Fg: Co by dělal bez svých udělátek? Hmmm, i bez své síly? Viz GoW: Chains of Olympus :)
7c: no nvm co by Kratos delal bez svych udelatek:) jinak sem si ted pucil PS2 a zrovna parim GoW a pak 2jecku, ale porad hraju a konec nikde:) je to dlouhe....no zatim sem se bavil vice u GoW nez u GoW :)
Lol :-D
Se tu bavíme, kdo je tu nejdrsnější, když jsme je nikoho proti sobě neviděli bojovat :-D
Armáda na jednoho člověka je ale zbabělost :-)

sevecreature: god of war, že nebude mít na gears of war

EDIT: Jinak Kratose nějak moc neznám no.
Prej "To" - Pivo, Kratos je krutopřísnej týpek! Ale kdyby na nněj přišel král jolkosu Jáson se svými argonauty, tak mají všici po prdeli, i ten Feníxčan =P
Na Gears of War to vživotě mít nebude ani kdybyste se na hlavy stavěli :-)
sevencreature pravděpodobně myslel GoW jako God of War, kde je Kratos lepší než všechno ostatní a pod to se klidně podepíšu :-D
Psycho je sráč, nemít oblek tak je nula, takhle je to zbabělá nula co spoléhá na vymoženosti Crysis "technologie" :-D

Fénix by ho prostě zabil jenom svým pohledem - a ten drsný zjizvený obličej a ten výraz v obličeji - to je prostě drsný týpek jak má být.

Sevencreature: Nechápu :-)
Když už tady někdo znehodnocuje GoW zkratku zmiňováním zapovězené hry na pochybném Unreal engine - Kratos > all .-)
Nainstaloval jsem Paradise Mod, ale krom hudby zatím nevidím žádnou změnu, nevíte někdo jaké změny v hratelnosti, potažmo příběhu tento mod přináší? Jestli s tím máte teda někdo zkušenost... Díky.
Jinak tadle diskuze se mi zamlouva, ale nemusime to davat k diskuze ke Crysis, navic vetsina lidi se ani sem nekoukne, takze bych to presunul do diskuze "Ovsem a zaroven o nicem" co rikate? muzem tam vice rozvijet nase teze ve vetsim meritku a nedostanem zdrba :)
Fg: Pokusím se přenést přes svůj hněv v duši a chovat se k tobě zase s úctou =)
DoomCZE: K tomu Crysis Warhead - paráda, nějak mi to úplně uteklo :-)
DoomCZE: njn bohuzel ke 2jce sem se nedostla(nemel kde) sem porad cekal a doufal v konverzi na PC, jenze Fable 2 bylo taky ohlaseno a nakonec je tedka ticho jak po pesince, doufam, ze se nekdy doufame, jinak budu muset nekde ukradnout Xko :D, myslis tohle?
Pooky: nehnevej se, ja zas nemuzu odpustit lidem ze si jim neco takoveho muze zamlouvat, nazor sem vyjadril v komentu uz se nebudu rozepisovat:), takze sme si asi kvit :) takze se muzem mit zase radi ;)
Fg: S Crysisem ti to nikdy neodpustim. Ach, jak je těžké vysvětlit někomu, že Crysis je (r)evoluční hra a nejen po stránce grafické? =D

Jinak parádní theme song je v Silent Hillu ;)
jinak samozrejme Brothers in arms ma krasny main theme - takove ty co az dohani k slzam mam rad - mysli tu ten(vzpomel sem si na Bratrstvo neohrozenych:) a abych nezapomel samozrejme Mafia...jeee ja sem dement samozrejme the best je MGS!!!:P
Edit: kvalitni song musi u me vyvolat pocity coz u me vyvolava treba MGS ci finalni song u Max Payna 2 - asi ma nejoblibenejsi pisnicka vubec....
tak nejlepsi ti z hlavy nereknu ale rozhodne bombasticky je Battlefield 1942 + jeho obmeny v dalsich dilech(nebo WAKE Island v 2142) a hodne dobra obdoba je v Bad Company
jinak vse s tematikou SW ale to bych sem neradil to je muzika ktera ostatni valcuje:)
btw sry Púky ale Crysis suck, jak hra tak i hudba :)
Vyrida ve vedlejší diskuzi nakousl nejlepší Main Theme songy z her. Pro mě ale jednoznačně zůstává TOP1 Main Theme z Crysis song. Co vy, taky vás bere to co mě, nebo se vám líbí něco jiného? :P
pipboy: Jasně, je to použitelný i na starých šunkách.. Teda pokud nemyslíš Atari 2000.:-) Velice jednoduchá instalace a hlavně to OPRAVDU funguje... Při instalaci nenastavovat nejvyšší hodnotu, ale jednu pod, jinak to jede 5fps/s i na PC sestavě co mají ve Startreku.
ten ccc pack vypada zajimave ... chapu to dobre tak ze je to sada nejakych konfigu? je to pouzitelne pro dosazeni plynulosti na starych sunkach? :)
Ale jak se dívám na to video od Ugraugry a vidím tam cryengine 2, tak to vypadá lépe jak crysis. Nebo se mi to zdá?
No to jsem tehdy bohužel neměl, ale jak si to znova zahraju, tak ho budu mít.
Pivo: Doufám že máš nainstalovaný CCCpack (trippleCpack). Snižuje nároky na HW a zvyšuje visuální kvalitu-vyzkoušeno, opravdu o 20% hezčí a plynulejší hraní.

