Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

CAT Interstellar

40
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
06.10.2017 PC
19.12.2017 PS4
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://ionizedgames.com
V této krátké explorativní adventuře se ujmete role údržbářského drona DOG-IV. Jste součástí skupiny robotů, které vyslalo na Mars lidstvo za účelem teraformace této planety. Kromě plnění úkolů z hlavní příběhové linky můžete také prozkoumávat okolí a splnit několik vedlejších úkolů. Krátký příběh je inspirován knihou Roberta Heinleina Měsíc je drsná milenka.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 40
Na hru mě kdysi nalákal celkem slušný trailer. Očekával jsem nějaký klasický walking simulator, a musím dodat, že to rozhodně není žánr, který bych neměl rád, jen se málo kdy povede. A to je také případ této hry. Minutový trailer vám bohužel stihne ukázat asi 90% hry. Autor tvrdí, že je příběh něčím inspirovaný, bohužel ale ve hře prakticky žádný příběh není. Projdete pár místností, vyslechnete si co máte dělat, jdete to udělat, něco se zvrtne a je konec. Zajmavá byla asi jen poslední kapitolka, která však vedla ke konci zcela vykradenému z Planety opic. Musím však také říct, že po technické stránce je hra vymazlená, vypadá i hraje se dobře, což je obdivuhodný výkon od jediného vývojáře.

Pro: technická stránka hry, nízká cena

Proti: krátké, nezajímavé, prázdné

+7