Optimální to je ve dvou. Má ti kdo krýt záda a těch zombíků není tolik. Čtyři hráči zní sice lépe, ale ty vlny okolo 20 kola jsou deprimující. Snaž se najít takovou truhlu, vypadá jako rakev. Tam si můžeš za nastřílené peníze losovat lepší zbraně, bez té truhly daleko nedojdeš. Má jen omezený počet otevření, pak zmizne a objeví se někde jinde. A střílej jen na hlavu. První 3 kola jdou udělat s pistolkou, ušetříš tím dost peněz.
Konec to má každou hru, tím koncem seš ty. :) Až se budeš dostávat do 30 kola, můžeš říct, že seš dobrý. Čím víc hráču to hraje, tím je ta hra těžší.
čaues pařmeni... má ten zombie mod nějakej "konec"? jakože dostat se někam úplně pryč? nebo ten postup kolama, jak odstraňuju překážky je jen k tomu, abych se dostal k nějakým jiným zbraním. Získal výhodnější pozici ke střelbě??

Teď to střílim a celkem zábava:)

Střílel jsem zatím první level a chvilku druhej...
redDwarf: zkusim to, protože cheteři mě začínají srát, nechápu že se vůbec nestydí lézt na servery s aimbotam a podobnáma sračkama!
212.187.247.119:28960 můžeš zkusit bolt rifle only jestli máš rád tenhle typ zbraně. Vidím, že dodnes tam hrají. Je to britský server, dobrá odezva, klanový server, min. riziko čítrů, rotace.
WW2 hry upřednostňuji, je to má slabost, ale když se to nehraje, je to o hovně.
RedDwarf: je pravda, že tam hraje málo lidí, ale přesto já se ho začal hrát :-)
Trochu jsem pozměnil můj komentář a připsal tam ještě pár drobností. ;)
BTW: Moje hodnocení jednotlivých částí hry:
Singleplayer: 85%
Multiplayer: 70% se zavřenýma očima
Nazi Zombie: 100%
Mě MP vesměs vůbec nebaví a každé hře bych neprávem srazil 10% z hodnocení, což mi přijde ještě více zcestné, než když hodnotím pouze single, na který mám jasné požadavky.

Kubulus: Myslíš, že tu jsou úchyláci, co si zaznačí dohrání a přitom hru ani nehráli? :-)

btw: Každý má jiný styl hodnocení, mě hra i přes mé nižší hodnocení celkem přijemně bavila, jen to pro mne nebylo nic kulervoucího.
Tak si zahraj taky SP a pak to tu můžeš asi jako jediný řádně ohodnotit ;-)
Ano, MP většinou bývá zábavnější, než-li SP část, ale pokud člověk pozná už při hraní SP, že hra nedosahuje kvalit, jako jiné střílečky, tak MP už ani hrát nemusí. Osobně se mi nelíbí v CoD 5 zbraně, ty jsou opravdu ubohé, jejich chování je nereálné a zvuky taky tak. To by mi právě ten zážitek pravděpodobně ještě více, jak se říká, zhnusilo.
Tady jde hlavně o informativní záležitost.Po single stránce hra může stát za starou belu,ale v coop/versus může být hra velmi zábavnou záležitostí,tak proč ji degradovat nízkým hodnocením jen proto,že jsem MP nehrál.A pokud dotyčný uživatel nenapíše komentář,tak jak to potom třeba já vyčtu pouze z jeho čísla u hodnocení?To se mám zde lidí neustále ptát,proč tomu dali tak málo,nebo si mám jen myslet o daném uživateli,že je hňup a jeho systém hodnocení stojí za hovno?

Ale nechci se v tom dále vrtat,myslím,že tak jak jsem to zde napsal,je jasné,co tím básník chtěl říct.Dal jsem to i do návrhu funkcí,ikdyž pochybuji,že by se to chytlo,ale zkusit se to musí :)
Hele,já hodnocení u té hry nemám,protože single jsem nehrál,ale na MP mám odehráno 307 hod.,viz profil xfire.
Dal bych tomu,řekněme 85%.Někdo se bude na tu hru zde dívat a řekne si.Spousta lidí dává hodnocení kolem 50 a tenhle má tak vysoko,jenže dotyčný neví,že já hodnotil pouze MP,takhle by mu to bylo jasné,když by viděl,že se to týká čistě MP.Né všichni hrají single a MP je u některých her nedílnou součástí
Přesně jak říká Thelwin. Jinak mě třeba singleplayer u Turoka hodně bavil, zkusil jsem multiplayer, párkrát jsem skončil první a vypnul jsem to, protože jsem si s ním moc nechtěl kazit požitek z hraní. Nebyla to ani chyba multiplayeru jako mě, že mě ta část nebaví. A na hodnocení to nechci podepisovat.
Když mě MP nebaví, tak by to hodnocení třeba ještě snížil. Také ne každý hodnotí až po komplet dohrání, takže i to teoreticky zkresluje hodnocení, protože nehodnotí komplet. To samé, když má hra více kampaní a někdo to dojede třeba jen za ty dobré a ohodnotí. Nemyslím si, že hodnotit jenom SP je špatně.
Hodnocení jako celku by na první pohled možná bylo přesnější, ale když si vezmu, že tu každý hodnotí jinak podle svého měřítka, tak by to bylo nakonec asi stejně zbytečné. Já navíc multiplayer moc nemusím a vydržím u něj tak pět minut a zakázat mi kvůli toho hodnotit, by taky nebylo správné. A rozdělení? No možná by tu mohla přibýt další kolonka MP, ale osobně mi to je celkem jedno.
Tys napsal, že nikdo nepozná, za co všechno těch 40% je. Já napsal, že je jasné, že za SP.

