Nebudeme snad slovíčkařit. Já to teď beru z hlediska hratelnosti a v ní je obtížnější. Pokud ale vím, Ty jsi jedničku nehrál.
těžší... spíš blíž k realitě. Alespoň si člověk připadá, jako kdyby tam byl.
Já osobně zase Hitmana nemusím a u jedničky DtS jsem se jak bavil, tak i vztekal. :-) Myslím, že je totiž daleko těžší než Hitman nebo Splinter Cell, tak proto.
je to lepší jak Hitman a rovnou z druhý světový ;) určitě vyplatí, co jsem hrál dvojku, byl jsem z ní víc na větvi, než z nějakého Hitman/a nebo Splinter Cell/a.
Na steamu spolu s jedničkou za 7.5 eura..prej to je jako Hitman z druhý světový - vyplatí se?
Pivo: To jo, ta cena je bezesporu suprová, ale problém je v tom, že já tu v okolí mám jen to malé Tesco, větší je jen v Liberci, kde ho údajně mají bourat. :-/
Chuck: Zkus se mrknout, zda to tam ještě nebude někde. Já si myslím, že to tam asi nebude. Ale jestli to máš po cestě, tak za to nic nedáš. 75 Kč je slušná cena a holt do tří dnů se to vyprodává...

Já o přibalení uvažoval, ale já už tak nestíhal své záležitosti :-D (hektický týden)
Pivo: Sakra, taky jsi mi to mohl přibalit, když víš, že to na Istrii nevedou. :-)
Také za 75 Kč v Tescu (Ova, Hrabová - i když si myslím, že i v ostatních by to ještě mělo být, ale pomalu se to vyprodává :-))
Nejsou peníze, nejsou technické zázraky ... ale k čertu s nima, když hra je skvělá ;)
V dnešní době se divím, že tenhle technický "ůkaz" některé hry stále mají. U Cold War jsem se zase schovával pod stůl, kde jsem byl určitě ohromně nenápadný, ale vycházelo to. :-)
Přesně to jsem si taky říkal Chucku ;] Jinak na GT už je video v pohybu u kterého mě docela mrzí to prolínání okolními věcmi. Snažíte se tam omráčit nějaýho policajta a jeho břicho je napůl ve stole :-) Ale takové schovávání to skříní je moc fajn, hehe.
Kubulus: Ó, díky! A myslíš, že je to dobrá zpráva jen pro mě? :-)
Nepíše to, že součást nějakého souboru "dll" (nebo tak nějak) nelze nalézt? Tenkrát se mi to stalo u kdysi neoriginálního "FlatOut: Ultimate Carnage", tak jsem se po tom souboru na netu poohlédl, našel ho, nacpal do složky a bylo. Tady je to sice hra originální, ale zřejmě se tam ten soubor bude muset doinstalovat i tak.
Tak nevím, jestli to není nějaká funny čeština, ale prostě na originální hru nainstalovat nejde - píše, že potřebné soubory nejsou k nalezení :-/
Nejspíš jo, protože ze svých zkušeností jsem se přesvědčil, že tenhle e-shop je tím dost typický.
Ani jsem si nikde nedočetl, že se na ní dělí. Ale dneska jí zkusím, dám vědět ;-)
Má to prý fungovat v pohodě, tak jestli do toho půjdeš, napiš, jestli to maká.
Absence češtiny mínusem? Při kvalitě českých překladů jsem rád za každý kousek v originálním znění. Navíc u Death to Spies snad není čeština tak důležitá, ne?
Tak dvojka už v obchodech, za docela nehezkou cenu a nejvíce nepotěší ta absence češtiny.
Montana: Tak zatím zkus jedničku. Do té doby to zlevní a češtinu vytvoří. Zaručuju Ti piplačku, která Tě poměrně dost zaměstná. :-)
Tak uz to u nas vyslo.
Bohuzel ale Cenega opet zavalela a tak je to bez cestiny, se StarForcem a za 699,-. Tudiz uplne na hovno.
Popkec: Já být Tebou bych si vyzkoušel nejprve jedničku. Graficky je sice horší, ale pokud Ti zas tolik nejde o grafiku (mně osobně stačila bohatě), ale o kvalitní stealth děj, pak bych jedničku zvolil jako ideální rozjezd. Pokud se říká, že dvojka je ještě složitější, pak právě proto bych začal úvodním dílem, protože ani ten není zrovna jednoduchý (viz např. můj komentář). Je to o trpělivosti, vyčkávání, taktizování, no jak to u stealth akce bývá, ale pokud bych to měl srovnat např. s Chameleonem, ten byl z hlediska obtížnosti na tom určitě líp. Nedávno jsem taky pořád váhal, jakým dílem mám začít sérii Splinter Cell a jednomyslně všichni DH kolegové doporučili začít dílem úvodním. :-) Já ho kupoval za 199 Kč s českými titulky, myslím, že to bylo přes Microgames.
