Koukal jsem na videoukázku, kde při zaměření kanónu nabíhá čára a až naběhne celá, v tu chvíli se může s kanónu vystřelit. Mně tam žádná čára nenabíhá. Zkoušel jsem použít zoom, popř. dalekohled, ale nic nepomáhá. Kdyby se mi to podařilo, určitě přidám další a snad poslední příspěvek k této hře. Když se neozvu, bude to moje první nezdařená hra.
Kanón bude zaměřovat, až tu potvoru ta reportérka nebo kdo že to vlastně byl oslabí pomocí tvého nanoobleku. Tzn. sleduj vysílačku a střílej po všem co se hýbe nebo střílí standardními zbraněmi.
Myslím, že ničím jiným než kanónem ty střílny nezničím, a to i přesto, že mám maximum možné munice (bazuku, Gaussovu pušku a rotační kulomet). Zkoušel jsem se dokonce vrátit o 2 loadingy zpátky, abych si ověřil, jestli to není chyba hry, ale nepomohlo to. Ten kanón prostě nezaměřuje!! Vypadá to, že jsem v samotném finále v koncích.
Přesně tak, "Atomová puška" funguje jen na doražení nepřítele (hra ti sama řekne, kdy bude ta správná chvíle). Také jsem dlouho řešil co a jak, tohle podle mě ukazuje na narychlo splácaný konec (až na pár okamžiků celkem je nezáživný), který je navíc extrémně graficky náročný i na minimální detaily :-).
strilny by tusim mely jit odjebat klasickym arzenalem... 3-4 zasahy z magnrticky pusky nebo jak se ji nadava by mely stacit
Tak jsem se konečně probojoval do finále, první bestii po nějaké době skolil, ale na krakenovy střílny nic nefunguje. Předpokládám, že právě na něho a jeho střílny mám použít kanón. Jako většina mých předchůdců mám stejný problém, jelikož kanón nelze zaměřit. Dělám něco blbě, nebo je to jeden z bugů, kterých je prý v závěrů plno? Moc se mi nechce vracet o pár loadingů zpátky, které by to možná vyřešily, ale jestli to bude bug, tak mě asi nic jiného nezbyde. :-/
To je ta ufonska lod? Strasna vec.:D Tezky? Mne prisel Crysis naopak strasne jednoduchej. Hral jsem na tezkou obtiznost, protoze jsem cekal podobnou vyzvu jako ve FarCry, ale nestalo se tak. Mel jsem nastavit Deltu.;(
Přátelé ja tuto misi "Core" hrál zhulenej jak papuč a to mi věřte že vymotat se z těch tunelů byla hokna..:-)))) A to už jsem to tehdy hrál podruhé....
Tak jsem z toho problému vybruslil a ačkoliv jsem v komentářích psal negativně, možná se pokusím ve hře pokračovat a snad i dohrát. Nic to nemění na faktu, že pro moje schopnosti začíná být hra velmi těžká a bude zázračné, když ji dotáhnu do zdárného konce. Držte mi pěsti!
Takováhle místa tam jsou tři. V prvním se musí rozstřelit energetický generátor a pak se někde poblíž otevře otvor, kterým se jde dál. V druhém v obrovské místnosti se silovými poli musíš počkat na druhé straně místnosti jsou otvory a v určitých intervalech jeden z nich "nasává" kolemjdoucí. Třetí místo je samotný závěr a tam stačí střílet a čekat, než se rozjedou vššchny generátory.

PS: Neni to jeskyně pod vodou, ale havarovaná mimozemská loď s nulovou gravitací (uvnitř).
Jsem na úplném konci mise "Core", která se odehrává pod vodou v jeskyních, zlikvidoval jsem všechny chobotnice a tak by se prý měl otevřít nějaký otvor, do kterého vpluju (nebo mě vcucne) a tím misi zakončím. Žádný nově otevřený otvor už druhý den neobjevuju. Poradíte mi, prosím?
7c: Koukal jsem na ten odkaz a borec na to koukám přišel, zkusím to jak přijdu domů, schválně..... Ale hra sama od sebe to nedělá, jak tam taky psal-neměl nikde problém krom Crysis...
2: all-Crysis NEMÁ v sobě podporu 5.1, JENOM STEREO!!! Ptal jsem se i na fóru Crysis a na Xzone kde jsem ho kupoval-podívej se na krabičku vzadu, myslím že by to tam mělo být napsaný... není to problém tentokrát mezi židlí a klávesnicí...:-)) Taky jsem na to koukal jak blázen, když je to technologická bomba jak je to možný... ale je to tak!!