S tím hodnocením souhlasím, já bych ty procenta zrušil úplně.
A já napsal,že hra by se měla hodnotit jako celek,popřípadě by mělo být hodnocení rozděleno na SP/MP,jinak je hodnocení v konečném výsledku zcestné.
Což je podle mě chyba.Hra by se měla hodnotit jako celek.Obsahuje singl,MP a kooperativu + zombie.
Hře si dal 40% za singl,ale to už nikdo nepozná,za co všechno těch 40% je.
Pokud nemáš vřejnou ip,tak jedině,že se na někoho připojíš,jinak to nejde.
Garret-Vzhledem k tvému hodnocení,ti ani vysvětlovat nic nebudu,chápu,že ne vše musí každému sednout.Pro mně je to dobrý survial
RedDwarf CZ: Net nemám

Garret: Já to hrál sice taky 15min ale v multiplayeru by to mohla být zábava, ten koncept se mi hodně líbí
co na tom Nazi Zombies bylo tak zábavného? vydržel jsem to hrát 15min...
Pokud bys chtěl založit místnost,musíš mít veřejnou ip a hra se nezakládá přes LAN,ale klasicky internet.Po založení je místnost do 5s. plná.
Jak vyhledat server nevím,protože když jsem nehostoval já,byl to někdo z kamarádů,který mi rovnou poslal pozvánku.
Je to opravdu zábavné a vůbec to není jednoduché,spíš bych řekl,že až zbytečně moc těžké
RedDwarf_Cz: Rád bych se zmínil jen nevím jak to rozjet po lan :-D

Vypadá to skvěle a rád bych si to zahrál jen jsem nenašel žádnej pořádnej návod, píše to špatný cd key nebo tak něco
To asi moc velké grafické nastavení nemá, že? Nebo jsem něco přehlédl? Vidím pouze textury, rozlišení a vyhlazování. Plus ještě jeden efekt, ale teď nevím jaký.
Indian: Jo, já to blbě pochopil. Tím jak jsi psal, že jsi hodnotil níž, jsem to pochopil tak, že se snažíš namluvit, že jsi Moderny nehodnotil tak vysoko :-)
Indian: Já u tebe vidím, že jsi oba díly hodnotil 95. Lháři! :-)
chuck: mě se to líbilo, doufám že i tobě bude :-), ale čtyřka a šestka jsou lepší to uznávam.

pivo: sice sem hodnotil níž, ale i tak se mi hodně líbila
Chuck: No, ale čtyřku a šestku jsem hodnotil i já 85 a Indian 95 :-)

Graficky to je určitě změna oproti jedničce a dvojce. Některé efekty jsou tu i lepší než v Modern Warfare 1,2. A pokud jich moc není, tak minimálně aspoň ta voda je na tom lépe :-D
Indian: Těch Tvých 85% mi k tomu bohatě stačí. Mám dojem, že v některých hrách máš totiž podobný vkus jako já. :-)
chuck: já ti ji s klidným svědomím doporučit...je sice vidět že Treyach moc do FPS nedělá takže jsou vidět některý chyby a engine by taky mohl být odladěnější ( MW2 šlape parádně a to je novější hra ), ale atmosféru to má výbornou, hudbu taky..co víc si přát :-). Jo hratelný to určitě je. :-)
Což o to, do čtyřky a šestky bych šel, ale zatím bych rád prubnul něco levnějšího, což se o těchto dvou dílech říct zatím nedá.
Jo 5 je o dost rozdílnější, i na grafice to jde poznat. Je to ale šílená blbost, radši zapřemýšlej o 4 nebo 6
Když už ta pětka je celkově nepovedená, má alespoň lepší grafiku než dvojka? Mně ta dvojka přijde jako převlečená jednička, což je na jednu stranu dobře, ale asi bych chtěl malinkou změnu třeba v té grafice.
Myslím, že ten příběh u těch CoDů z WW2 by ani nebyl potřeba, protože se některé mise zakládají na skutečnosti.
chuck: To máš pravdu s tím příběhem, ale čtyřka se šestkou už nějaký mají. Ale ve víru celé té skvělé akce na to stejně zapomeneš a budeš prostě jen kosit a kosit a kosit :-)

A myslím, že i multiplayer by tě potěšil a prodloužil ti hraní, takže se ti vyplatí kupovat originálku.
United Offensive je skvělý. Podle mě je nejlepší, asi britská kampaň (hned první mise za ně má obrovské grády, to je mise v letadle a potom v Holandsku a na Sicílii je to taky super).
Fg: U této série, popř. MoH, většinou příběh upadá do pozadí, takže bych mu moc velkou hodnotu nepřikládal. :-)
chuck: No, myslím si, že bys pětce na chuť přišel, ale proč nezkusit něco lepšího - čtyřku a šestku? :-)

Šestka není horší než čtyřka, je designově pestřejší akčnější. Když si to tak vezmu, tak celkově asi stejně filmová jako jednička, ale jednička měla pár vypečených misí (nebo minimálně jednu hodně originální a to byla ta v Chernobylu).

Horší určitě není a jak říká Kubulus, tak je (minimálně) stejně dobrá jako jednička. Akorát, že kdo hrál jedničku, tak dvojka je vpodst. to samé, takže už ho to nemuselo tolik bavit (no nevím, i když někdo u toho dokázal strávit i tisíc hodin v multiplayeru :-)).

V něčem vede jednička a v něčem dvojka. Oba díly jsou dobré, i když dvojce pak asi hodím o pět procent výš :-)