě ne na nightmare, na nižší obtížnosti zatím nemůžu soudit.

Mají některý z těch requisition questů konec? :D K čemu je to vůbec dobrý kromě power bodů? Zrovna mám nasbírat nějaký ozdobný drahokamy na na Hinterlandskou tapestry a ty gemy už fakt nevím kde hledal, když mám celej Hinterlands dávno vymlácenej ...
@Arcee (02.03.2015 17:36): Vidíš zrovna ten Solasův má už být opravenej...vlastně všechny...tak či tak Knight Enchanter je naprosto OP a opravdu je tam na spamování toho bladu. Vymaxuj si strom léčení na max, přihod step fade a jsi pravkicky nepřemožitelnej. Vsadim se, že bych s KE ukuchal draka úplně sám :D
@Arcee (02.03.2015 16:35): Ty máš Touretta, že musíš vždy pokud se ti něco nelíbí zakončit větu, tak pochvalnými slovy? :D Těch 8 skillůů odůvodnili tak, že prý chtěli, aby jsme mysleli jaký zrovna využívat v závislosti na tom do jaké lokace se vydáme. Co se těch buglejch questů týče. Ty by už měli být opraveny za předpokladu, že máte aktuální verzi. A jo, na to jak je hra velká tam bugů technickýho rázu neni opravdu moc a Frostbajt sám o sobě neni náročnej na HW.
No jako netvrdím že je to dokonalá hra, ty buglé questy mě tam občas dost štvou a i když ten engine optimalizovali opravdu dobře, pár much to ještě má. Hlavně ale ... action bar jen pro 8 skillů? U RPG?? REALLY??!! Dementi ...
Už už som sa chystal to kúpiť, keď mi veľmi dobrý kamarát (s ktorým mám takmer na 100% podobný vkus a hráme tie isté hry, máme radi tie isté filmy, seriály, knihy) na túto hru povedal, že je to nehorázna sračka (to má pôvodný Dragon Age veľmi rád). Tak už som úplne kľudný a už ma to vôbec neláka :)
Vim vim, uz mam taky vyssi :) ale po dvacitce uz nejsou xp za zabijeni.
Jsem ale zvedavy na cem skoncim ja ... Mam 21 a pul a uz mi chybi jen empires du lion a zrejme zaverecna cast hlavni linky. Videl jsem ve videich ze nekteri maji i 27, by me zajimalo jak :D
tak to je fajn :) doufám že to opravý i zabugované questy, třeba ten pro solase s tím démonem, nechce se mi spustit cutscéna :-/ To stejný ve western aproach pro toho drakonologa, furt tam mám quest abych ho našel, ale všechny ostatní už jsem pro něj splnil :D
No má vyjít to black emporium, ale nevím jak to s tím bude. Psali něco o tom že se člověk musí zůčastnit nějakého beta testování patche aby jej dostal, tak nevím jestli bude k dispozici i lidem co se do testování nedostali.

Jinak já nepsal nic o neuzavření příběhu, jen že to neni žádná trilogie :D
@El Buitre (01.03.2015 13:39): To nakupování DLC ingame opustili už u dvojky, patrně jim došlo jak je to blbý nápad :-) Rozhodně není patrné, že by něco chybělo, a myslím že jsem četl něco jako že DLC vydávat ani nechtějí, ale kdoví...
No, prošel jsem si tím asi standardním vývojem, tj. jednička mě bezmála nadchla a dvojka, byť podávala dospělejší a ne tolik prvoplánově hrdinský příběh typu jsi nikdo, ale bez tebe všichni zařveme, tak hybaj stát se gerojem, mě dost znechutila hlavně tou recyklací prostředí a zjednodušením soubojových částí. Z těch letsplayů, co jsem měl tu možnost vidět je v tomhle trojka tak někde na pomezí. Takže váhám no. Uzavření příběhu teda asi čekat nemám, ale ještě mi to nedá, nezeptat se na jednu otázku, protože byť jsem trochu googlil, tak jsem na to nenašel uspokojivou odpověď. Jsou v plánu, jak je u Bioware "dobrým" zvykem další DLC rozšiřující dějovou linku (a z toho vyplývající dotaz... pokud ano, jestli je to někde ve hře patrné, tak jako tomu bylo třeba u tý Pevnosti strážců - máme pro tebe lokaci, ale ejhle, dostaneš jí až za 400 bioware bodů)?