Mimochodem to video Cry VS CoD4 je přesný!!!
No jo, ale já nevím jaký patch nebo cosik, co bych měl na to stáhnout. Myslím, že můj comp by měl utáhnout i velmi vysoké detaily, kdyžtak lehce s cukáním, ale i tak to chci hrát na nejvyšší.
Chuck: Velmi vysoké detaily normálně fungují jen pod Vistama (potřebují DX10), ale existují i nějaké konfigy, které je umí rozjet pod XP.
Proč mi vlastně hra nepovolí velmi vysoké detaily? Slyšel jsem, že je to s nimi možný hrát pouze na Vistách. Nebo musím mít výkonnější grafiku?
Já to (do)hrál poprvé na medium detaily a vůbec jsem si nestěžoval :-)
Jak to hraju na vysoké detaily a srovnám to s tím co jsem viděl na velmi vysoké, tak ale musím říct, že v jungli jsou rozdíly opravdu veliké. Zvláště v zeleni apod. ( palmy, tráva ).
Náplň hry je parádní, na deltu :P.Ale s tou vietnamskou válkou jednoznačnej souhlas : ).
Pěkné video, krásná grafika. Škoda, že náplň hry není lepší. Doufám, že někdy vznikne hra z vietnamské války na stejném enginu, to by mohl být pěkný mazec :)
Teď jsem testoval tenhle config a ta grafika je prostě o světelný roky dál než cokoliv jinýho, včetně Stalkera nebo Killzone.Což ale neznamená, že by ty hry byly ošklivý :).Mimochodem, hejbe se to v týhle grafice na 30-50 fps v 1920*1200.

Danny - tak už jsem ho tam teda dal : )).
Hmm tak zrovna COD4 má imho o třídu horší grafiku než Crysis (low poly modely, hranatá nedetailní krajina, navíc je to vlastně jeden vyzdobený tunel, Crysis má větší herní prostor), není tam žádná interakce s prostředím a navíc běží na prehistorickém enginu...

Paul: Já mám zas přesně opačný názor než pipboy a tak se ptám: Jak to, že to ještě není ve schvalováni??? :-D
Pro me Crysis po graficky strance dostava nemalo na prdel od Clear Sky :) (a celkove vzato i od CoD4 nebo Gears of War :))

Ad video, co se pamtuju, sice muzu jit kamkoliv, ale nakonec to bylo vzdycky jen o tom z ktery strany zautocim. Far Cry v tohmle bylo mnohem lepsi...

A uprimne receno ten typek mi zni jako sileny chuj, ale to je asi tim ze pro me jsou vsechny ty veci nad kteryma slinta spis tresnicka na dortu v podobe vyborne hry, jenze v pripade Crysis plati zname porekadlo, ze "the cake is a lie" :)

...ok ted zacal mluvit o zbranich a to uz je moc na me, vypinam :)
Nejvyšší přidávaj pár efektů navíc (paprsky slunce, nějakej ten bumpmapping, výraznější vlny na moři), jinak jsou identický s vysokejma, a za ten úbytek frejmů to moc nestojí.
Jinak výtvarný hledisko možná není tak výrazný jako např. u Bioshocku nebo Zeno Clashe, ale to, co co se Crysis snaží (vykreslení zasluněný a pak zamrzlý džungle) dělá dokonale.Technologicky se na Crysis ani po téměř dvou letech žádná jiná hra nechytá.

Tohle video hezky shrnuje, proč se mi Crysis líbí : ).
mezi vysokymi a nejvyssimi neni v praxi skoro zadny rozdil a stredni taky buhvijak nezaostavaj. Ono jestli nepujde spis o to, ze ta dzungle je jednoduse vsude stejna (stejne hnusna), proste ze z vytvarnyho hlediska je to celkem o hovne.
Jak jsem si četl teď komentář od zbyška, tak nevím jestli by se grafika měla takhle kritizovat na střední a vysoké detaily :-)
Crysis jsem nehrál, ale slyšel jsem, že mezi vysokými a nejvyššími je velký rozdíl. A mezi nejvyššími a nejnižšími ani nejde poznat, že je to ta samá hra. To jsem si všiml na vlastní oči.
Tak mám dohráno!!! Na ty střílny jsem používal výhradně bazuku, kterých tam byl naštěstí nekonečný počet, ale kanón mi na ně nezaměřoval. Zaměřovat konečně(!!!)začal naopak až po zničení střílen bazukou a výhradně v době, když mi to Helena nakázala. Jsem samozřejmě rád, že jsem to dokázal a musím říct, že jsem se naposledy takhle zapotil při likvidaci Maledicta u Dooma 3 - Resurrection Of Evil. Všem mým poradcům moc díky!!