Ahoj,mám ten samý problém, hru jedu už 4 dny a nemůžu se za boha dostat přes druhýho bose na hradbách. Už jsem tam zhebnul aspoň dvacetkrát a píše mi to, že meč potřebuje taky nutně opravit. Nahradil jsem jej sekerou,ale ta už má taky namále a já opravdu nechci hledat někde půl hodiny kováře, abych po cestě zase zdechnul:)
Tak ještě mám dotaz: po mnoha úmrtích se mi stala taková nepříjemná věc, byl jsem pozorněn, že moje zbraň (sekera) se blíží rozpadu, asi jsem ji otupil na hrdlech kostlivců. Ostatní zbraně pro mne nejsou vhodné, jen sekera, ale teď s ní skoro nikoho neumlátím a např. s mečem to samé. Dá se zbraň nějak nabrousit? Jo a jak se dá použít vylepšení zbraně? Mám nějaké v inventáři, ale nepřišel jsem na to, jak to použít na zbraň. Hodilo by se mi to, Taurus demonovi už uberu polovinu HP než padnu, tak by to třeba bylo lepší :)
1, stiahni zo steamu
2, urob offline GfWL účet /onedlho bude funkčná hra iba na steame bych tebou tak vydržím, ja som pripravený sa pustiť do toho na novo/
3, skopči tam toto http://uloz.to/xAj5WbW4/1-0-2-0-rar /ešte niekto tu zrobil verziu s lepším rozlíšením, je to v diskusii/
4, hraj /mne to funguje/

Pusti sa hore schodiskom čo je most, inde pochybujem, že prejdeš, bo na to treba skill
@strejdafido (12.11.2014 19:52): Cheche, jestli teď na zvýšení levelu potřebuješ nějakých 600-700 duší, tak až budeš na levelu 100 tak jich budeš na zvýšení jednoho levelu potřebovat tak 60-70 tisíc. ;-) A i na levelu 100 jsou ve hře okamžiky, které levou zadní neprojdeš. ;-)
Díky všem za rady a pomoc.
1. Když jsem při prvním spouštění hry vytvářel přístup do GfWL, tak jsem musel potvrdit v mailu svoji adresu, vše proběhlo v pořádku. Ale každopádně jsem se nikdy nepřihlásil a ani v PC nespustím ten marketplace. No, kašlu na to, jedu na ten local účet.
2. DSfix je něco jako patch vytvářený hráči? Díval jsem se na odkazy a stáhnul si
DSfix 2.2 (nejnovější verze zřejmě), ale tak nějak se to bojím použít, aby mi všechno fungovalo potom. Žádný patch jsem nepoužil, pro jistotu.
3.DS2 jsem nehrál, chci nejprve projít jedničku, jestli vůbec dojde na dvojku je ve hvězdách :)
4.To s tím odstraněním okýnek byla ptákovina, nevěděl jsem jak to použít, teď už mi to připadá jako sakra vhodné. Není nad to, když se hra trochu ošahá..
5. Ale ještě se na něco zeptám. Porazil jsem toho vstupního obluďáka a jsem v nějakém hradu. Pořád po cestě zdechám a objevuji se znovu u posledního ohně. Jelikož jsem matlák, párkrát jsem si nabral plno duší a zvedl si level. Když tohle budu dělat hodně dlouho, tak si nasbírám tolik duší, že budu level 100 a projdu to levou zadní? není to zrovna to, co bych chtěl.. ale když ono to po 15 úmrtích docela láká.. Jde to nějak omezit?
U GFWL (a vlastně u Microsoft účtů) je nově možnost 2 stupňového ověřování, pokud jej máš zapnuté, tak musíš každý nový PC, tel, ... po zadání správného hesla ještě potvrdit. Mají na to nějakou aplikaci na tel, ale tu jsem nezkoušel, nebo musíš opsat kód. Koukni do mailu, jestli tam nemáš zprávu. U mě to tak bylo, nemohl jsem se přihlásit, pak jsem kouknul do mailu, tam odkliknul odkaz, který mi vygeneroval kód a ten musel opsat do GFWL klienta, který se pouští s DS.
@strejdafido (11.11.2014 19:46): Ano mě to GFWL jde normálně spustit a přihlásit se.

Jinak je to přesně jak píše LIUWIL, problémy s kurzorem by ti měl odstranit DSFix. Dost dobře nechápu proč chceš odstraňovat ze hry ty 4 okýnka, protože v Dark Souls se výbava a kouzla dost často přepíná, takže tady vidíš co máš zrovna aktivní. Pokud ti jde o pořizování obrázků ze hry, tak jde vypnout celý user interface, už si to přesně nepamatuji, ale mám pocit, že je na to volba přímo někde v menu hry. každopádně jenom ty 4 okýnka vypnout nejdou.

