@pajmič (08.07.2017 14:26): Nielenže pán pajmič nepozná meno Allan Quatermain, ale ani nevie, že v hre hral za Jamesa Lee Quatermaina, čiže vnuka tejto postavy. Ts ts. A potom má nestranný pozorovateľ brať jeho hodnotenie vážne!
Pojďte si někdo zahrát multiplayer. Když vidím ty prázdné servery, je mi z toho trochu smutno :-)
No vidíš, a u mě je to zase přesně naopak - mně tyhle víceméně lineární příběhové hry strašně chybí, takže jsem rád za každnou, která vyjde :-)
No mě to právě zatím nijak moc nevzalo, už mě takové "jednoduché" hry nějak omrzeli :D Chybí mi tam nějaké RPG prvky a nemám moc rád koridorovky :-/ Ale grafiku to má pěknou no
Hele, mně to dalo na první hraní nějakých 13 - 14 hodin. Ale to jsem občas něco opakoval a taky se dost kochal krásným prostředím. Samozřejmě že když to budeš bezmyšlenkovitě probíhat, tak to dá míň. Ale myslím, že kolem těch 10 hodin by ti to dát mohlo ;-)
Tak jsem to rozehrál znovu, tentokrát vše na hard. A baví mě to pořád stejně - včera jsem u toho vytuhnul asi na 6 hodin v kuse :D

Ale docela bych si zahrál ten multiplayer. Nechcete se někdo domluvit?
@HolyMeatball (20.11.2013 03:39): Tak nesbírej žádné mapy - pak tě kompas nikam nedovede a artefakty si budeš muset najít sám. Ale jak sebereš mapu, tak už Quatermain ví kde je hledat a kompas tě k nim dovede :-) Jinak zbraně jsou docela v pohodě, až teda na ty nevýrazné zvuky, které mi tam taky dost chyběly. Ale hrál jsem i horší :D

Lidi, nechcete dát někdo multiplayer a nabrat si nějaké XP body? Zatím je tam mrtvo a narazit na druhého hráče je spíše náhoda. Co se takhle domluvit a zahrát si? Je to docela sranda, protože se tam dají používat i pasti :-)
Zatím teda slušnej meh. Přestřelky naprosto o ničem, zbraně nemaj žádný pořádný feeling, pucle nadesignovaný jak pro ty nejmenší, chuť prozkoumávat a hledat skryté poklady na vlastní pěst je vmžiku zabita těma nekončícíma vyskakujícíma hláškama, které mi furt dokola opakujou, ať čekuju kompas, který mi jasně ukazuje, kde zrovna nějaký ten poklad můžu najít (jak kdyby toho bylo potřeba v tak malých levelech)...ale to prostředí fakt vypíchli. Sotva jsem se začal procházet hned tou první lokací, blaženě jsem zavzpomínal na TR4.
@M.a.t.t. (18.11.2013 23:47): Filmy s touhle tématikou mám taky hodně rád. Série Indiana Jones, Mumie, dokonce se mi líbil i filmový Tomb Raider (hlavně ten první). Taky je dobrý první Quatermain. Nebo hodně opomíjený film Křišťálové oko, na který se nevím proč úplně zapomnělo a už roky jsem ho neviděl... A kupodivu i některé z těch německých dobrodružných filmů mě docela bavily. Je to hodně specifický žánr.

Proto tak rád hraju i tyhle hry. Samozřejmě asi nejlepší je Tomb Raider (můj nejoblíbenější je Underworld), ale i ty předchozí mají něco do sebe. A taky mám hodně rád Indiana Jones and the Infernal Machine. Všechno jsou to skvělé hry a rád se knim vracím. A Deadfall Adventures se navíc ještě podařilo zkloubit můj oblíbený herní žánr - tedy FPS. Co víc si ještě přát... Snad jen - víc takových her! :-)
Asi se časem dočkáme i nějakého DLC. Tohle mi odepsali u jednoho komentu: "DLC for sure Stay tuned for more info about it." - Tak se nechme překvapit :-)
Doom Raider - tak tím jsi mě fakt dostal :D Pro Doom už vyšlo tolik různých addonů, že v tom ztrácím přehled. Ale tohle bych zkusit mohl :-)
@M.a.t.t. (18.11.2013 23:47): Netýká se to zrovna této hry, ale i mě mnohdy uspokojí kritiky i hráči nedoceňované hry, ty různé budgetovky a béčka, než adorované AAA hry.
Mě zrovna Deadfall taky láká ke koupi, ale jednak se mi zdá cena zatím vysoká, a druhak se obávám, že ji nerozchodím.
Teda, ať si o Deadfall Adventures říká kdo chce co chce, mě ta hra namlsala takovým způsobem, že teď vůbec nemám chuť hrát cokoliv jiného... To téma, prostředí - já to snad rozehraju znovu :D

Ach jo. Asi jsem fakt divnej - když čtu různě po netu, jaká hodnecení si hra běžně odnáší od ostatních. Asi mi ke štěstí stačí málo... Přitom tu mám rozehraných několik dalších her, teď chci zkusit ještě Far Cry 3, ale fakt se mi do ničeho z toho nějak nechce :-)
Jo, o té hře vím. Mám ji dokonce už dlouhou dobu koupenou, ale nějak jsem na ni ještě neměl chuť. Tak to možná zkusím.

