Koupil jsem to jen kvůli tomu, že jsem se dozvěděl - že to má stereoskopické 3D - ale to nefunguje správně, jelikož nějaké textury nebo objekty nejsou na svém místě - takže to někdy vypadalo dost špatně při pohlednu na nějaké oběkty například obrazy na stěnách - bylo vydět že k té stěně vůbec nepřiléhají, nebo jakási špatná textura podlahy nebo stropu - jakési plavoucí - vypadalo to jako chodit po vodě. Nebo ten duch (když na mě vybafl) jedna strana obrazu byla temnější než druhá - takže celkový efekt byl nepříjemný/nekoukatelný - ale tohle vše se ještě dalo vydržet, když to bylo jen občas, ale pak nějaké lokace s vodou před tím pobřežím a pak také nějaký ten les - kde už jsem to vzdal protože to příšerné 3D se už nedalo vydržet - začalo to totiž od té lokace před pobřežím být konstantně nakoukatelné jedna strana pohledu temnější než ta druhá - takže jsem to vzdal a kašlu na to, ta hra sama o sobě nic moc, později jsem se to už snažil dohrát jen z donucení - ale kvůli tomu zrmršenému 3D už to ani hrát/dohrát nehodlám. 3 zbytečně proflákané hodiny.
Nějaká rada, jak se dostat přes ten první přízrak, aniž by mě nekleplo? Něco si šlehnout? :-) Jakmile ho spatřím, nejsem schopen ničeho jiného, než dát bleskově Escape. :-)
Kdyby chtěl někdo kód z kuponu od Nvidie, tak ať se ozve do pošty... :)
No můj první dojem po deseti minutách je, že na to, že jsem si dvě hodiny musela updatovat Windows 7, tak je ta hra dost hnusná.
Celkovo teda absolutny nezaujem o tuto hru z mojej strany. Zo začiatku to znelo pekne - UE 4, nahodne generovane urovne atd...Ale graficky to vypada celkom hnusne a teda 2 hodinovy gameplay o zbierani papierov tiež neznie nejako lakavo. To, že v niektorom momente hra dokáže vystrašiť neberem - ved ked vam pred monitor skoči daka prisera a poriadne NAHLAS zvrieskne tak naozaj nie je problem sa zlaknut.

Keby som si pozrel tvorcov a ich hry co vytvorili, tak by som na tu hru ani nepozrel.
Ušetrene prachy a za to tvorcom dakujem.
@M.a.t.t. (01.05.2014 13:41): Daylight měl obrovský hype přesto že po hratelnosti je v zásadě obyčejný až podprůměrný. Je fakt že ten Unreal Engine 4 snad ani nedokázali využít. Ani hratelnost a je to vidět na každém kroku že se s tím prostě neuměli poprat. Překvapuje mě že někdo to sklidilo i úspěch, ale myslím že ve většině to spíš pohoří.
@Jack_Dark (komentář): Daylight som mal v očakávaných, ale čím viac informácí presakovalo, tým viac bolo cítiť, že obrovskému hypu pravdepodobne nedostoja. Recenzie a to, čo som videl, moju mienku len potvrzuje a je to škoda.
Hmm, no ma to U4 engine ale z tych ukazok to vypada prinajmensom divne. Dalej to ma mat len nejaky gameplay v rozsahu 2 hodin, ale ma tam byt nahodne generovanie urovni.
No neviem co si mam o tom mysliet, aj ten mobil s mapkou vypada čudne.