Tak dohráno. Na barvičky jsem si zvykl a v zásadě by se k vytýkání našlo jen pár drobností (wtf systém počítání bodů kolizí, způsob získávání nitra atd.). Nicméně to zdejší hodnocení opravdu nechápu.
Náhodou nevíte o módu, co by mě zase zbavil té moči přes obrazovku, jako byl u Gridu? Furt mám pocit, jako bych měl zapnutý noční režim, jak je to žlutý.

A google nic :-(
Poku by nebyla zde tehdy zmíněna hra zdarma, nemusel jsem si ji na Steamu vůbec aktivovat. Nedozvěděl bych se o tom. Takže to samozřejmě patří i do diskuzí ke konkrétně sledovaným hrám, stejně jako přímo kódy do her. Už párkrát jsem to úspěšně využil.
Jak je to na steam verzi s games for windows live? Jede to na tom stale ci je to odstraneno jak u dirtu 3. Diky.
Nemůžu si pomoct, ale ta hra je taková úplně zbytečná. Jako auta pěkný, ale je to takový nemastný, neslaný. Soundtrack strašnej, "kampaň" nudná a lehká, zas je tam ta gymkata nebo jak se to jmenuje. Navíc tady úplně násilně naroubovaná. V autech nejsou rozdíly...

Sice se tam jezdí tak ňák furt příjemně, ale i když to beru jako arkádu, která mě vyšla na 20,- Kč, tak asi nejslabší díl série.
Jako popisek dobrý, ale podotkl bych že Dirt už nepatří pod Colin McRae sérii (už trojka se tam nepočítá) tudíž bych ji už asi do série CMR nepočítal.