hahaha

kazdopadne sem to nedohral, dlouho se me nestalo ze bych se tesil az hra zkonci, proste sem se nudil. Hra neni spatna ale je prazdna. ma obrovske,rozlehle levely,zel nevyplnene. Prostredi je sice graficky na ten rok paradni ale porad dokola to same- stejne typy budov,stejne interiery,stejne exteriery, stejni nepratele. Kdyby ten stereotyp byl aspon v daleko mensim meritku na mensi plose, tak se nenudim x kilometru dlouhou cestou ktera je v naprosto porad stejnem prostredi coz dela nulovou atmosferu a absolutne se nehodici hlavni postava s hlasem jako by to byl Duke Nukem. Priklad toho ze technologie a grafika sama o sobe je nic
nevim ci to mam jen ja nebo to ta hra tak ma ale takhle nerealnou fyziku sem jeste nevidel, kdyz zastrelim nepritele, jeho postava zacne skakat a tancovat,trepat se jako v nejakem amoku. Nevim jestli je to ragdoll ale tohle prece nikde nastavit nejde
jinak AI je hodne tupa, sou dva borci a jeden cumi na toho pred tim ktereho oddelam pistoli s tlumicem... a ten za nim to cele vidi pred sebou a neudela nic XD
nektere mise jsou jako bych hral Deus ex- hack and stealth. Ale pride me to jako hra s nevyuzitym potencialem- obrovske mise, ale prazdne, nudne... jedine co to ozivilo aspon zatim sou prave ty misa ala Deus Ex
to bude urcite nahoda ze zrovna kdyz ted poslednich par dni resim problem se spustenim Crysis warhead tak hledam hru kterou bych mezitim zahral a volba padla na Chrome anizbych o ni cokoli vedel nebo nekdy hral XD
@PRIVATE MARTIN (12.08.2020 20:59): Že? Taky na mě Crysis vždycky působil jako taková AAA vykrádačka Chrome. Původní Chrome mi přišel ještě takový nedomrlý a hrál se trochu ztuha, ale na Chrome Specforce vzpomínám hodně rád, ač je obecně vnímán spíš jako ten horší díl. Takovéhle sci-fi fpsky se dneska už moc nevidí.
jinak hra me pripomina takovy mix Far Cry a Chasera , takze klasick oldschoolova pohodicka.
predem pisu ze to neni nedostatecnym HW... aby zas nekdo nepsal kup si lepsi pc

ale mam problem s lagem ktery se mi zda se deje jen venku a kdyz sem v lese, kdyz proste mysi pomaly ale stabilne posunuju- rozhlizim tak to jede plynule a pak jakoby poskoci-posune-zasekne se vzdy v tom stejnem miste a pak to zas jede hladce, zkousel sem ruzna nastaveni kompatibility i nastaveni V-sync a framerate, ale je to stejne
@Phoenix (08.02.2014 00:12): Tak jsem se dostal zas o kus dal v teto hre a fakt to neni spatna hra, ty implantaty nakonec nejsou pritez a hra je tim zajimavejsi. Je jen potreba si na to zvyknout a co nejlip si nastavit ovladani podle libosti, aby hrac pri hrani nemusel ruzny ty funkce poslepu a ve zmatku honit po klavesnici. Tahle hra muze trosku mene trpelive hrace odradit, neni nejlehci a mapy nejsou nejmensi. Prosel jsem tu stealth misi a vyborne vyuzil neviditelnost, ktera tim ze neni nekonecna se stava samotna hra i zajimavejsi, protoze se musi zvazovat jeji nutnost vyuziti s co nejmensim plytvanim. Hra je strategicka v tom ze implantaty se daji ruzne vyuzivat na zaklade ruzne situace. Ona hra sice i na stredni obtiznost je docela tezka, ale na druhou stranu ta inteligence protivniku neni zadna slava, neimprovizuji, ale cekaji az si k nim hrac dojde, takze nehrozi ze kdyz pujdu timto smerem, ze oni se vydaji chytre jinym, obehnou si me atd. Je to proste ze strany hrace na jistotu.
Zda se ze z tech adrenalinovych modu nevyuziji asi nic jinyho nez ten priblizovaci mod(ocni zoom), jinak to vubec nevyuzivam. Jsem zvedavej na tu termovizi. Koukam ze ty vnitrni komplexy jsou i v dalsich misich doslovny kopie tech predchozich. To moc nenadchne.
Prave ze kdyby v jedne hre byly vsechny takovy prvky, tak by to byl fakt mazec. Ale prece by nebyl problem takovou hru vytvorit. Nejak mi po dohrani Soldier of Fortune 2(pro me naprosta pecka diky tem detailnim jatkam) vsechny dalsi hry prijdou jako slabej odvar, kdyz tam litaly vnitrnosti a koncetiny jak na bezici pasu, to me fakt hodne bavilo no a v jinych je to takovy normal. A stejne tak i po dohrati Red Faction, hlavne dvojky, tam se hrac rozmlsa geo modem a v jinych hrach uz to postrada. Aneb kdyz jednou ochutnas lepsi pivo, tezko se vracis k horsimu :-))
@Poseiidon (06.02.2014 22:11): jj, Far Cry mi Chrome připomínal taky hodně (prostředím i volností plnění úkolů). Omezenost inventáře je sice pro někoho diskutabilní, ale mně nakonec sedla, hře to přidává na taktičnosti.

