Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Crashlands

70
1 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
20.01.2016 iOSAndroid
21.01.2016 PC
Vývojáři:
Butterscotch Shenanigans
Oficiální stránky:
https://www.crashlands.net
Crashlands je akční sci-fi RPG od vývojářů Butterscotch Shenanigans. Vžijete se zde do role vesmírného pilota jménem Flux Dabes, jehož prací je rozvážení zásilek. Jednoho dne však padouch zvaný Hewgodooko poškodí vaši loď natolik, že ztroskotáte na planetě Woanope. Vaším cílem tak nebude nic menšího než najít a zlikvidovat tohoto známého zločince a dosáhnout tak kýžené pomsty.

Na planetě jsou tři náhodně generované biomy, a to bawg, tundra a savana, přičemž v každém z nich se nacházejí jiní tvorové a jiné zdroje. Ze zdrojů lze různými kombinacemi vyrábět všelijaké předměty, potřebné k dalšímu postupu ve hře, a tvorové se dají ochočit, aby bojovali na vaší straně. Tvory si lze také vychovat z nalezených vajíček.

Samozřejmostí jsou zkušenosti z plnění více než stovky úkolů a bojů s nepřáteli, díky kterým budete čím dál silnější a budete moci využívat čím dál více schopností, včetně omráčení nebo zpomalení času. Vytvořené a nalezené předměty můžete uchovávat v neomezeném inventáři a hra umožňuje také stavět základny, kdekoli se vám zlíbí.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Skinner boxovka, která na pár hodin zabaví, ale víceméně děláte pořád to stejné (sběr lepších a lepších surovin, craftění lepších a lepších předmětů, zabíjení silnějších a silnějších monster) a jediné co se na tom mění je vzorec útoků nepřátel. Avšak soubojový systém je zábavný a hra nepůsobí odbytě, tak proč ne.

Příběh mi však přišel o ničem, textové bublinky špatně čitelné, což by se dalo ještě ignorovat, ale jako největší nedostatek považuji nepřehledné questy, kdy po čase skoro nevíte, co máte kde udělat a každý druhý quest si musíte googlit, protože hra vám to sama přehledně nesdělí.
+9