https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndR ... _about_the_state_of/

Zajímavé čtení.
"We've scrapped two whole arcs because the mission cleaned a save due to a bug with character placement. We've also scrapped a big portion of the underground and sewers because of bugs"
"Police pathfinding script worked wonderfully until somebody screwed the pooch."

A trochu příslibu
"Might sound weird, but the disaster launch was actually something beneficial, from our perspective. A cold shower sets priorities straight and so we're able to resume work on what was originally intended without having those f***ers breathing down our necks to publish."

Já fakt doufám, že hodně rýpnou do toho základu. A doufám, že je to pravdivý leak a ti vývojáři se opravdu těší, až ve hře budou pokračovat.

A Johny údajně měl být dost inspirován Cillianem Murphym, to by bylo hodně cool. Ten Keanu.. no nevím.. možná přijde prkenný jen mě.
@Paul (03.01.2021 19:08): Ke konci jsem měl na prodej hodně crafting a upgrade materiálů, to hodí dost peněz, a dají se zabíjet a lootovat porůznu stojící skupinky gangů, nebo dělat ty náhodně se objevující přestřelky - modré hvězdy.

Já poslední Gigs a NCPD úkoly dodělal včera, a s penězi mi to na nakoupení všech aut vyšlo tak akorát (takže Caliburn jsem měl dvakrát, když ten černý je k nalezení v dolech zadarmo - ale ten koupený je lepší, má hezčí barvu interiéru :)).

Btw kdybych si měl za celou hru koupit jen jediné auto, tak to bude Mizutani Shion v nomádské "Coyote" úpravě - perfektní poměr rychlosti, ovladatelnosti a ceny, a zvládá v pohodě i jízdu v terénu.
Nějakej tip kde vydělat 120K, když mám všechny sidejobs/gigs hotový, včetně vyčištění všech policejních open world trashů? :) Chybí mi do sbírky už jen poslední kára, ten Caliburn..
@SilentWolf (03.01.2021 12:27): Z hlediska Cyberpunku je těšení naprosto irelevantní informace, protože na tu hru se těšil víceméně každý. A kdo ne, tak hru ještě nehrál, protože vydání nepomohlo k tomu, aby ten dotyčný to zkusil.
Můžu já za to, že vy dva simpové jste tak přecitlivělí? :D Až začnu "štourat a peskovat" oceány se začnou vypařovat a nebesa zčernají! Do té doby si z vás budu (s repektem v mém srdci) dělat srandu, zatímco budu trpělivě čekat, až z Cyberskank 2077 nebude takový technický anální prolaps :)
@kristmeister (03.01.2021 12:02): zas je dobré uvést tvůj vztah k titulu/sérii před vydáním. Tzn. pokud bych psal něco oslavného ke Starfieldu, bylo by fajn uvést, že mě hry or Bethesdy nikdy moc dlouho nebavily. Nebo že jsem Red Dead Redemption 1 nehrál a tak jsem nechápal, jak může být obyčejný western tak skvělý a bez toho hajpu pak o to víc oslněn dvojkou. Nebo u Sekira uvést že jsem fanboy soulsovek a přesto mě ta hra zas moc neuchvátila. A těšení je podobně cenná informace. Čím větší hype tím větší zklamání a naopak..

Prostě tyhle úvody jsou podle mě ok.

