Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Crackdown 2

Riot Act 2

06.07.2010
63
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Justice. By any means necessary.

Před deseti lety vyhlásila Agentura válku gangům. Její geneticky upravení agenti následně udělali s hispánskými Los Muertos, ruskými Volk i asijskými Shai-Gen krátký proces. Po éře anarchie zavládl v Pacific City relativní klid. Nový rozvrat přinesli až věčně rozlícení mutanti, výsledek virusu přezdívaného Freak. Když se obyvatelstvo kolabující metropole přesvědčilo, že polní agenti mají sklon rovnou střílet, než pomáhat a chránit, tak povstalo. Agenturní propaganda tvrdí, že za nákazou stojí její bývalá zaměstnankyně a nynější vůdkyně odboje Catalina Thorne, ta naopak, že agentura upírající lidem lék. Doberete se mezi explozemi a biologickým svinčíkem pravdy?

Návrat do Pacific City staví na všem z prvního Crackdown (2007). Zůstává pět kategorií skillů (Agility, Firearms, Strength, Driving a Explosives), přičemž každý vylepšujete vykonáváním k němu příslušejících činností. Přes den vládnou ulicím povstalci, po nocích vylézají mutanti různých barev a tvarů, což se postará o dostatečně pestrou skladbu nepřátel. Závody jsou zpět a k dopravním prostředkům přibyla helikoptéra. Multiplayer už nepodporuje kabelový System Link, rozšiřuje však kapacitu kooperativní kampaně ze dvou na čtyři účastníky a uvádí PvP s režimy Rocket Tag, Vehicle Tag, Capture the Orb, Deathmatch či Team Deathmatch až pro 16 hráčů.

Festival městské destrukce nastane v Crackdown 3 (2019).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.