Mimochodem, zkoušel jste už někkdo v Deadfall Adventures multiplayer? Jde mi o to, jestli se vám zobrazují nějaké servery, protože mně ne. Nevím, jestli je to kvůli nějaké chybě nebo kvůli tomu, že to nikdo nehraje. Ale když založím server já, tak se většinou po chvilce někdo připojí - třeba i čtyři lidi. Tak se mi zase nezdá, že by to nikdo nehrál...
No Far Cry 3 spadá trochu do jiné kategorie - taky se na něj časem chystám. Ale myslel jsem právě něco ve stylu Tomb Raidera nebo Indiana Jonese. Co si tak pamatuju, všechny tyhle hry jsou výhradně TPS. Ale u Deadfall Adventures se mi hodně líbí, že je to FPS. No, snad vyjde nějaké DLC nebo rovnou další díl :-)
Nemáte někdo tip na obdobnou hru s podobnou tématikou, ale aby to bylo stejně jako toto FPS? Mám pocit, že Deadfall Adventures je dost možná první hra, která tento dobrodružný žánr přenesla do pohledu první osoby. Přál bych si víc takových her... :-)
Zahrál bych, kdyby to nebylo jen na konzole... Ale Deadfall Adventures je taky fajn. I když k tomu mám nějaké výhrady, tak na hru jako takovou nadávat nemůžu. Příjemná oddychovka šmrncnutá pořádným dobrodružstvím :-)
No třeba čekal jsem víc hledání skrytých artefaktů, a ne že hned na začátku každého levelu dostanu mapu s jejich vyznačením. navíc postup je dost lineární, takže ty artefakty jsou rozmístěné tak, že je nemůžeš minout. Přestřelky jsou celkem fajn, ale zabíjí to nevýrazné zvuky zbraní. No uvidíme, jestli se to ještě nezlepší... :-)
Tak co na to říkáte? Jsem teprve na začátku a zatím celkem fajn hra. Sice by to mohlo být lepší a v jistých směrech jsem čekal trochu víc (což se ale může ještě změnit). Ale vizuál hry je prostě nádherně úchvatný :-)
No já už to popravdě koupil asi před 14 dny :D Zatím teda recenze nic moc, ale já si jsem prakticky jistý tím, že mě to bude bavit tak i tak. Mám tenhle typ her rád :-)
Kurnik já se na tu hru tak těším... Venku je další pěkné video a konečně zase zimní levely. Mám rád hry, které nabízí velkou rozmanitost prostředí. Už aby to vyšlo. Ještě dva... :-)
Len nech to nie je ako Necrovision, keď už sa bavíme o poľských hrách, lepšie by bolo, keby to malo bližšie Call of Juarez.
Jo, nechme se překvapit. Já budu spokojený, když to bude klasická střílečka ve stylu, který byl běžný tak před deseti lety + obohacená nějakým tím řešením hádanek, hledáním tajných míst a podobně. Necrovision mě bavil hlavně díky atmosféře a prostředí. A to od Deadfall Adventures očekávám taky. Akorát to množství nepřátel by mohlo být umírněnější :-)
@RNDr. Gunár Pavel (06.11.2013 09:15): No uvidíme, sám jsem na to dost zvědav, co si na nás přichystali. Z videí to zatím vypadá celkem zajímavě. Tak nějak doufám v mix Necrovision s prvky akční adventury, akorát by tam nemuselo být zas tak moc těch nepřátel. Ale vzhledem k tomu, co dosud udělali za hry, to asi bude v tomto směru dost podobné. Nicméně Necrovision mě slušně bavilo, takže pokud se to nezvrhne v úplnou akci, kde se člověk ani nezastaví, tak bych měl mít o zábavu postaráno :-)
@Najlvin (06.11.2013 09:10): Celkem ano, jen je trochu škoda, že to vývojáři jen kopírují cizí (západní) vzory a vyší ambice si nekladou, byť chápu proč, vzhledem k tomu, kde s tímhle chtějí uspět především.

Místama to vypadá pomalu jako Uncharted, místama zas jako totální budget (třeba ten screen s naklonovanými zombíky či co to je, kteří mají všichni absolutně stejný typ znetvoření, což působí prostě směšně). Uvidíme, jásat dopředu netřeba.
Tak co, kdo se těší na tuhle slibně vypadající akční hru - opět od Polaků. Ti naši sousedi v poslední době dělají samé zajímavé tituly :-)