Chuck: jo jinak je uplne jedno co si prvni zahrajes s pribehem to nema co spolecneho az 4 a 6ty dil ;)
Ohledně United Offensive souhlasím, jde o vůbec jeden z nejlepších datadisků. Určitě si Chucku zahraj i Call of Duty 2 z roku 2005. Sice pořád druhá světová, ale graficky byla hra hodně pěkná a hrála se prakticky sama.
chuck: a já si prostě myslím že 5tka neni špatná hra :-) zahraj si i to.
Chuck: doporucuji si zahrat United Offensive(datadisk k 1cce) pro me snad jeste lepsi jako puvodni hra a je to vubec jeden z nejlepsich datadisku vubec - Ardeny jsou nezapomenutelne :), 2jka je strasny pad dolu, 3jka onicem, 4fajn, 5 nic moc a 6tka je obdoba 4ky s koulema :D
Neni to zvláštní. 5. díl dělali místo Infinity Treyarch a 6 je minimálně stejně dobrá jako 4.
Já bych bral jedničku o pár stupňů lepší, takže ta čtyřka vypadá nejjistěji. Je teda poněkud zvláštní, že pětka i šestka jsou horší než čtyřka, ale u některých sérií to stává, že místo toho, aby pokrok šel dopředu, jde o krok zpátky.
1 a 2 jsou stejný, pokud tě to bavilo tak bych šel klidně do dvojky ale nic jinýho od toho nečekej. čtvrtý díl je něco úplně jinýho než předchozí díly, myslím že se ti to bude určitě líbit. pětka je úplně nejslabší. šestka je to samé co čtyřka ale určitě bych začal čtvrtým dílem, jednak na sebe navazují a taky je levnější
4 je mnohem lepší než 5 (která je navíc uplně od jiných vývojářů). Nejlepší je hrát 4 a v návaznosti na ni pak 6. Nebo si zahraj rovnou 6 :)
Zdá se mi to, nebo tento (pátý) díl nemá takovou kvalitu jako čtyřka? Co byste mi doporučili za díl? Hrál jsem jen jedničku, ale do starších dílů jít už nechci, minimálně proto, že ty poslední vypadají vymakaněji.
Vzhledem k tomu, že to v přepočtu vyjde nastejno, jako bych si to koupil v obchodě, tak jim na to *** a z vysoka :-)
mimochodem všechny herní série vydávané každým rokem mi připadají jako vaření z vody. Ale u CoD je alespon výhoda, že na nic pracují dvě studia.
Prý že Call of Duty: Modern Warfare 2 bude mít ofiální název Modern Warfare 2 a že se to nebude počítat k Call of Duty sérii.
Smoky: Třeba protože se mu ze snaiperkou špatně bez toho prstu střílí a u ppsh už může střílet jiným prstem.
Čtyrka pro mě byla velké zklamání a tak jsem se na CoD5 hodně těšil. Ztvárnění druhé světové války v Pacifiku se oproti MoH:Pacific assault hodně povedlo. Ruské mise byly taky vynikající, zvlášť první mise ve Stalingradu. Prostě nadhéra. Jenom ta umělá inteligence se teda moc nepovedla. Chvílema mi to spíš připadalo že bojuju proti bandě dementů.

Jinak ke komentáři od uživatele popkec , který píše: "Jako dalsi minus beru nesmrtelnost, a kratkou herni dobu (5 hodin hrani za 1200, dobry ne?)."...A CoD4 má snad delší herní dobu?? ;)
Všimli jste si že Reznev vám dá při první misi za rusaky sniperku páč má ustřeleny prst že nemůže střílet?A poté si veme ppsh do pravé ruky a normalne střílí??dalsí nevychytanost hry
Víte že Sgt. Reznova mluví Gary Oldman a Cpl. Roabucka mluví Kiefer Sutterland?
