Mně nepřipadaj trucky v závodní hře typu DIRT stupidní. Nějakej "kamión" na Pikes Peak International Hill Climb bych si klidně dal a pokud bude fyzika jako v Dirt Rally, bude to O.K.
Uf, tak jsem se docet ze to bude v zasade Dirt Rally + jeste realistictejsi jizdni model + nove trate + debilni buginy a trucky + vic debilniho rallycrossu + generator trati, kterej sice chvalej, ale z principu veci bude nejspis debilni taky. Ale tak Dirt Rally + nove trate (a teda asi i auta) by snad mohlo ke stesti stacit.
Za me Dirt4 pecka. Dirt je ma oblibena serie a Dirt Rally me pro svou realicnost moc neoslovil.
@USER47 (26.01.2017 20:28): Já jsem rád, mám rád jak Dirt jako arkádu i žeru Dirt Rally a jsem rád že tam budou i právě ty buginy a trucky, kde jinde s s tímhle v takhle profesionálním provedení zajezdíme... Ovšem ty tratě to je slabota no... Doufám alespon v DLC.
Hlavně mě sere, že v tomhle maj bejt buginy, trucky a tratě budou generovaný nějakým algoritmem.

Přičemž lokace budou Austrálie, Španělsko, Švédsko, Wales a stupidní Michigan. Žádný Monte, Finsko, Německo, Argentina...

Uvidíme, jak se to vyvrbí, ale tohle oznámení mě zatím dost zklamalo. Navíc výběr mezi arkádovým a simulačním režimem mě taky nenaplňuje optimismem.
Nejspíš takovou blbost nikdo z vás neřeší, ale jen tak se zeptam: co řikáte na to, že v replayi při záběru zhora (jakože z helikoptéry?) je ve zvuku i hlas navigátora? Chápu, že při pohledu z kokpitu, ale z kamery, která letí nad autem? Předpokládam, že (třeba nějakou fintou... úprava nějakýho souboru hry... nevim) hlas navigátora jen při replay + kamera letící nad autem vypnout nejde, že?
@Rapier (26.01.2017 18:14): Ano, taky to tak vidim. O Dirt4 zatim nic nevim, ale už podle názvu to vypadá spíš jako nástupce Dirt3 a pokud bude i fyzika stejná, jako u Dirt3, nemůžem to vůbec brát jako pokračování simulátoru Dirt Rally. Ale i kdyby, já neohrnuju nos ani nad tzv. arkádama ala Dirt3... a navíc to má (pro mě) supr grafiku, ostatně jako většina racingovek od Codemasters.
Já konkrétně se cítím trochu podvedeně. U DR se něco slíbilo a dostali jsme jako hru, ale s nějakejma lokacema a pár autama. A těma rozšířeníma, se kterejma operovali se najednou stane další díl, kterej si musíme zase koupit... jako jo, těším se, ale je tam takovej ten pocit, že to není úplně hezký ke hráčům...
Ja to hrám na klávesnici, dnes som si odjazdil 1x z pohľadu od volantu, chlapci to je na karpálny tunel.
PS: neviete či pridajú Austráliu? Najradšej mám Grécko, Finsko.
PS2: Ako rozoznám, že som to prešiel?
Má tu někdo thrustmaster volant a tuhle hru?
A Monte Carlo Gordolon Courte Monte Afternoon Cloudy s Renault Alpine 1960 a vypnutými všemi asistenty - jaké máte časy ? Nevím proč, ale tahle trať a auto mě strašně baví. Asi to bude tím že je na silnici bez šotolin a to auto je hrozně cool :)
Mohli by udělat dvojku, kterou by majitelé jedničky měli třeba s 50% slevou či tak něco:). Nebo celou jedničku předělat do lepšího enginu a vydat to jako nějakej Director's Cut, kterej by hru ve steam shopu nahradil (jako třeba v případě DE:HR) a majitelé současný verze by ho měli jako placenej upgrade třeba za 10 eur - pokud by to bylo doprovázený upgradem obsahu, většina aktivních hráčů by do toho šla a zároveň by to z DiRT Rally udělalo takovou nějakou platformu, na který by se dalo delší dobu stavět.
@USER47 (10.06.2016 14:48): přidají gymkhanu :D

No, kazdopadne vzhledem k periodic table od dirt si nejsem jisty jak bych se citil kdyby mela vyjit nejak brzo dvojka. Respketive at si klidne vydaji "dvojku", ale at je to de facto jen update s marketingovym cislem.

Uprimne receno jsem po vydani na konzole cekal nejake oznameni season passu - ze vysolim dalsich 30-50€ a oni budou dal solit placene updaty cca stejnou rychlosti a objemem jako behem early accessu.
Těžko říct, co chystaj. Nečekal bych už nějaký velký rozšíření obsahu, to si podle mě nechaj na pokračování.

Pokud si dobře pamatuju, chtěj udělat nějakej lepší engine, protože ten stávající je limituje v oblasti simulace přítlačnejch sil a hmotnosti vozidel, musej to celý nějak fejkovat a proto se ty auta na vlnitejch tratích typu Finsko chovaj jak z papíru a celkově maj občas míň trakce, než by bylo záhodno.