@Guldy (03.01.2021 12:26): je to padouch. Trollí ale má Bastilu jako avatar <3 čas znovu zahrát KOTOR a uvědomit si treba že nám za to Bastilla nestojí. :D
@ZephyrCZ (03.01.2021 09:44): jj, vím vím - koukal jsem na YT na návody, kde mají být. Bohužel, u mě to tedy vypadá na bug, tak snad to borci opravdu opraví. Rád bych hru měl dohranou na 100 % a tohle mi to výrazně kazí.
@kristmeister (komentář): Přijde mi fascinující komentář, který vždy začíná slovy "tak jsem dohrál hru" nebo "konečně dohráno" to i za faktu, že hned v pravém rohu komentáře je odfajfkováno "dohráno" :D
@Yura (03.01.2021 01:17): ten policajt a policistka u dveří stojí vždy u těch schodů, nikde jinde. Pokud máš hru takto zabugovanou, počkej na lednové a únorové velké patche, které CD Project Red oznámil, mezitím do hry přidají nějaké menší DLC zdarma, a pak se do hry vrať v plné parádě. ;)
@AlieN (03.01.2021 00:41): jsem, ty dva policajti u vedlejšího bytu tam mám, ale ty u schodů právě ne, takže to bude bug, i na Redditu je spousta lidí se stejným problémem.

A u dalšího side-questu mám taky bug, konkrétně tento https://www.gosunoob.com/cyberpunk-2077/ ... ll-nancy-router-bug/
...zkoušel jsem všechno možné, ale bez šance. Hra je fajn, ale to množství bugů, který mi nedovolí dokončit všechny vedlejší úkoly, to je fakt hrůza :-(
@Yura (03.01.2021 00:21):
1) Že můžeš projít i ostatní konce je za mě spíš nechtěný side-effect, je to tam proto aby jsi mohl dál hrát a trávit čas v tom městě, plnit vedlejší úkoly atd.

2) Jsi ve správném patře? Dva policajti občas buší na dveře i u vedlejšího bytu od toho V, ale ti jsou špatní - ti správní stojí v dolním patře, pod těmi schody.
@Yura (03.01.2021 00:21): Spíš abys mohl dodělat vedlejšáky, protože nějaké musíš mít splněné pro různé konce.

U toho questu to asi bude bug i když, pro zahájení toho questu jsi musel být u toho když policajti bušili do těch dveří. Tak jsi to asi nějak skipnul.
Ahoj, potřeboval bych rady...

1) Hru jsem dohrál a po dokončení mi to nabídlo, že se můžu vrátit zpět do Night City. Skončil jsem opět před budovou v té misi Nocturne, kde se vlastně rozhoduje jaký konec si hráč vybere, a progres jsem měl opět na 90 %. Znamená to tedy, že po skončení mě hra schválně vrací sem, abych si mohl zkusit zahrát i ty další konce?

2) Chci dojet na 100 % i ty vedlejší mise a kšefty, nicméně například u mise Měkkota, která začíná úkolem "Promluv si s policajty" se mi na mapě vůbec neukáže, kam mám jít. Díval jsem se na YT na návody a hráčům tam hra ty policajty ukáže kousek od Vho bytu (u betonového schodiště), nicméně u mě vůbec nic. Dělám něco špatně, nebo jde o bug, netušíte?
To počítadlo vpravo by mohlo být falešné. Jen aby hráč cítil naléhavost. Za mě zas pozůstatek něčeho co se měnilo na poslední chvíli. :D
Hele přišel někdo z vás na to k čemu jsou ty tři tabulky v menu postavy? The Countdown a další dvě, jsou u nich procenta a text, který se mi moc nelíbí ...
@marwel (02.01.2021 22:56): Ty gigs mi nevadily, protože se tam našly zajímavé kousky. Crime reports jsou po čase už docela jako otravné a nebýt těch achievementů, tak bych se na ně vysral taky :D

