@SilentWolf (17.10.2020 12:55): Keanu hraje Johnnyho Silverhanda, kterej je fyzicky po smrti, ale jeho vědomí je přenesený na nějakém čipu, který V dostane implantován. Takže Johnyho uvidí a bude s ním interagovat, ikdyž nebude fyzicky přítomen. Nevím o tom, že by V měly doprovázet nějaký jiný postavy, tohle není party based RPG. Např. Jackie určitě bude součástí nějakých questů, někdy třeba volitelně, ale pochybuju že by se s V tahal neustále. O ostatních takových postavách se zatím nic moc neví.
Jak je to vlastně s tím Keanu Reevesem? On má být 1 ze 3 různých postav, co vás bude doprovázet? Které jsou potom ty další dvě a mají vůbec šanci po takovém hajpu na Keanua?
Já už jsem párkrát koupil hru hned po vydání a pak jsem byl zklamaný, takže jsem vůči hype-vláčkům už imunní. Hezky si počkám na reakce, patche, případně slevu :)
Jako je fakt, že i když jsem to neměl v plánu, tak to možná taky koupím hned na launch. Sice strach, že to bude mega zabugovaný, je velkej, RPG taky není můj styl, ale prostě vypadá to moc dobře a už se vidím, jak bych si během čekání propálil nějaký zásadní spoilery..
Také kupuji v den vydání. V práci jsem oznámil, že si beru dovolenou a že jedu do Night City. :)
Po shlédnutí Night City Wire: Episodes musím jen dodat že si to jako fanoušek papírového stolního PRG Shadowrun nemohu nechat ujít. Poruším zásadu, prásknu se přes kapsu (1,5 tis) a tohle kupuji v den vydání. Vypadá to na pořádnou bombu!
@AlieN (16.10.2020 13:45): Asi proto ze mi na tom nic nevidaneho neprijde, ale tak na customizaci rozkroku jsem zvedavy :)

Mimochodem krasny auto a jezdeni je ve Final fantasy 15, nakonec s nim jde i letat...slo tam tunit milion veci...casto sem chodil pesky. Protoze co jako, auto no, nuda..vrrrrr. V RPG zbytecnost, jako kone a dalsi premistovadla. Stejne tam bude fast travel.
@Charllize (16.10.2020 10:19): Tak především jejich fyzika chování vypadá velmi uvěřitelně, nevypadá to jako v každé jiné open-world hře, kde řídíš cihlu bez žádných větších aspektů. A hlavně mají styl.
Tak asi se shodneme všichni, že vizuální design a detaily těch vehiklů jsou super. Ovšem jak se budou ovládat to je ve hvězdách, že jo.
@Charllize (16.10.2020 12:30): On taky nikdo nic nepsal o tom, že to bude nevídaný nebo revoluční. Prostě to vypadá dobře, zvlášť v žánru, který se zaměřuje na úplně jiný věci. Nevídaný byly smrskávající se koňský koule v RDR2 :D
@Charllize (16.10.2020 12:30): Tady se ale bavíme o RPG. To že jsou ve hrách mraky aut, neznamená, že jsou udělané dobře. Ve střelnici Ghost Recon: Wildlands jsou také auta, ale jejich jízdní model je naprosto tragický. Zde to, dle traileru, vypadá na poměrně dobře implementovaný jízdní model. Design aut se mi také líbí, objevují se zde věci, které jsem v jiných hrách neviděl. Tohle není o tom že to je od CDPR, ale prostě o tom, jak to zatím vypadá. Moudřejší budeme samozřejmě za měsíc.... :)
@Paul (15.10.2020 18:31): Ten design aut ve třídě economy je ukázkový designový retrofuturismus jak má být, super!

Všechny jsou po stránce designu super. Plusový body jak se to obejde bez toho dnešního polepení neony ze všech stran, aby to bylo "futuristický".
@Charllize (16.10.2020 10:19): Tak se třeba podívej jak se chovají auta ve WD: Legion , to je třeba oproti tomuhle hrůza. Vypadá to opravdu pěkně. I ty modely aut a hrozně mě potěšila licence reálné automobilky.
@Charllize (07.10.2020 12:52): Ja mám Zaklínača na GOG, takže som to nemusel riešiť. Vďaka za info. Je teda pravdepodobné, že sa pokúsia najprv pretlačiť vlastného herného klienta a zmenu kľúča majú ako záložné riešenie.
Mimochodom, všimli ste si, že krabicové verzie nebudú obsahovať disk? Iba aktivačný kľúč na GOG. Ak to chcete mať na Steame, tak bez krabičky.