Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

tak dneska jsem koupil na GOGu se slevou tuhle vec .. jsem docela zvedavej, co se z toho vyklube .. ma to fungovat i na linuxu
Vskutku jsem nečekal, že se z toho vyklube taková příjemná oddychovka. Hrát tohle na mobilu v autobusu při dlouhých cestách, naprosto perfekt.
@ripper (16.05.2019 12:37): hm nevim, mne to prijde dostacujici. Muzes i nastavit smer koukani a pripadne rozhlizeni. A ABCD mi vystacily dost, ackoli jo ty velky mapy jsou uz celkem peklicko.

Asi zalezi jak to hrajes, mne treba byly jedno ty time challenges tak me cekani zas tak netrapilo.
@Walome (16.05.2019 07:27): To mluví pouze o vhazovaní skrz dveře. Ani to mi dobře nefungovalo. Každopádně to nelze provést při hodu flashbangu za roh. Tam ani ten původní voják nečeká, až to bouchne. A ano, můžu všechno mapovat na ABCD pokyny, ale to zaprvé musím ručně ovládat (u dlouhé mapy co se snažíte celou naplánovat kvůli challengi je to fakt otravný) a pokynů je jen omezený počet (4). Ty ABCD pokyny jsou dobré na nějaké zásadní události, ale ta hra prostě neumí synchronizovat běžný průchod. Dost často mi správně nefungoval ani pokyn s palcem nahoru - místo aby voják začal provádět plán až teprve zastřelí viditelné nepřátele, tak dost často se k nim otočil zády a šel pryč. Něco z toho jsou chyby, ale něco z toho jsou prostě chybějící UI. Takže docela si stojím za tím, že se to prostě musí hrát v okamžitém módu (plánujete pár sekund dopředu). Jinak je to neověřitelnej opruz kde spíš spoléháte na štěstí než svoje taktické schopnosti.
Tak jsem strávil krásný slunný den ve společnosti door kickers...že já to včera instaloval:)
Baví mě to. Má to spád, za chyby si většinou může sám hráč (i když bych si uměl představit více signálů a možností při plánování) a obtížnost příjemně stoupá. Nikdy jsem nehrál Rainbow Six, ale mám dojem, že tam to fungovalo podobně (?).

No a samozřejmě pro takovýty hráče, co rádi hrajou desítky hodin jednu hru je to nekonečno (doslova) nových map, takže jo, tohle se povedlo.

(těším se, až dostanu do ruku všech 10 lidí, už v těch 4 je to docela slušnej masakr, co nevidět postnu video :D)