Počkám si na DLC, který by mělo vylézt snad někdy v průběhu ledna-února a pak si dám New Game. Teď mám ještě na programu Control a chci dát New Game+ u Borderlands 3.
@kristmeister (02.01.2021 21:40): Ja to rozehral znovu, protoze me fakt nelaka plnit ty gigs, crime reports a podobne, kdyz maji very low obtiznost. Takze ted je plnim od zacatku a je to fajn, uz jsem si za tri hodiny hrani vydelal na slusny cyberdeck a na auto, ktere si ale do zacatku druheho aktu stejne nemuzu koupit. :D Takze budu muset alespon ten prvni akt doklepnout. To se mi vazne chce trpet zase ten hodinovej meganudnej konec prvniho aktu... Chtel jsem hrat jinak, ale nakonec stejne pojedu to stejne. Uz abych mel smart weapons. S tim mym frameratem je mireni hrozna otrava. :D
@kristmeister (02.01.2021 22:42): fakt? Nevím jak probíhá, ale vypnutí systému i sebevražda je v podstatě instakill a rozleze se na další dva. Takže celkem 4 a pokud by tam byl někdo další tak kyberpsychóza. Do té doby kryt 100% najdeš a z něj pak dáváš zkraty furt dokola.
@Guldy (02.01.2021 22:28): Nene, neloadoval, vše na jeden zátah. Loadoval jsem jen jeden save na střeše s Johnnym, kde rozhoduješ o konci. Druhé hraní láká, ale spíš by se mi víc líbilo dolevelit všechny stromy a další hraní kombinovat styly. Protože třeba dejme tomu, že bych si dal další hru, kde bych jel primárně hacking. To zezačátku asi dostáváš solidně přes držku, protože málo HP, málo armoru a tak. A hlavně bych chtěl vidět všechny možnosti dialogů podle těch stromů.
Po 91 hodinách konečně všechny achievy. Tímto mám CP oficiálně dohraný. Být tam New Game+, dávám new game, protože bych si chtěl dolevelit všechny schopnosti, což bohužel nejde, vše co jde mám na max, snad DLC zvýší level cap.
@ZephyrCZ (02.01.2021 19:10): Byl to vtip. Jinak to vidim podobne, ja chtel asi 5 let odejit z FB a nedavno se mi to konecne povedlo. IG a spousty dalsiho me stve tim, co mi cpe, ale da se to ignorovat. A vyuzivam ho proste k tomu, o co mi jde. Postovat svoje obrazky a konzumovat obrazky par lidi, kteri delaji to stejny (+ par vyjimek). A zatim nemam duvod odchazet jinam. Veci, ktery me otravujou, ignoruji, ale nesmyslny reklamy mi cpe uz cokoliv. Viz nejaky vlozky pro zensky, panska seznamka a podobny nesmysly. Nejvic srandovni je, jak mi IG cpe porad nejaky holcici zadky a nahoty, pritom me takovy veci skutecne absolutne nezajimaji a je to pro me odpad.
@Guldy (02.01.2021 18:53): Z Instáče se stává šílená reklamní žumpa, že místo zakládání fake účtů kvůli sledování pár obrázků lidi z IG spíše utíkají. Sám přemýšlím, že ho kompletně zruším.
@Garret (02.01.2021 19:00): jj, taky jsem si to poustel znovu.. a zamyslel jsem se nad tim, jak rozdilny vlastne muze byt obsah prvniho teaseru oproti finalnimu vydani po tolika letech. Muze byt zasadni, v ty dobe ani nevis, co dokazes udelat nebo co bude na konci. Presto tu atmosferu, implantaty (mantis blades) podchytli. Ale ma pointa je, ze proste jen vidis sediciho cyborga (jo, vim, ze to je holka, ale jak tohle napsat?:D) a strili po ni typci. Od toho nemuze nikdo cekat nic, proste se nechas jen navnadit atmosferou, fantazirujes a doufas :)
@Garret (02.01.2021 18:47): Stoji to nesmyslny penize :D vic uz to rozebirat moc nechci. Pokud muzes, precti si komentare pod tou fotkou, tam se o tom povida..

@Paul (02.01.2021 18:38): zakladej fake oucty! Aspon prihodis polinko do aktivity a algoritmus instace ze me udela novyho Dana Vavru! Tzn. slavneho bambilionare.
Jsem si ve Forze Horizon odemkl Quadru a pěkný, ale víc mě s ní tedy baví jezdit v Cyberpunku, protože Night City>Edinburgh :) A i mi přijde, že tu vypadá líp, hlavně interiér.

@Guldy (02.01.2021 16:13): chce to po mě instáč account, což nemám :(