Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Double Cross

10.01.2019
19.06.2019
kompatibilní
65
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Existuje nesčetné množství paralelních vesmírů a na všechny z nich dohlíží agentura známá pod zkratkou R.I.F.T.. Ústředí této instituce však bylo napadeno neznámými maskovanými útočníky a coby agentka Zahra jste pověřeni vést vyšetřování s cílem dopátrat se, kdo stojí za těmito nenadálými útoky a ubránit tak mezigalaktický mír.

Double Cross je akční 2D plošinovka okořeněná detektivním pátráním po pachateli, která vás zavede do mnoha dimenzí propojených s ústředím R.I.F.T. za pomocí portálů. Krom procházení základny, kde se prostřednictvím rozhovorů s kolegy a jinými NPC posouváte v případu dále, bude třeba hledat vodítka i v jiných vesmírech, na kterých na vás čeká platforming skrz nebezpečné prostředí a spousta soubojů s nepřáteli a bossy. Vaše postava nachází platidlo zvané upgradium, díky něhož postupuje na nové úrovně a odemyká nebo si vylepšuje své pohyby a chvaty, přičemž hra nechává na vás, na jaký styl boje se budete chtít specializovat a v jakém pořadí budete chtít jednotlivé dimenze navštívit.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.