Barney: Měl jsem stejnej nebo aspoň velmi podobnej problém v Assassin's Creed. Mám taky SoundMax HD Audio. Zkus snížit v ovládacích panelech HW akceleraci zvuku a mělo by to bejt bez problémů.
sevencreature: Je to novej počítač, takže jsem to nějak výrazně nezkoumal, hlavně ne zvukovku. Windows XP PRO 32bit (přestup na 64 plánuju), DirectX diagnoostic tool říká jako zvukovky: SoundMAX HD Audio, HD Audio Digital out 2, ale nějak se mi to nezdá, to jsou názvy zvukovky? Možná už jsem jen přepracovanej. :( Na konfiguraci repráků jsem se díval právě díky těm diskuzím, na který jsem okamžitě narazil.
montana: Jasně, že má, proč by ho neměla podporovat? Problém bude spíš (pro změnu ne až tak mezi židlí a klávesnicí) mezi zvukovou kartou, Windows a hrou. Obzvlášť pokud máš Creative zvukovku, tak se nemusíš bát nedostatku "zábavy" v tomhle směru :)

Barney: Zvuková karta, OS, nastavení konfigurace reproduktorů v ovládacích panelech (před instalací/prvním spuštěním hry)?
fak: Zkoušel jsem všechno, hledal jsem pomoc všude na internetu a dozvěděl jsem se jenom, že stejný problémy mají i ostatní hráči, ať už mají jakkoliv dobrou zvukovku, grafickou kartu, když si stáhnou všechny patche, kodeky, ovladače, není řešení, protože teoreticky není problém. Ten zvuk fungoval minutu dobře, pak se pokazil, seká se, střídavě jde dobře a špatně, zbraně nejsou slyšet, hudba jde v pohodě. Je to blázinec.
Uwe Boll:Nene, nesouhlasím, mě jela naprosto bez problémů... Zkus kodeky a jiný srance, pude to... Zvuk je jen ve stereu, dom kino nepodporuje... Na sluchátka by neměl být problém...
Do háje s tim, konečně mám počítač co to unese na high a najednou mi blbne zvuk. Podle všeho nejsem sám. Ta hra bude prokletá. :(
Myslím že damage to tady s těmi komentáři asi nevyhraje... Ale třeba vydrží. Budu se těšit na další...
Naprosto souhlasím s komentářem xxxfuckera.Jediný rozdíl,že mě se hra líbila už od začátku a demo jsem dohrál 5x dokola.
2:memphis-jasně že určitě jo.Nesváděl bych to na jejich lenost,ale na vyšperkování závěrečné episody v rámci HL2,tím pádem příprava na HL3 co se příběhu týče.Ale musíš uznat sám,že na episodu to trvá opravdu dlouho......Prostě se nemůžu dočkat,tak držkuju,no:-))Postěžovat si musím.....
Na jednu stranu píšete že HL je perfektní a zároveň si stěžujete, že jim to strašně dlouho trvá ... nenapadlo vás, že jsou tyhle dva aspekty třeba nějak propojené?:)
No zkus si to zahrat, jak si na ty lodi a podivej se nahoru (jeste myslim pred tou zaverecnou priserou) a na ty obloze vidis tisice tech mimozemstanu jak leti nekam mimo ostrov. Takze prave myslim to co jsi napsal i ty s tim Crysis 2 a Crysis 3. A ten HL pravda silene jim trva nez to nekdy vydaj, je to s nima fakt hruza. Ale taky si myslim to co dole. A pokud vim tak Freeman je takovy maly superman, prece jen on jedinej ma podil na tom, ze Combine maji na Zemi problemy. Takze kdyby byl na jejich rodny planete (jako v HL1 nba Xenu), tak by je tam vsechny vyridil a ja si myslim ze on tam v Hl3 (co ja vim treba bude i HL4 :D ) bude, znici je a tim uzavre cely pribeh HL.
fak:no prave, engine je stejny a ac EP2 vypadala skvele furt to byl jen lepsi Source, takze nvm co tak dlouho kuchti na EP3, tesil sem se na ni a cekal ji na konci 08 nebo jaro 09, ale jestli to opet hodlaji zase tak prodluzovat, tak ztratim chut a uz nebudu ani vedet o co de:(,proste Valve a optimalni cas nejde k sobe, hlavne ze chvili po EP2 vyslel prvni artwork a co?od te doby bylo ticho a bude asi az do E3 pristiho roku:X.Uz me stvou....
to:fg-s tím HL to hnojí tou dobou mezi episodami.Hra je prostě perfektní,ale to čekání je prostě už moc dlouhý,fakt do té doby budem už mrtví.Ale naše fousatý děti se snad dočkaj:-))EP3 vyhlížím stále,ale ani se to neobjevilo na E3,prý to bude na konci 2009-což je na episodu trochu moooooooooooooc.Nedělaj přece nový engine,tak o co jako de?serou mě...
re:warpo-toho jsem si teda nevšim že by tam odlítaly nějaký potvory..Hmmm,bylo by asi super bojovat ve zničených městech(v téhle grafice rozhodně masox),a trojku dát na jejich planetu,úplně vidím tu hustou archytekturu a tak.
