Blah, něco mi říkalo, že si mám nechat opposing fronts jako druhý, protože tohle by byl hořkej konec mýho CoH paření. 9 misí, ani v jedné si nepostavíte základnu, všechny na jedno brdo a každá z kampaní téměř na jedné mapě. Blah, blah, blah.
Zdar, já bych to také rád vyzkoušel, kdykoli jsem chtěl, tak tam nikdo nebyl, asi už ty módy nikdo nehraje.
Nechápu ze jsem se tu nepodíval už dříve a nevšiml si toho... Jak a kde se sejdeme a dáme si vědět? Na steamu jsem jako koudy_cz nebo martin659 tak si mne když tak přidej(te).
Tak jak to vypadá pánové?

Nějak se to tu vytratilo.

Já sice teď především drtím CoH 2 či Assault Squad 2, ale do jedničky bych se klidně vrátil
Najde se to dost lidí (aspoň 4 další) na pořádné vyzkoušení těch operací? Hlavně tu tankovou a tu 'DOTA'-like?
Dal by někdo (ideálně víc než jeden) nějakou operaci z ToVu? Stonewall chce minimálně 4 hráče (tedy, ideálně) a ostatní jsem nehrál, s cizíma si to asi nerisknu, kdežto vypadají tak zajímavě. Tančíci & Hrdinové!
@bartas (09.03.2012 15:44): Ale já si to ani nemůžu koupit. "you already own this bla bla" V mailech nic nemám, resp. nevím od něj heslo :-D To je fuk, už tady nebudu spamovat. Ale díky za všechny rady a názory.
@bartas (09.03.2012 13:17): Na Steamu se celá trilogie CoH stahuje jako jeden balík a odemyká se podle toho, co člověk koupí. Lze i použít klíč koupený někde jinde (stačí na Steamu vlastnit jeden díl).
ja jsem si koupil na steamu opposing fronts a tales of valor. A původní hra Company of Heroes se mi v knihovně ukazuje jako "předpřipravená" k hraní, zakoupení nebo co.
jde ti hrát?
@Bodkin (08.03.2012 17:15): Asi jo.

Ohledně toho packu - je to možný, ALE tam byly oba datadisky zvlášť a mě tanky moc neberou, tak jsem si tenhle nedal do košíku a byl tam.
Ale možný je všechno, můžu se pak podívat do mailu.
Jak dlouho jim tam máš? Jesli déle než půl roku, neřešil bych to.

Beztak sis jikoupil v packu a nevšiml si toho.
Tak jsem si dal tuhle hru jako "Vlastním hru", ale vtipný je, že ji na steamu mám, ale nekupoval jsem si ji. Pořád přemýšlím, jestli to mám nějak řešit, aby mě třeba nenapadli, že jsem ji ukradl...
Tzn. vyplatí se nainstalovat rovnou tento datadisk a dopatchovat jej. Původní kampaně a kampaně OF by měl (i podle velikosti) také obsahovat. Ok, díky.
Say: Celé CoH s datadisky zabírá těch necelých 9 giga. A tales of valor má jen pár set mega. Netuším z čeho to instaluješ, ale finální instalace by měla zabírat mezi 8-9 giga a v main menu budeš mít odemčeno všech šest kampaní.
Say: V zásadě jde o to, že když nainstaluješ všechny tři tituly, tak to celé bude tvořit jeden celek. Pokud máš např. původní CoH ve Steam verzi tak si můžeš všimnout, že když nainstaluješ základní hru, tak to automaticky stahuje i datadisky a Steam u nich vypíše status Pre-Downloaded místo Ready to play. Když pustíš opatchovanou a nainstalovanou pouze původní hru tak to zobrazí stejné menu jako, když máš nainstalovány všechny datadisky, jen budeš mít některé kampaně zamčené.
Vysvětlí mi někdo, jak je to s těmi datadisky? Mám základní hru (4,3GB), Opposing Fronts (8,2GB) a tento kousek (8,2GB). Když mám nainstalovanou základní hru, při instalaci OF to na mě vyhodí hlášku, že stejně odinstaluje základní hru, když dám instalačku ToV, nechce se nainstalovat vůbec (nechce mít nainstalovanou žádnou předchozí verzi). Takže se ptám...
Obsahuje OF či ToV SP kampaně ze základní hry? Prostě jak vytěžit všechny kampaně, tak abych se neochudil a rozšířené herní mechanismy. Nainstalovat základní hru, dohrát, odinstalovat, nahodit OF, dohrát, smazat, nahodit ToC, dohrát, smazat? Žádná mapa nebude ošizená a vymoženosti nového datadisku (v případě, že ta možnost je)? A pak tu jsou patche...
Na Steamu za 8,74E (230Kč). Konečně nastal čas si to koupit (jediný CoH, který nemám).