@Paul (17.11.2020 17:39): Škoda, že i otřesný gameplay a kvalita rozhovorů, který nám dnes zas po dlouhé době ukázali, se nedá odmávnou hláškou o "poor toustrech" :(
@Dunemaster (16.11.2020 20:49): Právě že je to slim, tak jsem zvědavý. Při nejhorším budu muset počkat do jara na PS 5 :D

@Paul (16.11.2020 20:38): Moc se mi právě do herního pc už investovat nechce, tedy alespoň ne v dohledné době. Konzole mi teď vyhovují víc, i když zrovna s Cyberpunkem to bude napínavé :) I když aspoň to snad nějak poběží, na PC se mi trochu sekalo i Trine 4 :D
Jako fakt se už těším až budu kecat s tímhle týpkem. Btw Keanu Reeves ve světě Cyberpunku existuje, je to nějakej béčkovej polozapomenutej herec kterýho si občas lidi pletou s Johnym Silverhandem.
Poslední dobou přemýšlím, že si nechám Cyberpunk 2077 zabalit pod stromeček. Ale jak to tu tak čtu, tak to asi nevydržím :(
@Gordon (16.11.2020 11:08): Mně se to moc nelíbí teda. Black Dog je oukej, ale nutkání poslouchat víckrát to nemám a No Save Point... eh, nudnější repíky jsem neslyšel ani nepamatuju. Bez nápadu imo.

Nechci uplně tvrdit, že cyberpunk má mít nutně jen synťaky, techno a prostě elektroniku, přistupovat k tomu jinak je někdy fajn, ale tohle na mě teda nezapůsobilo. Měli si zaplatit Grimes aby jim udělala něco pořádného. No doufám, že tam budou i nějaké licencované skladby jiných žánrů v rádiích aspoň.
Tak to jsem opravdu zvědavý zdali to reálně toho 10 Prosince vyjde. Respektive 10 Prosince 2021 to stihnou. :)
Mně odklad jako takový nevadí, jenže tyhle miniposuny každého akorát naštvou, že se pak ani nedivím některým reakcím, i když mi je trapně za jejich pisatele. Jak píše kuler, působí to fakt neprofesionálně. Jestli prostě potřebovali víc času, měli to rovnou posunout o potřebný čas a ne si přidat pár týdnů, musí tam snad nějak vědět, jak na tom jsou. A pokud ne, je to docela špatné...
Kdybych si mohl na posun vydání vsadit, tak to udělám ... stačí se podívat na jejich twitter, kde to budou za chvíli 2x týdny bez postu ... dřív tam chodilo něco skoro každý den.
Navíc je celkově kolem 2077 až moooc mrtvo, myslím si že je to jasné :) Tohle není moc profi ze strany CD projektu, čekal bych, že s jejich budgetem budou moc plánovat daleko lépe. Chápal jsem odložení z dubna na podzim, ale tohle už moc ne ... Těžko soudit, třeba to moc dobře věděli už dřív, že to v 2020 nemají šanci vydat a z nějakého důvodu nemohli jít s kůží na trh.
@kristmeister (10.11.2020 17:38): ale já myslím plnohodnotný next gen patch, který chystají na příští rok.

Prostě teď, kdybys měl PS5, budeš hrát starou verzi na PS5. Ale dodatečně vydají větší update který to vyhoupne do výšin. :D
No v tom prosinci už by to mohlo vyjít :D Takže ať si máknou, den má 24 hodin!
Já už toho k hraní tak moc nemám. Tak bych byl radši, kdyby to už vyšlo. :)
By pak měli aspoň všichni zaměstnanci krásné a hlavně trochu volnější Vánoce se svými rodinami. /s

Ať to rovnou vydají s next gen patchem.
@Gordon (06.11.2020 11:15): Čekal jsem, kdo se v tomhle duchu ozve. :-) No...rok a půl starou sestavu holt ještě chvíli využít musím, nehledě na to, že kluk (18) by mi její případný prodej jen tak neodpustil. Má sice zánovní herní notebook, ale je si dobře vědom, že některé hry mu přece jen poběží o chloupek líp na mém PC, zvlášť tahle hra, o kterou má on taky dost velký zájem. ;-)
Jelikož mi to víc a víc připomíná poslední dva díly Deus Ex, tak bych trochu zvažoval předobjednávku.
@Brasikona (03.11.2020 16:41): jako rodič 3 dětí (2 na 1 stupni ZŠ, 1 na 2 stupni ZŠ) mě nezbývá než doufat že se tak stane přinejhorším v Prosinci 2020. Všechny děti (světe div se!) by raději byly ve škole, protože jim to učitelé lépe vysvětlí, mají méně úkolů, potkají se tam se spolužáky, kamarády a ve finále mají více času na Minecraft a jiní tituly co obvykle hrají. :) Všechno je lepší než kravoviny typu: Granny kde babi straší děti na tabletu.