A co se týká grafiky, tak samozřejmě nevím, jak to u tebe vypadá, ale nepleteš si to náhodou s Dark Souls 2? Jinak u jedničky je vzdálené pozadí rozmazané, to je normální, nakonec srovnat si to můžeš třeba s mými screenshoty. Ale bacha jsou tam i screeny ze závěru hry, tak abys mi pak nenadával kvůli spoilerům.
@strejdafido (11.11.2014 19:46): Grafika, kurzor atp. řeší DSfix - je to tady v sekci odkazy. ¨
Ty okýnka se zbraněmi a kouzli pryč nedáš. Musel bys odstranit komplet celý HUD, tj. včetně ukzatele života a staminy.
@Crash (10.11.2014 23:05): A tobě normálně jde spusti to "Games for windows marketplace" z programů? Teď jsem to zkusil a stále stejná písníčka: chyba při připojení, program nelze spustit. Potíže s internetem nebo se službou LIVE. Ale aspoň že to jde s tím local profilem :)
A ještě se dovolím zeptat odborníka: Dá se nějak dát pryč taková 4 okna (ve hře) nalevo? Ukazuje to zbraň a kouzla. A hlavně jestli jde nějak odsttranit kurzor z windows, bílá šipka. Jo a taky jsem viděl nějaká videa na netu ze hru, je tam moc pěkná grafika, asi lepší rozlišení, u mě je to takové celkem rozplizlé i na nejvyšší rozlišení :-(
@strejdafido (10.11.2014 22:22): Ve Win 7 by to mělo jít, prý to zlobí v osmičkách, ale aspoň že ti to jde s tím lokálním profilem. Jinak mě ještě napadá, jestli ti to připojení neblokuje nějaký firewall/antivir.
@sxg (10.11.2014 21:02): tak tohle pomohlo! Zkusil jsem si podle toho vytvořit offline účet a asi tak hoďku jsem se snažil umlátit totho azylového monstra :) bezúspěšně, ale tak pětinu života jsem mu vzal :) konečně se hra ukládá.. jen doufám, že při dalším spuštění to půjde taky :) díky za pomoc, holt se budu muset obejít bez multiplayeru.
@Crash (10.11.2014 19:21): Zkusil jsem GfWL stáhnout znovu a nainstalovat, po jeho spuštění to vždy napíše toto: Chyba při připojování. Program nelze spustit, možná je problém s netem nebo se službou LIVE.
Proto mi asi nejde zadat ten vstupní kód :-( Achjo..
@strejdafido (10.11.2014 17:35): Bohužel už to mám odinstalovaný, takže zda a jak to v současné době funguje ověřit nemůžu a stahovat ze Steamu to kvůli tobě fakt nebudu. Třeby to někdo bude mít nainstalovaný a ozve se. Každopádně to co popisuješ je v pořádku, po startu hry ze Steamu by ti mělo vyskočit okno Games for Windows, tam bys měl zadat kód a připojit k účtu.

Nicméně já se na svůj účet v GFWL přihlásím, takže možná je problém někde jinde. Zkus si toho klienta stáhnout odsuď. přeinstalovat a přihlásit se. Je taky možný, že se ti ten účet nevytvořil a budeš ho muset vytvořit znovu.
A můžu se zeptat jak vypadá vaše přihlašování do hry? taky vám tam skáče to win okno? A co s ním děláte? Když se nepřihlásím (protože to zřejmě nejde) tak mě hra upozorní že je v offline. Spouštím to přes Steam, tam mě vyzvou k potvrzení kódu, mám si ho ještě zkopírovat do schránky a použít potom ve hře. Ale tam už to přihlášení nefachčí :-(
@strejdafido (09.11.2014 07:51): Asi vydrž, jak píše Crash, během pár dnů by mělo u Dark Souls dojít ke zrušení GfWL (a tak ke kompletnímu převodu krabicovek na Steam) podobně, jako tomu bylo v minulosti třeba u Bioshock 2. Já na to čekám také :-)
@Crash (08.11.2014 22:39): Díky.. K ohni jsem se posadil, nabízelo mi to "leave" a "něco magic". Když jsem se zvedl, žádný save neproběhnul :-( Ale hned při spuštění hry mi to psalo že nejsem přihlášený a že se nebude hra ukládat, že je hra v offline. Celkem jsem fest na..nej,
člověk si koupí krabicovku aby jela a ne aby řešil kraviny s nějakým dementním zřizováním účtů všude možně :-(
I když tu hru mám přes steam a spustím ji přes něj, stejně vyskočí nechutné windows okno a chce přihlásit. To se nepovede a je po všem :(
@strejdafido (08.11.2014 21:10): V Dark Souls se neukládá, progres se ti uloží jen tehdy pokud se posadíš k ohni, což v tom úvodním tutorialu je taky, takže pokud si ho ještě nenašel tak se ti nic neuložilo.

