@Richmond (03.04.2015 09:00): Děkuji :-) Inu myslím že ne-e, mapy dungeonů jsou docela malé a side questu je tu pramálo a svět je rozdělen na 5 měst a 3 outposty, takže se tím dá profičet. Jen vzhledem k jedničkovým stěnám mi někdy dělalo problém mapování, ale některé mapy najdeš v adventure journalu, takže se to dá. Žádný vyložený zákys tu také není, takže tě zdrží spíše přehršel bojů.
Jsem zvědav na tu dvojku, jestli bude jiná či se to poveze ve stejném duchu.
Tak, výborně, včera dohráno, zážitek parádní ! Tak nějak jsem tušil ke konci hry, že toho nebudu mít dost, tak se podařilo zajistit přímé pokračování - death knight of Krynn, které má již čestné místo vedle šampiónů a čeká na import družiny..
No když to tak sečtu, tipnul bych si u sebe že jsem nad tím strávil něco kolem 25-30 hodin, dost daleko tomu co psal cRPG addict - 17 hod.
@Richmond (03.03.2015 18:18): nó ano, pravdu díš ó veliký, nějak mne opustila múza či co :-( ultima byla super, to hej, dvojka už se v polici třese na svůj čas!
Nó ti ještírci jsou v tomhle pěkně hnusní jako, mě se to jako vůbec nelíbí! :-D už se těším co za vobludy mne čekají dále, Koukal jsem ještě po těch knihách, toho kurňa je! Nějaký tip co bych si měl k sampionum přečíst? :-)
Tak včera večer se mi povedlo projít celý Throtl a splnit na mých bedrech úkol ležící, čímž jsem se dostal do ještě většího průseru, jelikož musím najít tajnou svatyni a zjistit, co za nepěkné věci tam tvoří místní kněží... prý něco o vaření vajec, nebo uctívání...?
Díky všem těm bojům co jsem absolvoval, mi narostlo mé XP konto u všech v družině (6) a tak jsem si je v pevnosti poblíž vytrénoval na 4 - 5 level, HP hezky naskákaly tak snad to teď bude lehčí.
Předtím než se vypravím hledat svatyni dám ještě trochu času prozkoumávání okolí a návštěvě dalších měst, přeci jen, chtělo by to lepší zbraně a zbroj.. hlavně tedy pro mága, ten chodí "nahatý" ...
mimochodem, všimli jste si toho že se v průběhu hry dá snižovat obtížnost soubojů? Samozřejmě čím snažší boje, tím méně XP z nich. Já to tedy hraju na default úroveň, expert, pak je ještě veteran a cosik ďábelského nehratelného :)
Já nevím, mě ten pool moc nalákal, tak jsem dal přednost tomuhle i z důvodu jiného settingu oproti klasickému ADaD. Jsou tu zajímavé nápady a třeba 3 mi líbí i to, že když zabiju ty ošklivé přerostlé ještírky, co tu dělají bordel, tak v nich zůstane zbraň a nejde už vytáhnout, pěkná sviňárna teda :-D

Tím samozřejmě Mazare nechci říct nic špatného na PoR, Jen bych řekl, že každé nabízí svoje, tak proč to nevyzkouset.
@Richmond (28.02.2015 22:57): Nie, Gold Box je ukazkova kapitola vyberu smotany, skratka nie je cas na podradnejsie tituly od poolu. A to som uz cez polovicu dohral Uukrul, ktory je enginovo velmi podobny.
Zhrnutie je jednoduche, vyberiem si to najlepsie z Gold Boxu a to staci aby som mal dostatocny prehlad.
@Richmond (28.02.2015 22:23): nó jeeeeje do tebe bych to zrovna neřekl, že jsi tohle nehrál :-D inu knihy mne minuly, ale snad to nebude až takový problém, stejně jde vždy o to zabít arci bubáka ;-)
@Wolf (28.02.2015 21:46): Tak hlavne opatrne s tim spoilovanim :-) Je to sice ostuda, ale nekteri jako treba ja hru teprve budou hrat :-) Mimochodem jsem nedavno prelouskal asi 7 knih Dragonlance :-)
Tak jsem to tedy rozehrál, zatím velice pozitivní pocity. Studování manuálu a nahazovani postav cca dvě hodiny, pak první boj ve městě a celá parta šla do kytek, trocha bojů v blízkém okolí, nakoupeno lepší vybavení a hle ho, už procházím prvním městem a hledám ztraceného kapitána z místní pevnosti.
Líbí se mi, jak je příběh podáván díky odkazům na deník, Jen přemýšlím jestli to tehdy bylo myšleno kvůli pirátům, nebo prostě nebylo dostatek paměti? :-)