Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dispečer

2004
68
21 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Dispečer je vítězná hra soutěže BonusWeb Game Competition. Jedná se o logickou hru v 3D grafice. V ohraničeném prostoru autobusového depa se nacházejí různě zaparkované autobusy a vaším úkolem je s vybraným busem vyjet ven z jediného možného výjezdu. Můžete popojíždět se všemi vozy, ale pouze dopředu a dozadu. Tudíž je nutné správnou kombinací přijít na způsob, jak všechny překážející autobusy dostat z cesty. Hra obsahuje 25 úrovní s postupně rostoucí obtížností.


Poslední diskuzní příspěvek

Tak mě napadlo, má někdo tip na nějakou hru na podobným principu na Androidu?

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Řídit autobus se mi nepoštěstí každý den. V Dispečerovi jsem však tuto možnost dostal a plně ji využil, i když zde se autobusy mohou pohybovat jen dopředu a dozadu bez zatáčení.

Jedná se vlastně o modifikovaný hlavolam, známý z mnoha adventur, kde je vidět kvalitně odvedená práce na autobusech. Ty se při jízdě kolíbají a při nárazu ve vyšší rychlosti se od překážky odrazí. Vyjet s určeným autobusem byl někdy opravdu obtížný úkol, ale vždy jsem ho dříve či později vyřešil a hru dohrál.

Pro: logické prvky, autobusy, návykové

Proti: někdy až příliš obtížné

+12