@musa (komentář): Ja jsem to hral opravdu intenzivne a tezce to vymasteroval, obtiznosti se lisi v zasade jen tim Rampovym letem a hard to fakt nejde, vzdy to ale hraju na normal a nemam problem. Vtipny jsou ale texty pri nakupech na burze a popisu destinaci, tu hru mam fakt rad.

BTW v prubehu hry je mozny prachy ulozit na ostrov, kde je vaha. Prijdes sice o par dni, ale pri nasledny havarii o ty vydelany a ulozeny prachy nemuzes prijit.

Zde je nova verze znelky u noveho dabingu, Zpevakovi patri ustrelit hlavu brokovnici.
@Zoltan (17.04.2013 18:40): Me nejvic bavila dzungle a lezeni ve skalach. Foceni uz pak moc ne, to bylo moc jednoduchy a vyhraval jsem s nim uz kdyz mi bylo 10 let, to jsem to hral jen o neco malo lip, nez ten frajer z hrej.cz.
Na hard to bylo nejzábavnější, bojovalo se fakt o každý dolar. Jediné co dodnes nechápu, je orientace v jeskyni, kde je ta mumie, propasti a tak :D
Ja jsem to dohral i na hard. Jedinej podstatnej rozdil v obtiznostech je let s Rampou, na hard se v podstate nikam doletet neda, objevuje se ufo, ktery vas unese na zacatek levelu a vycerpa naftu, takze spadnete. Je treba hned na zacatku najit lokaci, kde se nechazi matros, ze kteryho sikula sestroji teleportacni stroj (da se to precist v infu o kazdy lokaci) a modlit se, abyste tam doleteli, protoze na hard s vami Hamoun uz lita pokazdy.

Jo, hraval jsem to fakt dost...:)
@musa (17.04.2013 09:49): Souhlasím. Schválně jsem si to zkusil (na easy) a dohrál jsem jak džungli, tak jeskyně (sice ne napoprvé, ale moc dlouho to netrvalo). S tím letadlem to chce lítat trochu pomaleji, s plnou rychlostí se vůbec nedá stíhat reagovat na překážky.
ach ach... ne ze bych byl v hrani tehle hry nejaky majstr, ale tady to panu autorovi opravdu neslo :).
@Caelos (22.06.2012 00:38): Tohle je fakt regulerni pokracovani, jo? Vypada totiz mnohem hur, nez jednicka a co jsem se tak chvili dival na tvy video (vcetne uvodniho zpevu), tak toho i mnohem min nabizi.