@90210 (19.03.2013 09:57): serial se jmenuje Dobrodruzstvi kocoura Leopolda, kazdy z dilu ma jiny nazev (Automobil kocoura Leopolda, Poklad kocoura Leopolda atd.) a podle nich se jmenuji i ty komiksy. Ale jestli byla i Chata, to netusim... kdesi jsem videl prehled.

http://chrz.wz.cz/?stranka=362 - od 159 je par dilu a pak kolem 170. Ale jsou to jen obalky, ne samotne pribehy.
@Fingon (19.03.2013 08:45): Ja jsem je kdysi videl, uz docela kultovni zalezitosti.

S tim nazvem je to mozny, ale komixovou predlohu hry jsem znal uz jako malej, i kdyz jinak nebyla moc znama a mam pocit, ze se taky jmenovala Chata kocoura Leopolda...
Hm tak to je docela ostuda neznat filmy. Na druhou stranu mě se moc nelíbili, respektive nevím proč jsou tak populární.
@mazar1234 (18.03.2013 23:42): nekde jsem narazil na nazor, ze nazev hry se veze na vlne kdysi popularnich filmu o rusacich, co jedou nekam na lov a hlavne pri tom chlastaj (Sveraz narodniho lovu, Sverazny rybolov...)... ale nevidel jsem ani jeden.
Tak tuto hru asi zacnem realne zhanat... uz len slova "osobenosti - ohoty" mi okamzite vyvolaju v mysli zakladnu seriu filmov "ohoty" - osob. ohoty, ohoty zimnyj period, osobenosti rybalky"..... hned mam chut pripojit externy HDD a chrustat archiv.

Fimly radu "Osobenosti - ohoty" mam velmi rad.
Taky bych si to rad vyzkousel, za mladych let jsem znal predlohu a dokonce jsem na stanku narazil i na hru samotnou, ale tehdy me to nezajimalo... na jistem ceskem serveru jsem narazil na zararovanou kopii bez hesla, skoda...

EDIT, tak jsem nasel ruskou verzi (zadne dialogy ani popisy predmetu tam nejsou, takze je to jedno), zaboha se mi nedari sebrat panev a dostat se k vaze. Jednu rybu seda sezrala bez problemu, do druhe se ji nechce (v navodu jsem cetl, ze si ma umyt ruce, to jsem udelal, bohuzel nic).