Class of Heroes 2

Class of Heroes 2G, Ken to Mahō to Gakuenmono Tsū, Ken to Mahō to Gakuenmono Tsū Jī

04.06.2013
01.12.2014

Labyrinty stále ve světě představují největší lákadlo pro všechny, kteří touží zbohatnout, získat slávu a uznání a nebo jednoduše milují dobrodružství. Ač v labyrintu našla smrt již spousta dobrodruhů, stále se do jeho hlubin vydávají další a další, čemž napomáhá i populární akademie známá z předešlého dílu, která pomáhá studentům připravit se na všechny čekající nástrahy na jejich dobrodružné cestě.

Samotná hratelnost pokračuje v zaběhlém konceptu z prvního dílu a jde tak stále o krokovací dungeon obsahující přes 100 map k prozkoumání, v nichž čeká více než 250 typů nepřátel. Do dungeonu se samozřejmě vydáte se svou partou bojovníků složené opět z až 10 různých ras disponující některým z 18 povolání, zajišťující unikátní dovednosti každého z nich. Opět hraje významnou roli alchymie a samotná akademie sloužící jako domovský tábor.

Hra se později dočkala portu pro PlayStation 3 s podtitulem 2G. Obsahuje navíc několik nových dungeonů, receptů, questů a různých předmětů. Opraveno bylo i několik bugů a určité body hry prošly vyvážením pro pohodlnější hratelnost. Nechybí ani podpora achievementů či částečný dabing a spousta minoritních změn či vylepšení.

Série pokračuje titulem Class of Heroes 3.