Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Zajímavosti

Vývoj

Tvůrci hry rovněž plánovali britskou kampaň, která se měla odehrávat v oblasti kolem řeky Rýn. Ta se nakonec ve finální verzi hry neobjevila, stejně tak jako plánovaný multiplayerový herní mód Tank War, kdy se v podstatě mělo jednat o Team Deathmatch, ale s tanky, a také mise se stíhacím letounem F4U Corsair v Pacifiku.

Hardware

Minimální

Procesor: AMD 64 3200+ / Intel Pentium 4 3.0 GHz
Místo na disku: 8 GB
Paměť RAM: 512 MB RAM (XP) / 1 GB RAM (Vista)
Grafická karta: 256 MB NVIDIA Geforce 6600GT / ATI Radeon 1600XT

Easter eggy

V misi Little Resistance může hráč získat mimozemskou zbraň s názvem Ray Gun. Na začátku mise, po vylodění na pláži a označení pozic pro letecký útok, musí hráč dojít ke kaluži na pravé straně pláže. Zde musí chvilku setrvat a poté dojít k další kaluži uprostřed pláže, opět chvilku sečkat, a nakonec dojít k poslední kaluži na levé straně. Po několika sekundách se obrazovka roztřese a ozvou se podivné hlasy. Ze země se vysunou čtyři sochy sedících psů, z nichž každý má v ústech k vyzvednutí mimozemskou zbraň, kterou lze libovolně během mise použít.