Disney's Aladdin in Nasira's Revenge

Disney's Alladin in Nasira's Revenge Action Game, Disney - Aladin: Nasiřina Pomsta

01.12.2000
13.03.2001

Znovu se v kůži hrdiny Aladdina vydáme na pohádkový příběh v klasickém "hopsačkovém" stylu, ovšem tentokrát už ve třetím rozměru. Hlavní zápornou postavou je čarodějnice Nasira a také nelítostný sultánův přisluhovač Jafar. Na druhé straně bude po vašem boku stát krásná sultánova dcera Jasmina a samozřejmě také džin. 28 úrovní vás zavede do pouštních oáz, podzemních dungeonů, jeskyň, vnitřku pyramidy, ale také do sultánova paláce a městských ulic.

Tu to hru jsem dostal na PS jedničku, jen proto, že to byla jedinná, která měla český manuál =) Asi do desíti let jsem se nikdy nedostal přes třetí level, protože jsem nikdy neuměl skočit na ten létající koberec. Ale když jsem se do toho pustil před 3 lety, tak konečně se mi to podařilo. Postupně jsem zjišťoval jak byl ten skok na koberec vlastně jednoduchý protože ty levely v oáze, ty dávaly zabrat nejen prstům, ale také mozku. Po zdolání oázy, jsem pokročil do jeskyně zázraků, a tam jsem nemohl zaboha udělat to surfování na ledu. To prostě nešlo, jakmile jste jen trošku pohnuli šipkou, tak hned slítl. Nakonec jsem musel použít cheaty na nekonečno života, protože jinak bych se tam hraba doteď. Ale jinak luxusní gameska nejen pro děti, která si zaslouží cenu za obtížnost.

Pro: Známa postava je zpět, 3d svět, dlouhá herní doba

Proti: obtížnost