Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Colony 28

67
25 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1997 PC
Vývojáři:
Tato česká hra nás zavede do roku 2018, kdy lidstvo podlehlo v boji s mimozemšťany a zbytek přeživších byl předělán na roboty-dělníky. Robotem jste i vy, jenže jakýsi zkrat v obvodech vám vrátí paměť a tak se rozhodnete emzákům vše vrátit i s úroky. Přes útěk až po zničení orbitální základny budete bojovat s několika druhy vojáků, robotů a emzáků. Po cestě za pomstou řešíte logické problémy, vyhýbáte se pastím, střílíte, sbíráte klíče, speciální zbraně (rotační kulomet na tři druhy nábojů, plamenomet, laserová puška, plazmopuška atd.), munici a další věci pro zdárné pokračování v cestě. Dobrým pomocníkem je splynutí s terénem, kdy necháte nepřítele přejít a potom mu to zezadu kulometem vysvětlíte.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC --
Když tato hra vyšla bylo mi zhruba 10 a demo z nějakého časopisu mi nechtělo běhat. Šlo mi pouze intro kdy vaše postava utíká z vězení a byl jsem uchvácen. Později, už nevím jak, se mi dostala do rukou plná verze, když mi bylo cca 14 a měl jsem ten samý PC, akorát upgradovaný. Hra šla spustit, ovšem, podobně jako zde u kolegy, zamrzala a byl nutný restart PC, navíc mi přišla neskutečně těžká, ale bavila mě, ikdyž jsem se u ní pěkně navztekal.
Bohužel jsem hru nikdy nedohrál, protože jsem CD půjčil a zpět se mi nevrátilo.

Pro: Grafika, zvuky, plošinovka jak má být

Proti: Obtížnost, tehdy vysoké nároky (???)

+1(2-1)