Hra mě začala trošičku bavit. Občas si na těch bojištích první světové války sednu kousek dál od nějaké řeže a jen pozoruji, jak se chová AI.

Je to prostě fantastické.
Dohráno, taková ta odychovka, že by vyloženě hrůza se říct nedá, na pár hodit zabaví :-) Ale pokud jsem to dobře pochopil tak Dr. byl na "dovolené" a ti tři lidi z minulosti dotáhli do budoucnosti nějaký vir, který potom skoro vyhladil svět a tudíž je nutné se vrátit zpět do minulosti a odstranit ho?
@Garret (01.04.2012 09:34), @Bodkin (01.04.2012 09:39): Ne nedělám jen jsem chtěl po Poslu Smrti trochu vypnout a jako bezduchá střílečka to není špatné, takový klasický průměr, ta střelba z jednoranné pušky byla fajn taková nevšední. Jinak ještě serou docela divné respawny. Mám dohranou misi, kdy jsem zachránil Walshe, mise trvají cca 15 min. takže bych se mohl za krátko dopracovat ke konci :-)

@KRoman47 (01.04.2012 12:55): Pro mě je také C&A výborný snímek, také 4/5.
Mně na DoD víceméně vadila jen jediná věc, že se nešlo pořádně krýt za stromy, člověk stiskl šipku do boku a poskočil o metr a tak trochu inteligence, i když ta v ostatních hrách taky často není o moc lepší, takže nic, co by nespravil patch.

@Bodkin (01.04.2012 12:42): Jo to je ten film, tohle hodnocení nikdy nepochopím, za mě odpad. Nejstupidnější scénář, "herecké výkony", hlášky (jako: "Pokud nejsi Ježíš, tak nevstávej", "Co by to bylo za svět, kde neseženeš v obchodě Whiskey"...z toho jsem měl dost).
"tady začíná horror pro šest studentů, kterým se pokazilo auto." Něco víc klišé už vymyslet nejde, možná se na to někdy podívám. Aby mohl člověk dostatečně ohodnotit kvalitní film, musí občas vidět nějaký ten opravdu nekvalitní.

@JohnCZ (01.04.2012 12:11): Já byl též mezi těmi, co se na to těšili od první informace a přesto mě to nezklamalo. =) Kovboji a vetřelci určitě podhodnocení jsou, z poslední doby jsem takových filmů viděl víc a naopak i těch nadhodnocených.
@KRoman47 (01.04.2012 10:44): Já mám taky DoD dost rád a nemám tucha, co proti téhle hře všichni mají. Je to dost dobrá béčková střílečka, jenž akorát trochu doplatila na nízký rozpočet a přehnaně velké ambice tvůrců, které nedokázali zcela naplnit.

C&A se mi hodně líbili a dle mého názoru jsou dosti podhodnocení. Gamer jsem ještě neviděl.
@PRIVATE MARTIN (01.04.2012 10:53): Jo, ta mi okamžitě připomněla Crank, tam by se mi to líbilo, ale tady to opravdu nezapadlo.

@MATADOR (01.04.2012 11:42): Tak to bych neřekl, Gamer je absolutní vrchol dementního scénáře bez hlavy a paty, s totálně stupidní kamerou a střihy. Ty lidi už bych k filmařině nepustil, stupidnější film už existuje pouze jeden a to Deník nemrtvých.
:-D Nevím, co proti této hře všichni mají, já jsem se u toho bavil skvěle, kam se hrabou stupidity jako CoD a podobné ohrané nudné klišé. Ale tak už to holt bývá, neoceněná snaha o inovaci.

Když teď odbočím stranou k filmům, co jsem viděl za poslední týden.
Kovbojové a vetřelci parádní film se zajímavým nápadem a dobrým provedením, pro mě osobně za 4/5. Gamer totálně dementní nudná sra*ka o ničem a má na ČSFD stejné hodnocení, nebýt několika scén s kozama, tak to ode mě má odpad, takto 1/5. =)
ViRus: délka hry je okolo 7-8 hodinami, počet misí si už přešně nepamatuju. Jinak ohledně příběhu - jsi týpek, kterého zachránili před smrtí (první mise), protože si Tě vyhlídli pohlaváři z budoucnosti. Jediným úkolem je pomáhat v dané době (osvobozovat vězně, nebo zabíjet důležité cíle, ...). Pokud zabiješ vojáky s aurou, porušíš tak kontinuitu! V téhle hře nehledej nic hlubšího ,)
Rozehráno, technicky v pohodě, zde rozebíraná grafika je vcelku ok, postavy a mimika nic moc, ale krajina pěkná, člověk to nesmí do detailu studovat. Fajn myšlenka s nabíjením a zajímavý motiv příběhu, i když trochu zmatený. Nepochopil jsem tu auru nad těmi vojcli já nemůžu, ale moji spolubojovníci ano, také je fajn, že zatím nebojuji sám, člověk si pak připadá jako v opravdovém boji. Gameplay je též zatím jednoduchý a klasicky, rádoby volnost, z bodu A do B. Též nechápu tu absurditu, že nikomu nevadí, že v době kdy se musí po každé ráně přebíjet v klidu kosím futuro samopalem.

btw. Kolik to má misí, já teď udělal tu vzducholoď a může mi někdo trochu osvětlit ten příběh?
Já si spíš myslím, že ten pocit ze střelby myslel tak...že když dostanete do pracek futuristickou zbraň, která sežehne všecko v okolí půl kilometru...tak ano...ale jinak samotné střílení bylo šílený...jenom zaměřit byl porod :D
Tak zrovna Darkest of Days mě z té hromady budgetových stříleček přijde jako velmi dobrá hra, leč námět je dost nevyužitý. AI je sice blbá jako tágo, ale jako oddychové střílení, hlavně díky perfektnímu pocitu ze střelby, to funguje více než dobře!
To je tak nádherně dementní! Hned mi to připomnělo - Butchera, škoda že z toho nemůžu nic natípat, to by byl panečku studijní materiál. Ta hra obsahuje snad vše, co se v FPS doposud ukázalo, ale autoři vůbec nepochopili, jak to má fungovat. Lahoda!

EDIT: A teď mi to spadlo a zaseklo celý kompl. To je za to posmívání se
popkec - proti gustu žiaden dišputát, ale toto sa s Call of Juarez 2 nedá porovnávať v ničom :) Horší príbeh (=nuda), slabá grafika, bez atmosféry, nuda... Ale ako hovorím, každý má iný vkus.
Bavilo mě to víc než CoJ 2 ale tak to bude individuální, moc pěkný hodnocení si v zahraničí neodnesla a mírný bonusweb dal 65%. Možná to bude taky tím v jakým jsem to hrál období, až to dohraju podruhý tak uvidím a třeba to ohodnotím nakonec o dost níž
Ako, toto a pekná grafika? Práve som Darkest of Days rozohral, ale tá nízkorozpočtovosť z nej čiší na všetky smery... Škaredá grafika, nuda, nuda, nuda, hlúpa AI... Proste všetky zápory akcií akoby ju vyvíjali v City Interactive.
Mě příjdou všechny screeny hnusné (ty upravené jsem myslím ani neviděl) ale hra se mi líbila, jen první video vypadalo fakt jako z 5 let staré hry. To na tom ale nic nemění, i 5 let staré hry měli hezkou grafiku
No a ostatní fps nemají primitivní hratelnost? A grafika se mi líbí, a na pět let starou hru bych to netipoval, možná tak podle začátku
pěkná grafika? vždyť to vypadá jako pět let stará hra, s dost primitivní hratelností.