Co se týče Tvé ideální hry, nejsi zrovna skromný :-)) Což o to, také by se mi to líbilo.

Chrome 2 nikdy nevyšel. Nicméně i Specforce za zahrání stojí, byť už to není taková pecka.
@Phoenix (06.02.2014 21:32): No graficky to je pekny, ta krajina, ostrov ve stylu Far Cry. Akorat mam pocit, ze ta realisticnost ve stylu moznosti tahat sebou jen jednu velkou zbran(omezenost v inventari) muze pro nekoho mit efekt snizene zabavy, nez kdyz si muze vesele menit zbrane proti protivnikum jak se mu zlibi. Takze pro nekoho muze mit realistictejsi herni prvek opacnej efekt. Ale po zvyknuti si to je v pohode.

Ja bych chtel videt hru, kde jsou vsechny prvky co me kdy hodne zaujaly, pohromede. Aby v jedne hre byl napr prvek ve stylu Geo modu(Red faction), zpomaleni casu(Max Payne) a treba pro me velky plus a zazitek-detailni krvavost (Soldier of fortune) a volnost pohybu a moznost udelat misi ruznym zpusobem(Far Cry). To by byl narez, kdyby vsechny takovy vyrazny a prelomovy prvky mela v sobe jedna hra.

Zajimalo by me, jak je to s tou hrou Chrome 2, uvadena jako vychozi pro rok 2009? Asi nikdy nevysla ze? Nikde o ni nejsou diskuze, ale ani jsem nenasel info ze by nakonec byla zrusena. Mluvi se akorat o vyjite SpecForce. Ale Chrome 2 nic....
@Poseiidon (06.02.2014 19:45): Na svou dobu bodoval Chrome velmi slušnou grafikou, otevřenými misemi (to se mi líbilo asi ze všech rysů nejvíce), inventářem a (zejména v souboji s bossy důležitým) cyberwarem. O poměrně vysoké obtížnosti a třech možných koncích, na základě kterých je poslední mise vždy dost jiná nemluvě. Hra bohužel dost zapadla, pokračování nebylo vyloženě špatné, ale už to nebylo zdaleka ono (například poloviční délka hry).
Mam tuto hru rozehranou a ono me to zacina docela bavit. Ale co je usmevny, tak nejenom ze na cizich planetach to vypada uplne jako na Zemi, ale ony tam rostou dokonce i brizky a to uz je docela usmevny :-))))
@InExtremo (14.12.2012 20:31): Hele to mě ani moc nevadilo. Beru to tak, že je to akční hra ne závodní simulátor a navíc to funguje, tak jak má a nekomplikuje to prachbídným jízdním modelem střílení jako u mnoha jiných akcí.
nejlepší části hry s buginou a ani slovo o ovládání vozidel na úrovni Wacky Wheels ?
Ha, tak jsem to odhadl dobře! Ano, hned jak jsem slyšel hlas hlavní postavy, vybavil se mi Duke Nukem. I když tady má troch civilnější hlas, je to rozhodně on ;-)
Čo je pravdy na tom, že chlapík, čo v tejto hre nadaboval hlavnú postavu daboval aj samotného Duka Nukema???