Teď podle mě budou Dirt Rally chvíli udržovat menšíma updatama, dokud neoznáměj dvojku, která by teoreticky mohla bejt trochu obsáhlejší a hlavně by měla mít novej engine a lepší fyziku.
@pipboy (10.06.2016 00:29): Z posledního blogu:

"...So, there were some things we were going to talk to you about this Road Book, about the next update... But we’re going to have to remain tight-lipped on that for now! Without giving too much away, the next patch isn’t all fixes – and there will be some new things which we can’t talk about just yet. However as soon as I get the green light to talk about it, you’ll be the first to hear!..."

Ze steam fóra:
uživatel: "You never know what's happening behind the scenes. I'm sure they're upto something long-term that'll blow our minds!"

CM vývojář: "This is pretty much it! But a lot of it is still very much behind the scenes, which is why we're not talking very openly about game development at the moment. I mean, if you're reading between the lines, then surely there's the thought of 'wow, well, what exciting things could they possibly be hiding?'...

On the patch, I've given as much info as I'm genuinely in a place to provide at this moment in time. The studio do still hold DiRT Rally as a priority (amongst other projects, as it's fair to say it isn't their sole focus), and details are coming very soon."

Zdroj:
Asi to byl celkem brutus. Kromě toho, že v týhle zatáčce Paddonovi shořelo auto a Tanak urval kolo tam měli problém i ostatní a málem tam pod kopečkem bylo vrakoviště. Udělala se tam nějaká díra, která tam při prvním průjezdu nebyla, takže ty průjezdy byly dost divoký. I Ogier tam málem vyletěl.
Ha, to jsem ani nepostřehl, že to vysílala ČT. Jo, rallycross mě obecně oproti rally nebaví, ale dneska to blbý nebylo. Tím spíš, že je teď slušnej lineup, Loeb pojede celou sezónu, Block+Bakkerud s novým krásným Focusem apod.

Ten Focus by to chtělo do Dirt Rally, to bych pak snad začal jezdit rallycross:).
Bylo to živě na internetovém vysílání ČT Sport a mám dojem, že budou pokrývat celou sezónu. Byl to pěkný závod, Solberg letěl neskutečně.
Ona velikost Steam updatů je obvykle celkem nevypovídající, protože se často stahujou celý archivy plný starýho obsahu, ne jenom novej obsah.
Zdravim vsechny, mam na zdejsi zkusenejsi borce dotaz, poridil jsem si DR a chtel bych se trochu ucit od zkusenejsich, protoze na gamepadu, volant nemam, je to dost tezky :-) da se nekde na netu dohledat trba databaze setupu na konkretni auto a RZ ? dekuji za odpoved
Zase malej rally offtopic, připomínám, že dneska začala Rally Mexiko. A Latvala má slušně rozjeto.:)

Zároveň první letošní WRC event pro Martina Prokopa, kterej je zatím devátej.
Tak člověk se těší na Subaru 2001 a ve finále se stím sráčem vůbec nedá jezdit Po luxusním audi quatro to stojí teda pěkně za hovno. Takže fakt díky za nic.
@pipboy (18.02.2016 22:18): Podobná debata jela kdysi při vývoji pCARS a jede i teď u dvojky a vývojáři vždycky tvrdí, že není problém s žádnou licencí. Kromě Porsche, který propůjčilo exklusivitu. Vždycky se tvrdilo, že třeba Ferrari je na tohle ras, ale prý je to u všech značek jen otázka peněz. Tedy přesněji o tom, jestli se ti do tý který značky vůbec vyplatí investovat a ta cena odpovídá její přidaný hodnotě pro hru.
@Hoonza (18.02.2016 21:41): kurna nevim, kdyz jsem se a to na podzim ptal, tak se tvarili, ze hry sice v marketingovy strategii firmy zadou roli nehrajou, ale ze jinak je jim to relativne jedno. Pry ms chtel skodovky do nejake forzy a padlo to snad jen na tom, ze chtel taky nejake podklady. Mozna ze pravnici s tim zbytecne prudi, zas tak moc jsem se v tom nerypal.
@USER47 (18.02.2016 13:30): Škodovka je notoricky známá tím, že dělá strašné problémy se vším, co po nich člověk chce... Dostat z nich licenci do nějaké hry musí být peklo, ale tajtrdlíkům z Milestone se to nějak povedlo... Stejně tak firmám, které dělají plastikové a kovové modely... Codemasters mají buď málo trpělivosti nebo si šetří Škodovky pro DLC :-)
@USER47 (18.02.2016 13:30): Ano ,polo fiesta atd v dirtech jsou,ale ne ve skupine s1600,kdyz maji licenci na wold rallycross tak tam maji dat skupinu super cars,to je fiesta polo atd jak tam jsou,pak skupinu s1600 208,fabia,polo,fiesta,citroen c2.renault twingo,nekdo pise,ze si mysli ze rallycross vydaji jako dlc,ale placene