Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

< >
  • PC 90
Tak tahle hra je moje veliká láska a datadisk mě k ní přikoval ještě víc. Nic nespraví náladu víc, než pohodlné uvelebení do křesílka a podřezání pár desítek nácků. To vše navíc ve skvělé detailní grafice. Obtížnost byla sice občas na maximální úrovni, ale save/load netrval naštěstí nijak dlouho. Všechny mise byly ale perfektně nadesignovány, díky čemuž se jedná o vynikající datadisk..

Pro: Výborný design levelů, detailní grafika, hratelnost.

Proti: Občas přehnaná obtížnost.

+20
  • PC 85
Výbornej datadisk k jěště lepší hře. Mam pocit, že oproti původním Commandosum se ještě trošku přitlačilo na obtížnosti, což samo o sobě posouvalo hru do oblasti hardcoru :) Grafika zůstala na stejný úrovni, přibilo snad jen pár předmětů a možností. Samotný mise byly krásně rozsáhlý a propracovaný...

Pro: Rozsáhlost misí

Proti: někomu by asi nevyhovovala obtížnost :)

+16
  • PC 95
I když jsem si myslel, že podobnou zábavu jako u Commandos: Behind Enemy Lines už nikdy nezažiji, mýlil jsem se a tento datadisk je toho důkazem. Stejně jako v původní hře se, bohužel jen v osmi misích, děj odehrává za 2. světové války, ale nachází se zde několik vylepšení. Některé jsou méně zdařilé (třeba cigarety jsem použil jen velmi zřídka) a naopak jiné jsou vskutku originální (například kameny jsem házel po nepřátelských vojácích jako divý).

Určitě zajímavou novinkou je spoutání a následné svlečení nepřátel, kteří, i když je někdo osvobodí, nevyvolají poplach a místo toho utečou z mapy. Nesvlečené jedince můžete ovládat tím, že jim vyhrožujete pistolí a oni s vystrašeným zvoláním "Ja!" zabaví nic netušícího kolegu, kterého následně dalším členem komanda jednoduše zneškodníte.

Mise odehrávající se v Zoo je podle mě to nejlepší, co tento přídavek nabízí, a myslím, že se mnou bude většina hráčů souhlasit (už jen možnost schovat se do mrtvého slona jako do jakékoli budovy je prostě geniální, nemluvě o pštrosech, kteří při jejich puštění z ohrady napadají nic netušící nepřátele). Za svým předchůdcem datadisk určitě nezahálí a je jeho důstojným pokračováním.

Pro: házení kamenů, poutání a ovládání nepřátel, mise v Zoo

Proti: jen osm misí a špatná optimalizace na novější verze Windows

+16