Pooky: Ajo v té kůlně, kde je na stráži ten nácek :-D Fajn, vypadá to, že je to ještě těžší, než jsem myslel :-D:-D
Bursoft: Tohle byla obzvlášť těžká mise (bez změny hoblečení na nejtěžší obtížnost si myslím "nesplnitelné"). Pokud mě paměť neklame, tak se nachází v takové "vězičce" kam se nejlépe dostane v oblečení jakýchsi dodavatelů s krabicí na ramenou. A zabil jsem ho klasicky "devítkou" do hlavy ;) Jinak v téhle misi je realtivně těžké odrovnat nějakého oficíra, aniž bych spustil velký povyk a následně alarm. Nakonec jsem to vyřešil (když jsem se potřeboval dostat do kůlny pro bomby), že jsem profesionálními střeli z křoví během pár sekund odrovnal do hlavy 4 vojáky + oficíra a následně všechny odhodil do jakési krabice - jinak to prostě nešlo, bez zabíjení :-))

Popkec: Čeština je zde poměrně zbytečná. Zadávání úkolů pochopíš hravě a o nějakém příběhu se tu mco nedá mluvit. Spíš bych to označil jako povedená směs historek/povídek za války :-))
Myslim ze to melo puvodne vyjit pristi tejden, ale podle vseho to na to moc nevypada.
Mě to zaujalo videi a screeny takže pokud to u nás vydá někdo v češtině tak to určitě zkusím, jen ta obtížnost bude pro mě asi největší problém
Každopádně se mi líbí celková propracovanost... Střelím (nebo podřežu) enemáka a už si nemůžu vzít jeho oblek, protože je zakrvácený. Stejně jako že můžu nosit jenom německé zbraně, aby mě neprokoukli, rozlišování (aspoň mi to tak přijde) hodností (jak jsem psal, sem můžou všici, tam jen SSák, a tamhle jenom SS oficír), detaily, jako pravidelné hlášení vojáků po telefonu apod.
Jak to tak čtu, jako kdybych hrál jedničku. Tam jsem musel pracně umístit 5 náloží na poměrně dlouhém mostě a ještě předtím sejmout asi 4 odstřelovače.
Pooky: Jj, chápu, dělám to tak, jak mi to přijde logický, jinej jsem zatím nezkoušel.. Jmenuje se to Polish něco, je to na nějakém zámku (je tam nádvoří), máš ukradnout nějaký papír s textem a pak umístit 3 dynamity na různé části toho zámku. Musím se procházet v SS uniformě, páč v obyč. vojenské mě skoro nikam nepustí, oficíři tam mají nějakou večeři atd atd..
Bursoft: Co je to za misi, kde se odehrává? Přesně si nepamatuji, koneckoncůpři každé msii je hned několik postupů jak daný úkol splnit.
Pooky: Však je to super. Já jen, že jsem zvyklaný ze Splinter Cellů a Hitmanů, kde mám různé nápovědy apod... tady v této hře jsou jen na mapce malé vykřičníky, které se občas objeví tam, občas zase tady, stejně jako úkol se pořád někam přesunuje atd.. Teď potřebuju sejmout jednoho oficíra, abych se za něj převlíkl a z jeho pokoje šlohl jakýsi papíry... jenže i když jsem mu otrávil jídlo, furt chodí sem a tam na očích jiných + jak už jsem psal, nemůžu nikde najít dynamity :-D
Náhodou je to naprosto skvělá hra :)) Škoda jen, že první(úvodní) mise je nesrovnatelně lepší než všechny ostatní dohromady (mluvím o plné verzi). A právě, že je to hardcore hraní, aspoň se u toho člověk nenudí - projel jsem to vše (sic málokdy na hodnocení víc jak 50% :)) na normal a málem jednu misi na nejtěžší obtížnost (to je ta, kde si nemůžete měnit oblečení, ale máte luxusní sniperku s tlumičem - naprostá volba pro masochisty :))
Chuck: je to celkem pekelně těžký, já prostě netuším, co a jak :-D To zase musím říct, že Hitman byl takový intuitivnější, tohle je opravdu hardcore. Ale je to výzva!
Bursoft: Demo mám stažené, ale zatím jsem hrál jen kousíček. Jsi můj člověk! Já do toho půjdu určitě, obzvlášť když jsem viděl, že oproti jedničce je lepší grafika a zřejmě i větší obtížnost. No, to druhé mi sice trochu nahání strach, ale jednička byla docela taky pakárna, takže bych už měl být řádně vycvičen. :-)
Hrál někdo demo? Jestli náhodou nevíte, kde mám sehnat ty 3 nálože na odpálení? :-D Jinak můžu říct, že co takhle v demu koukám, je to dost hardcore stealthovka a dost se mi to líbí. Vypadá, že zainvestuji :)