Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Disaster Report 4: Summer Memories

Zettai Zetsumei Toshi 4 Plus: Summer Memories

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
07.04.2020 PCPS4Switch
Vývojáři:
Granzella
Oficiální stránky:
https://nisamerica.com/disaster-report/
Jednoho úplně obyčejného dne vypukne obrovské zemětřesení a vy se zrovna nacházíte v jeho středu. Všude kolem vás je chaos a je jen na vás, abyste zachovali chladnou hlavu a ve zdraví celou situaci přežili. Musíte procházet rozbořenými troskami města plných ohně a padajících kusů budov a činit těžká rozhodnutí, například co se týče pomoci ostatním přeživším.

Disaster Report 4: Summer Memories je čtvrtým dílem a zároveň rebootem survival adventurní série Disaster Report, která započala prvním dílem již v roce 2002 na konzoli PlayStation 2. Hráč má na výběr ze dvou hlavních postav, kde buď bude hrát za ženu nebo za muže, kterým může zvolit jméno a upravit vzhled a v průběhu hraní lze pak měnit i oblečení. Hra se snaží realisticky simulovat situaci následků nečekané katastrofy a neustále vystavuje hráče nebezpečí, kde občas i vteřina navíc v rozhodování může mít fatální následky. Stejně jako vy, i každá postava, kterou potkáte, s sebou přináší svůj vlastní příběh.

Verze pro PlayStation 4 obsahuje exkluzivní herní režim pro headset virtuální reality PlayStation VR, v němž si zničené město můžete projít z pohledu první osoby.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.