Příští rok 1 + 2 remastery na PC, Switch a PS5. Anglicky. Už to má u Steam page, ale nechce se mi to na mobilu linkovat, najděte si to. :D
@Fritol (28.07.2023 18:34): Ja nechápu co blbnuli. Přitom je jasný ze dungeon by nějaký úspěch měl, má to celkem dost fanoušků z doby kdy kralovalo psp. Myslím ze se nad tím zavřela voda. I když to není tak dlouho co Vic Ireland pořad trochu sliboval západní vydání trojky na ps4. Ale teď mám dojem ze nad Gajin works se ta voda už zavřela taky :) I když web jim tusim furt běží..
Tak koukám a ten remaster nakonec zůstal jen v Japonsku a ta nová hra je podivnost. Mrtvá série. A ps3 verze 2G furt stojí 50 dolarů :)
To je absolutně bez šance aby to tady někdo hrál :)
Napisu za čas komentář, ale už teď mně vadí jak budu muset vypisovat rozdíly 2G verze a ze to v psp verzi není, jelikož tu by teoreticky někdo mohl emulovat, psp emu je v pohode, narozdíl od ps3 emu kde ta 2G verze určitě nepojede.
Jasně jasně, můžu být rad ze tu je vůbec profil :)
@Fritol (06.06.2022 19:07): Tak jestli to nebudou nijak překopávat tak anglicky překlad mají a vyjít by to na západě mohlo. Ta 2G verze má obsahu dost a podle mě ji hrál málokdo. Draha hra, jak krabicovka tak digital a v Evropě ta 2G nikdy nevyšla.
Pokud to nebude ta 2G verze tak to pro mne vůbec nemá význam kupovat :)
Ale dobre, oživení Class of Heroes vítám !
@Charllize (06.06.2022 19:03): Hádám, že to nebude žádný extra remaster, spíš jen port na PS4 a Switch prostě + tam přidají nějaký obsah navíc, aby se to prodalo i těm, kdo to už hráli.

Každopádně nedivil bych se, kdyby to na západě ani nevyšlo vůbec. Ale ta nová hra vyjde, ta má i anglický trailer.
@Charllize (20.01.2019 01:37): Tohle je zdá se série, kterou na západě hrálo minimum lidí i přes oficiální lokalizaci. Jednička ještě v pohodě, ale ke dvojce minimum nějakeho normálního infa, když se mi nechtělo číst recenze. :D Koukal jsem, že měli i kickstarter na lokalizaci, který nevybrali, ale MonkeyPaw to tak moc chtěli vydat, že to nakonec zaplatili sami... asi to nebylo extra výhodné, když v japonsku ta série pokračovala, ale západ zůstal u dvojky.
Tech map je celkem 128, 20x20 policek. Ve vic jak 30ti ruznych prostredich.Tedy u te 2G verze, u psp verze jich je o deset mene. Systemem to opet vychazi ze starych Wizardry s par zmenami jako treba ze kouzla jsou na manu a ne na pocet. Tvorba postav je pritomna vcetne nahazovani statu, volby presvedceni a vrozene neklonosti ci nenavisti mezi rasami. coz treba muze pak ovlivnovat rust statistik az k jejich minusovym hodnotam.
Nepratele se muzou vyskytovat v rozmezi lvl 1 az 99. Tedy treba zakladni netopyr na lv3 ktery je na zacatku hry muze byt nekde dal ve hre klidne na lvl50 s novym skillem v zasobe. 250 druhu nepratel a jeste s level skalovanim, celkem solidni. Samo se nestane aby pak na zacatku hry byli lvl 100 nepratele.
PS3 verze ma take zmeny pocasi, ale nevim jestli to ma na neco krome atmosfery vliv.
Jeste mala zajimavost, krabicovek pro Ps3 bylo vyrobeno jen asi 2000 kusu a digitalni verze je k dostani pouze na americkem ps storu za silenych 45 dolaru, takze jen pro opravdove drpg fanatiky nebo cekat na slevu.
Jinak jde o celkem ultimatni dungeon zazitek v japonske stylizaci, urcite doporucuju :)

Do odkazu jsem pridal link na mapy, manual a alchymii na oficialnich strankach vydavatele.

PS: a diky Frito, budu te jmenovat v zaveti :)