Kdyztak muzete pouzivat teamspeak na serveru ONE4ALL - je to free server a je tam několik dostupných místností.
Tak tak, sa skusime pripojit na public match a ked bude dost prazdny tak to bude parada :)
@Jack_Dark (28.11.2012 12:46): No len aby to nepadalo co 5 minut.... a hlavne by to chcelo od*ebat tych zasranych BOTov. On ich tam asi automaticky prideluje aby bolo rovnako ludi na kazej strane ale je to blbost.

Inac este ohladom toho serveristu-game creatora, tam je asi rozhodujuca rychlost uploadu ze? Downloadovacia rychlost je k nicomu pri tomto type spojenia.
No, tak rozhodne to bude zabava hrať, len to musi niekto založiť s naozaj dobrym netom, ja až taku velku rychlost nemam a tak su lagy (850kb/s).
Len škoda niektorých nedoriešených vecí.
Hele, zrovna jsem se rozhoupal k psaní seminárky a vy mi tady začnete vonět pod nosem CSkem :D Ne, dneska ne!!! :D
Tak za 10 minut zahrame? :) koho mam na steame tak mu napisem, koho nie tak napiste vy mne :D
Trénoval jsem si dost her s b.o.t.a.m.a. a pak jsem se rozhodl jít na CZ public, kterej jsem asi jedinej našel a tam dostávám dost na zadnici :D ach jo, kde jso uty časy, kdy mi to šlo :P :D
Teď mě tam kdejakej mladej rošťák rozheadšotuje.
@Nons3nse (27.11.2012 15:51): Hele zas tak hrozné to nebude. :) Dokonce i já se dokážu pohybovat na předních příčkách tabulky (pokud se nepřipojí tým naskillovaných asiatů) a to jsem CSko nikdy předtím pořádně nehrál.
Aj ked som zaznamenal na DH dost CS-haterov, som rad ze je tu zaroven aj dostatok rozumnejsie uvazujucich ludi :-).
@Bodkin (26.11.2012 23:25): Taky bych se přidal... snad mě nerozjebete za 5 sekund jako nějaký malý Němec :-)

@Maximus (26.11.2012 22:22): A zkoušel jsi jít přes Play with friends? Tam máš v levo své kamarády, co jsou online. Nastavíš hru na Play with invited friends only a rozešleš pozvánky. Když přijmou přesunou se z levého sloupce do pravého. Nastavíš mapy, které se mají hrát a nakonec dáš Play.
@mazar1234 (26.11.2012 22:20): Minule ked som vas pozval som to skušal dat ako privat zapas, čo mi príde ako logická voľba, že by sme hrali len my. No do hry hodilo len mňa a nikoho z vás tam nepripojilo, tka neviem ako to je.
@Maximus (26.11.2012 22:16): No uz len to nejako zorganizovat aby boli vsetci pritomni a hraniachtivi.

Niekto sa musi chopit tej organizacie.

Ale by ma zaujimalo ako to je s tymi servermi, da sa nejako urobit secure-server iba pre nas? Aby tam neboli BOTI a vseliaki externi cheateri ci 10 rocni Nemci, ktori nas "rozjebu na sracku" v priebehu 5 sekund. proste eliminovat otravne zivli ktore sa vzdy zvyknu dostat do hry na verejnych non-secure serveroch.
Tak jsem koupil celej balík CSka, teď už jen dáme dohromady týmy a vyrazit pokládat bomby!
Ojojoooooooooj!!!!!!!!!!! 50% zlava na steame, tak podme kupovat! Nech sa tu vytvorí Global Offensive DH liga :)
ja už mám kúpené a za tie peniaze je to luxusna zabava.
Už pohoda, provedl jsem aktualizace, restartoval jsem PC a vše jede cajk.