Snad první hra, ve které jsem vyhrál v tutoriálu až na třetí pokus...
Jo, CC je docela fail, za tu dobu jsme mohli mít druhého Dukema Forever a pořád tomu něco chybí
@konvice (02.10.2012 11:14): http://www.twitch.tv/rattuscz/b/333895151, zhruba od osme minuty.
takhle jsem se naucil nepouzivat vybusniny :-D

je to supr sranda, jenze s vysokym hodnocenim vaham, anobrz za ty roky co to vyrabej se to porad stejne spatne ovlada :)

jelikoz to vetsinou hraju sam tak me stve ze pocitac nehorazne podvadi a vzdy ma vetsi dohled na rovine ( i se snajprou ho nevidim i kdyz on uz po me davno strili :( )

taky me stve ze se nedaji ( cili neprisel sem na to jak ) cpat presety do rakety, vzdy to premaze ten co tam je pred nim -> chtel bych si udelat par typu vojaku a ty si naklikat rychle, ale takhle si musim udelat celou jednotku zaraz.

kazdopadne sem u toho uz od alfaverzi stravil par desitek hodin a je to proste prca.
Doporučuju kouknout na gameplay mulťáčku, je to totiž zároveń pěkná přehlídka možností i jednotek.