Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Captain America: Super Soldier

85
2 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
akce > bojová
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
19.07.2011 PS3X360
Vývojáři:
Next Level Games
Oficiální stránky:
http://www.nextlevelgames.com/captain_america.php
Captain America: Super Soldier je akční hra založená na příběhu filmu Captain America: První Avenger. Příběh se točí kolem boje mezi Stevem Rogersem alias Captainem Americou a jeho odvěkými rivaly Red Skullem, Arnimem Zolou a organizací HYDRA. Většina hry se odehrává v interiéru a exteriéru zámku (s možností volného pohybu), kde má Hydra jednu ze svých základen.

Hra je po stránce herních mechanismů (zejména v pěstním souboji s nepřáteli) podobná hře Batman: Arkham Asylum. V boji hráč také využívá ikonický štít z vibrania, který se může vrhat na nepřátele či s ním odrážet nepřátelské střely. V některých úrovních se pro další postup řeší různé hádanky nebo se musí akrobaticky "proskákat" do další části zámku. Za likvidaci protivníků hráč mimo jiné získává zkušenostní body, které se pak mohou investovat do koupě nových bojových komb.

Hra v odlišné verzi vyšla také pro Nintendo 3DS a Wii, kterou mělo na starost studio High Voltage Software. Další rozdílná verze vyšla i pro Nintendo DS od studia Griptonite Games.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.