Chicken Invaders 2: The Next Wave

Chicken Invaders: The Next Wave - Remastered

22.12.2002
11.06.2012
24.08.2012

Druhé pokračování úspěšné hry Chicken Invaders. Navazuje na první díl. Princip hry je jednoduchý, zabíjet kuřata raketou, kterou řídíte vy. Na zabíjení máte, v tomto díle, dva nové druhy zbraní (laser a zelené blesky).

Hra se opět odehrává ve vesmíru, tentokrát v naší galaxii a oblétáváte všechny planety Sluneční soustavy, včetně Slunce. Začínáte na Plutu a končíte Sluncem. Na každé planetě odehrajete 10 úrovní. V 10. úrovni máte většinou zabít bosse slepic. Až ho zabijete můžete na další planetu.

Grafický kabátek se zlepšil. Vyšla dokonce Vánoční verze.

Devět z deseti lékařů doporučuje na léčení stresu, přetíženosti a přesycení informacemi. Funguje jako prevence syndromu vyhoření. Neuvěřitelně zábavná vymývačka mozku s milým humorem a zvuky.
Ve dvou je to ale nehratelné, protože vyšší levely se na klávesnici prostě zvládnout nedají.

Pro: Totální odreagování, zábava, zvuky

Proti: "Multiplayer"

Luxusní pokračovaní v lepší grafice, s fajnými zvuky. Hrát pro dva je luxusní :) Velká odregovačka :)

Pro: Jednoduché, hra pro dva, grafika, zvuky, zábava, humor

Proti: Chybí možnost ukldání