Já jsem to jenom myslel tak, že víc než adventura je to RPG, ne že to je RPG.
jezek: FPS/RPG to tedy rozhodně také není :-) . To vylepšování kouzel lze stěží považovat za nějaký RPG prvek, je to jen herní mechanismus.
Stávající obal je daleko lepší, ikdyž doma mám stejnou edici jako PavelU. Jenom když už měnit žánr, tak jedině na FPS RPG, kvůli vylepšování magických věcí.
Po pečlivém srovnání obou obalů se mi více líbí také ten současný. Má tmavší odstín a není v něm dole modrá. Zde můj obal, stejně světlý jako ten od Indiana.
dobře nechal sem se trošku únest s tou adventurou, ale za obalem si stojím....zdá se mi lepší jak vzhledově tak velikostí :-)
Akční adventura to dle mého není - těch adventurních prvků je tu velice pomálo, spíše žádné a ve druhé polovině už vůbec žádné. Příběh se nerovná adventura...

Nový obal - proč? Je nějak lepší? Tedy, ne že by mi vadilo stažení toho mého původního, ale nechápu, proč přepisovat něco, co je ok (a jo, líbí se mi více ten současný, než ten nový :-) ). Připadá mi to jako editace za každou cenu.
No, já souhlasím jen s tím obalem, ne akční adventurou. Chce to i názory dalších.
Takže akční adventura ano, jiný obal ano? Ještě si počkám na vyjádření třetího :)
já mam zase hru s tím obalem, který sem poslal na schválení :-)
k žánru - dobrodružství to je a akční taky...sice se to hraje jako čistokrevná střílečka, ale právě kvůli spoustě textům, cut-scenám a věcem co dotvářejí příběh mi to sedí na tu akční adventuru
No, animačky tam jsou, hafec textů a pár hádanek také, ale osobně považuji hru za čistokrevnou střílečku. A originálku mám s tím obalem co je nyní aktuální.
Mám tu editaci, která hře přidává jako podžánr akční adventuru. Nikdy jsem tuhle hru nehrál a podle videí nedokážu posoudit, kolik těch adventurních prvků tam je. Tak se ptám - schválit nebo ne?
Cca před 3 týdny na skladě nebyla, čekal jsem, až se zase objeví.
já sem tu hru koupil asi před 5 lety za 250 Kč a nebyla to žádná doprodejová akce, je vidět že už v tý době o ní nebyl velikej zájem
2MCZ: Jo, je to Sold out edice. Mám pocit, že to je ale spíše kompem. Přece jenom je to 8 let stará věc.
popkec - no právě v diskuzi se jich někdo ptal, a oni tam napsali že se jedná o původní.
Tak se máte zeptat :D, holt několik let po vydání už původní verze často nejsou, ale třeba na esubě mi na požádáni zaslali původní verzi, jelikož jim ještě některé zbyly
Caelos - Na game.co.uk kde to jezek no doubt kupoval maj jako obrázek uvedenou tu sold out, takže tam neklamou.Ale jinak mě už taky jednou nasrali, na megahry.eu, kdy mi místo hezkého orig. bioshocku poslali tu odpornou best games cenzurovanou edici.Šla z domu a hezká původní originálka šla z UK do domu : ).
To je taková edice, že si koupíš na hrypc.cz originálku Prey a přijde ti nějaká pomrdaná Sold Out edice.
Včera mi došla UK verze z anglie a nějak si to nerozumí s mým kompem. Sice to implementovaný hi-res texture patch, ale nějak mi blbne zvuk. Nemáte s tím někdo zkušenost?
2MCZ: To máš docela pravdu, hororový nádech se totálně vytrácí, ale poprvé jsem u toho seděl jak přibitý, co bude na konci. Teď je ten finální boss fakt spíše utrpení.
Dotváření atmosféry přes časté cutscény mi nepřijde jako správné. Hra má atmosféru svou ponurostí, nepřátely a čtením těch zápisků v deníku. Časté cutscény vás vytrhnou ze hry, z akce, pokud se tedy v těch cutscénách neděje něco pořádného.
pro MCZ: to jo....konec je už po hororovy strance o nicem a uplne posledni boss je tak tuhej a ze ho tam ani nemuseli davat.....kdyby to zakoncili nejakou poradne posravaci animackou vubec bych se nezlobil :-)
jezek: jo, nicméně škoda, že je poslední část v tomhle naprosto odfláklá - nějaký zápis do deníku asi jen jeden, žádný horor, nic :-(.
pro PavelU: spis bych rekl, ze jich nebude tolik po sobe ale uzijes si jich v pravde dost.....je to jeden z hlavnich piliru jak dotvaret atmosferu a pomuze ti to taky obsas pochopit a pokrocit v pribehu o coz ve hre jde asi nejvice :-)
Dojem zatím celkem dobrý ale jsem na začátku teprve. Úrovně mě přijdou nějaké malé a každou chvíli jsou cutscény s loadingy, změní se to později?
2Pivo:Jak píše MCZ, není složitá, ale vydá na samostatný román a trocha neznalosti je fakt poznat.
Ne, že bych chtěl tuhle diskusi strhávat gramatickým směrem, ale ačkoli už jsem tedy ze školy dlouho, mám za to, že správná varianta je:

"Ale ona angličtina tam zase není bůh ví jak složitá, ne?" (možná ještě "bůhví" dohromady)

Ale nechme to být :-).
MCZ: No jo, psal jsem v rychlosti - spěchal jsem - "bůh ví jak" mělo být oddělené čárkami no.
Pivo: snad ani ne, ale textu je tam poměrně mnoho (zápisky atd.).

BTW ta špatně umístěná čárka fakt bije do očí :-).
Dík, ono vlasně stejně všechno, co řeknou v dialozích se zapíše do deníku. Sice jinak a zkráceně, ale zapíše.
jezek: však v pohodě (taky mě napadlo, že sis to možná spletl).
2MCZ:No jasně, jsem pitomec. Kouknu na Clive Barker a automaticky maslím na Jericho, které jsem nedávno zas dojel.Všem se omlouvám...Ta čeština je opravdu bez dialogů...
ja sem taky koupil jenom EN verzi a cestinu dodatecne stahnul stejne neuplnou..jinou sem nesehnal
jezek: to tedy velmi pochybuji , u nás vyšla leda EN verze...
nj, jenže když si to stáhne tak to má eng verzi, navíc pochybuju že by se někde dala stáhnout ještě česká verze
Na co stahuješ češtinu? U nás vyšlá verze je lokalizovaná včetně titulků.
Škoda, já si stáhl jednu z údajně kvalitních češtin a předpokládal že ty cutscény budou pomocí titulků přeložené.
PavelU: mám pocit, že ne, ale těch cutscén tam za tolik není.