Jak je to aktuálně s Dark Souls a GFWL přesně nevím, nicméně pracuje se na kompletním přechodu DS pod Steam, takže by už GFWl nemělo být potřeba, a mluvilo se o listopadu, tak snad se toho brzy dočkáme.
Já to zkusil spustit asi 5x, vždycky to jde jen v tom offline. No a tam mám jen new game, prázdné místo (na load game) a nastavení ovládání atd. Hlavně když dám new game tak mám celé to úvodní video vždycky znovu, je sice pěkné, ale už z něj pěním. pak chvíli běhám a mlátím kostlivce, ale když odejdu, tak je po všem, můžu zase začít hezky od začátku: disconnected, offline, new game..
Manuálně neukládáš vůbec. Nicméně kromě New Game bys tam měl mít ještě čudlo pro pokračování. ._.
Zdravím, pomůže mi někdo? Nainstaloval jsem hru DS přes steam. Po spuštění po mně hra chtěla vytvořit nějaký účet u games for windows live (nebo tak nějak). To jsem udělal, účet si založeil, ale vůbec se nemohu přihlásit, pořád to píše že je to disconected. Hra jde spustit jen v offline módu. Vůbec nevím co s tím, offline jsem chvíli běhal, nepřišel jsem na to, jak se ukládá. Při dalším spuštění hry offline vůbec nemám možnost load game, prostě to tam není, jen new game a pod tím už je nastavení. Díky za pomoc.
Mno práve som to spúšťal s CZ a tá mrdka tam ešte je ...
@Achol (13.09.2014 16:32): V tom problém nebude. Týpek to hraje na úplně stejném procesoru
Problém bude někde v GFWL.
Zkus odinstalovat Games for Windows LIVE a stáhni ho znovu tady. Pak běž do složky Dark souls, a ve složce DATA najdi soubory DARKSOULS.exe a DATA.exe. Postupně na každý soubor klikni pravým, najdi takové ty možnosti kompatibility a nastav spouštět jako správce (u obou soborů)-

Pokud to nepůjde, můžeš ještě zkusit si hru zaregistrovat a stáhnout přes Steam, ale co čtu, tak tam bývají podobné problémy. Podle mě za to prostě může ta prasárna GFWL.
Ahoj, mám zásek v lokaci The Great Hollow, kde jsem se dostal dolů, v lokaci Ash Lake zabil Hydru, usekl drakovi ocas a zasedl k bonfiru. Při cestě zpět do Blighttown nemůžu kvůli chybě textury přejít z jednoho kmene dál. Cesta je to správná, ale ani rolly, ani skoky, útoky, nic mě nedostane na tu plošinu, kam vede větev po které jdu. Bohužel ještě nemám Lordvessel. Je nějaký způsob, jak se dostat odsud pryč? Jiná cesta, jiný teleport...?
Jaká edice hry? Jaký HW? Jaký operační systém? Gamepad?

No tak, nejsme věštci :)
Zdravím , mám problém spustit hru , když jí zapnu tak se mi otevře okno a je freeznuté a pak mi to píše : Problém způsibil , že program přestal správně fungovat. rád bych ocenil jakoukoliv radu nejlepe na E-mail sadsaw@seznam.cz Díky za odpovdi.
Hmm tak ten mulťák skutečně měl asi nějaký problémy, v pátek jsem to zkusil, a hned po startu Error a jelo to jen offline, ačkoliv ke GFWL jsem byl normálně přihlášený, ale včera se po spuštění ze Steamu stáhla aktualizace GFWL a už to zase jelo online. Takže šašek asi nekecal. ;-)
Multiplayer celou dobu fungoval ... btw. ten YouTuber kterého tu sxg linkuje je nehorázný šašek ... nebo spíš nejsem zvyklý na rádoby české let's playery co motají češtinu s angličtinou.
To neviem, ja že GFWL už vypnú, DSI som hral vždy iba offline, teraz hrám DSII, i keď baví menej ako jednotka a čakám, čo sa stane s mojim save ...
@KRoman47 (23.06.2014 20:26): Mody nainstaluješ a je to bez problému hratelné a koukatelné jako každá jiná hra.

Co se týče ovládání (resp potřeby gamepadu) - s gamepadem to určitě bude lepší, ale já ho nemám a odehrál jsem to klasicky na klávesnici+myši. Je tam akorát nešikovné konzolové menu a postava se neovládá úplně přesně (což není hrou ale kombinací klávesnice+myš, která není přesná pro 3rd person).

Myslím si, že GfWL bude ještě nějakou dobu fungovat (když to MS prohlásil). Každopádně co se online týče tak si toho asi už tolik neužiješ, protože to nebude hrát moc lidí.