Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Destiny 2: Expansion 2 - Warmind

08.05.2018
kompatibilní
71
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play (dříve placená hra)
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Warmind je druhé rozšíření pro online akci Destiny 2, přinášející novou lokaci a příběhový, PvE a PvP obsah. Hráč se tentokrát vydává na Mars, kam ho původně zavede hon po zbytcích poražené Red Legion. Prioritu však dostává nouzové volání od Guardiana Any Bray, která vyžaduje pomoc při obraně výzkumné laboratoře Clovis Bray. Laboratoř má totiž nečekanou strategickou hodnotu, jelikož se v ní nachází jádro mocné Warmind s označením Rasputin. Pro Anu je navíc návrat do Clovis Bray nečekaně osobní záležitostí...

Hlídková lokace planety Mars kromě unikátních Adventures a World questu nabízí i unikátní public event zvaný Escalation Protocol, v němž se hráči mohou postavit až sedmi vlnám Hive, zakončených unikátním bossfightem. Rozšíření dále obsahuje tři nové Strikes (z nichž dva vychází z příběhových misí), jeden Raid Lair a dvě mapy pro režim Crucible. Součástí patche, který přišel s rozšířením, byl i nový ranking systém pro PvP s označením Valor and Glory. V původní verzi hry rozšíření zvýšilo level cap na úroveň 30 a power level cap na 380.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.