Chuzzle Deluxe

Raptisoft •  Playsoft (Android) •  Magmic (BBerry) •  PopCap Games International (J2ME) •  Astraware Limited (WMobile)
12.05.2005
14.12.2005
01.05.2007
02.08.2007
08.12.2009
17.05.2011

Chuzzle je roztomilá logická hra z rodiny her od PopCap Games, která funguje na jednoduchém principu - hrací pole obsahuje 6x6 "Chuzzles" - úkolem je dostat vedle sebe 3 Chuzzle stejné barvy posunem jednotlivých sloupců a řad pomocí myši. Oči Chuzzlí, které byly takto spojeny, letí do láhve vlevo. Když je lahev plná, level končí.

Čím více Chuzzlí se Vám podaří spojit, tím větší skóre získáte - hra končí tehdy, když již není možno udělat další tah.

V podstatě se mi na Chuzzle líbí jen stylová sedmdesátková disko grafika. Hratelnostně už je to horší, především je to po pár vyřešených levelech celkem velká nuda. Sice to svůj casual účel splňuje, ale já nejsem až tak moc casual zaměřený z čehož logicky plyne, že mne hra moc nebaví.

Nicméně, pokud si na podobných puzzle hrách ulítáváte, bude vás to zřejmě bavit.

Pro: Grafika

Proti: Nuda