Nepíše vám od včerejška tato hra hlášku, že není v současné době dostupná ? :/
@Maximus (12.11.2012 01:26): Inac nieco ako arms race bolo aj v Cs 1.6. Hral som taky server, ale bolo to este viac hardcore lebo jedno kolo ti to dalo aj granat a musel si zabit niekoho granatom co bolo veeelmi tazke IMO. Ale poradie zbrani tam bolo ine, islo to normalne porade od pistoli po gulomet a nie ako tu ze pistole na konci.

A boli aj ine MODy CS 1.6 trebars timove upgrade, ze ktory tim vyhral tak upgradol zbran a islo sa nove kolo az po noze. A bolo viac takych vseliakych serverov na 1.6

Ale ako najlepsie je to striedat, arms race, potom classic a tak, tak to asi nemoze nejako v dohladnej dobe onudit :-). Klusne to moze vydrzat dalsich 10 rokov ako 1.6 (alebo aj viac ako 10?).
@Bodkin (12.11.2012 00:52): To hej, lebo ak dostanem v arms race alebo demolition deagle alebo bizona, tak sa vacsinou na chvilu zaseknem, nejako mi tie zbrane nejdu. Classic je dlhší, ale zasa si vieš kupiť zbran aku chces a na tých nových modoch sa mi pači, že je to rýchle.
Nu Arms race a Demolition jsou fajn, ale vcelku rychle jsem se vrátil ke classicu. Je to sice delší a 'náročnější', ale zbraně si tam pořizuju podle sebe :P Tu podělanou P90 jsem nikdy neovládl. Ani UMP-45. :(
Zatím jsem hrál taky jen při chvílích s botama a je to fajn hra :) to se musí nechat.
Jednou jsem se random připojil někde na dust2 do Německa a nevydržel jsem dlouho :D
@Maximus (11.11.2012 19:24): Ja by som aj zahral, sice som len taky max. medium skill player ale nevadi. Snad nie ste totalni CS-fetaci co maju na konte 1000000 hodin hrania.

CS GO som hral ztial raz asi hodinu, ale velmi sa mi zapacil. Nie som si isty tym co myslis tym "request" jedine co som dokazal bolo ze "add friend" ale tam som nevedel nic napisat, akoze chcem hrat CS alebo nieco, tak aby si vedel co ta to tam spamuje.

Pripadne popis "lamersky" ako na to.
Tak kto by zahral, poslite mi request na Steam (kontakt v profile) a ked bude čas, pozbierame sa a zahrame spolu. (občas sa podari, že hrame ja, Bodkin, JohnCZ zatial)

Baví ma to viac ako staré CS, rozhodne to má vydarené 2 nové akčnejšie mody, no a obsahuje to aj starú klasiku. Takže naozaj sa kupa oplati.
Pokud nekdy nejake DH All stars vznikne, klidne mi napiste. Porad jsem z toho jeste po letech nevypadl :)
Překvapivě, asi nejlepší CSko ke koupení (nebo minimálně brzy bude, až přidají další mapy, ale AZTEC i DUSTi tam jsou, tak...). Dva nové akčnější módy, nové zbraně, které nejsou jen do počtu, snaha o větší důraz na SMG a brokovnice, ještě o něco lepší level design a spousta příjemných detailíků (skiny CT i T jsou automaticky dle prostředí atp).

Nejvíce mě štve nakupování, to je naprosto retardované. Nejde navolit vlastní 'buildy' jako v CSS, je možno je auto-buy a rebuy a rebuy si pamatuje jen předchozí kolo a pak hned zapomene, nezapamatuje si ani předchozí rebuy. Předchozí CSka to ale vpoho zvládaly, wtf??!

A tradičně zbraně celkově, Valve prostě neumí dělat zbraně, ze kterých má člověk dobrý pocit, Hra z toho čpí až hrůza.
@Fg (20.09.2012 10:45): U mě je pořád Valve jedno z nejlepších studií a naopak mi tolik komerční nepřijdou. Team Fortres je zdarma včetně updatů a za cold stream do L4D2 se taky zrovna neplatilo.
je smutné, kam se Valve dopracovalo, teď vidí jen dolary...po vydání Epizody 2 jsou čím dál víc nesympatičtí, škoda, myslel jsem, že aspoň někdo je jiný
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se dá dělat. Určitě by bylo lepší, kdyby vydali HL2: Ep3. O tom žádná... Ale jinak Global Offensive není vůbec špatná hra.
...čic... právě jsem to skoro přidal... sral jsem se s popiskem a se všim... jsem smuten.
CS GO by som ani nenazval pravým CS...
Bude to mať úspech u nových hráčov, ale u tých, ktorý hrali alebo hrajú CSS/ 1.6 to pohorí ako fakľa...

Grafika pekná, mapy upravené, ale nieje to už pravé CS. Zbrane sa správajú inak, niektoré od základov zmenil aťd.
Zdravíčko!
Mohl bych vás všechny poprosit, jestli byste sem mohli dávat odkazy na CZ/SK CS:GO servery/komunity, pokud nějaký najdete?
Díky :)