Warpo:A co by tam chudak Morgan delal?Na Zemi se ma kde schovat je tam odboj atp...u Combinaku by byl jako sam proti cele planeteRoztavil jadro utekl planeta by explodovala a zrovna by spusobila retezouvou reakci cimz by doslo k erupci jejich slunce a tak by to znicilo celou jejich "slunecni" soustavu(za predpokladu ze maji jedno:D).....no Freeman je sice nadclovek, ale do Supermana mu fakt este cosi schazi:).Asi by sice nestacilo se odpojit od jejich dimenze,ale nez udelaji 3jku tak budu davno mrtvi:D takze se nikdy nedozvime jak to bylo...a tipuju , ze na konci HL serie rekne masnak Freeman nakou hlasku a tak to skonci:)(pravdepodobne bude mit tak debilni robo-hlas jak Bale v Temnem Rytiri:D).
Kdyz tady resite ten konec. Vsimly ste si na konci na ty lodi, jak na obloze litalo plno tech mimozemstanu nekam mimo ostrov? Takze timto se podle me chyti ve dvojce. Uz zadny bitvy na ostrove, ale proste nekde jinde (nekde na planete zemi). Coz je podle me urcite dobry pokracovani hry. Osobne si to predstavuju tak ze Crysis: Warhead - naky jeste ty boje na ostrove aby se nereklo. Crysis 2 - boj nekde na planete zemi v odboji proti mimozemstanu. Crysis 3 - Boj na planete mimozemstanu, kde je uplne a definitivne vyzenete a nebo kompletni vypuzeni z planety zeme. Kdyby to bylo takhle, tak bych byl nadmiru spokojenej. Nevim, ale trochu mi to pripomina Half-Life (je uz uplne jasny ze v Half-Life 3 se podivame na rodnou planetu combine).
Ne ne a ne.Fakt nesouhlasím.finální bitka je super a myslím že je na konci potřeba.Jen přilítnout na loď a titulky mě přijde dost chudý.Pak mám aspoň pocit zadostiučinění,kdybych jen tak přilítl a konec,bylo by to podle mě dost trapný.A scéna na lodi je vopravdu hustá,takže já jsem spokojenej...Ať už je tu Warheeeeaaaaadddd!!!!!!
to si pis ze ti reknu ze neudelal :) Jediny dobre useknuty konec timhel zpusobem jsem zatim videl jen v Assassins Creed, bo tam je to aspon jasne uzavrena kapitola. Kdyby s prijezdem na lod prisly titulky, bude i tohle dobre uzavrena kapitola. Ale oni za ten teoreticky konec narvali dalsi hodinu hratelnosti protoze jaksi zapomneli ze by tam melo byt neo jako hlavni boss. (A podle videi meli tu lod vymodelovanou asi hodne dopredu a nejspis jim bylo lito ji nevyuzit, ale kdyz uz to tam museli mermomoci narvat, meli to taky dokoncit.)
Jasně že mě zaskočila délka hry,ale načasovaný je to nejlíp jak to šlo-v té fázi očekávání co bude dál...Prostě musí toho hráče napnout,ať se těší na další díl.Kdybys byl vývojář,udělal by jsi lautr to stejný,to mi nepovidej.
njn hold "kulervouci" pribeh:)) promin ze sem si to vypujcil ale tady se to tak nezkonale hodi:D
Kym bych dal konec ja? Pravdepodoibne nekam za konec, kde se problem vyresi. A vubec bych z toho nedelal trilogii, kdyz ji neumi spravne naporcovat. Ja cekal dalsi akci s tim ze mam tak 3/4 hry za sebou a ted prijde nejake to rozuzleni a najednou tam vbehly titulky, a ja na to WTF?! (a neverim nikomu ze ho ty titulky nezarazily) Pokud to uz museli uriznout, meli to uriznout hned s opustenim ostrova a finalni bitku na nej meli dat taky. Alespon by tam bylo neco zajimavejsiho nez ta priserna mise s letounem a jako konec by to pasovalo.
Souhlasím s Pookym-příběh je klišovitý,ale naprosto v pohodě.Závěr je snad líp udělat nešel-prostě jsi sejmul poslední největší nejodolnější mrchu,letadlové lodi uděláš pápá a hurá zpět na ostrov-nenapadá mě příhodnější a lepší chvíle.Kam by jsi to dal ty,nebo jak by jsi udělal závěr ty?Fakt by mě to zajímalo,už jsem o tom taky přemýšlel-zajímal by mě jiný názor.
No mě to zase příde povedený závěr prvního dílu trilogie. PRostě největší a nejtěžší boss na konec :-) A je pěkné že ještě před-tim se budete muset vypořádat trošku z menšim taky těžkym přerostlim mimozemšťanem. Zváěr mi přišel velice povedený, ostatně celý příběh řadim k nadprůměru (a je to prostě můj osobní názor, a oproti ostatním fps mi přešel hoden lehčího nadprůměru :-) a není to žádný výkřik jen tak do vzduchu, fps hraju rád a hodně a tahle byla prostě nejlepší ;)
kdyby ten pribeh za neco stal a ten dil byl nejak logicky ohraniceny tak nereknu, ale ze se pred koncem objevi velka potvora a ja ji zabiju a tim to konci to mi prijde jako mizerny konec :)
Kvůli tomu, že to má tak velké hardwarové nároky, jsem to ještě ani nehrál :-(
aspon ze tady to nema hype hodnoceni:) splneni meho snu.....