Call of Duty: World at War se mi zamlouvá. Sice 2. světová válka už byla hodněkrát ve hrách, ale to prostředí a staré zbraně a všechno z 2. světové války je super. Jedničku sem dlouho nehrál, dvojka se mi hodně líbí a čtyřka je prostě bomba. Já proti CoD 5 nijak velké problémy nemám, naopak mě překvapila. Doufám že CoD 6 bude kvalitní hra, stejně jako předešlé díly, ale ať není s nějaké sci-fi budoucnosti.
Nejlepší je pro mě asi čytřka. 2. světová válka je v sérii Call of Duty dobře spracovaná. Jak sem už psal jedničku sem už dlouho nehrál, ale CoD 2, CoD 4, CoD 5 jsou super! Jen škoda že CoD 3 není na PC.
valka at je klidne neprehledna, ale valecne fpsky bych prosil hratelne, ostatne doted s timhle myslim zadny tvurce nemel problem :)
Tak na to maj IMO minimálně interní týmy.Pochybuju že by jeden nebo dva týmy dělaly tři hry naráz.A všechny tři hry jsou béčka : ).
To Paul: Těžko říct, jestli má Treyarch horší designéry... Já bych spíš tipnul, že to bylo jejich aktuální vytížeností - během necelého jednoho měsíce vydali tři (!) hry. (CoD5, novýho spidermana a novýho bonda...)
Hoonza:Boha, je to arkáda jak prase, to už bys tam mohl nadávat na všecko. Nech svůj epenis u ledu:)
Tak to má asi holt Treyarch o dost horší designéry...což není žádný překvapení.Aspoň teda že další díly CoD bude dělat už jen Infinity Ward (ačkoliv ještě radši bych byl kdyby se na CoD vykašlali a vymysleli nějakou novou IP).
Mně se čtverka moc líbila a co se týče volnosti - tam člověk mohl jít kam chtěl, dokud mu v tom nezabránil nějaký plot nebo zeď. V CoD5 je té volnosti mnohem míň. Dneska jsem pětku dal zahrát kámošovi, který neustále sjíždí dvojku a pěktu a taky si stěžoval na tu ztísněnost...

Njn, tak já teda pětku ještě nehrál, ale u čtyřky se taky nedalo nikam moc uhejbat z cesty a byla to totálně lineární přeskriptovaná akce ála horská dráha/akční film. Na tom není nic špatnýho a nemusí to znamenat, že je to pro blbé lidi.Přestože osobně preferuju otevřenější hry ála Stalker nebo FC2, tak občas nepohrdnu ani tímhle rollercoasterem (pokud je teda dobře udělanej, což už u pětky asi neplatí tolik jako u čtyřky..).
Vždyť ta hra je nejspíš dělaná právě pro blbé, protože ta omezenost pohybu je tady fakt extrém. Člověk ani nemůže z cesty vyjít na přilehlou trávu... (ale spolubojovníci můžou)
chvili jsem to hral a prvni dojmy jsou takove ze to hraju snad za trest :) U me to zatim aspiruje na solidni blbost.
Pěkně jsi odsoudil masy lidí co detailně nestudovaly WW2 a je jim u prdele kdy byl jakej tank kde nasazenej. Mě je to třeba celkem úplně volný, ale souhlas že vývojáři co strávěj několik let vývojem hry by si aspoň ty fakta ohlídat mohli.
CoD5 je arkáda dělaná pro masy lidí a vývojáři zřejmě počítají, že se po takových věcech ty ,,masy" lidí dívat nebudou, páč jsou na to moc blbý. Anebo to neví sami vývojáři, každopádně taky mi hodně vadí takový nesrovnalosti ve hrách.
Mě dost zarazily ty historické seky, které v COD5 jsou. Když jsem viděl Kingtigery, jak se promenádují ve Stalingradu v roce 1942, tak jsem nevěřil vlastním očím :) Takovou kravinu jsem dlouho v žádné hře neviděl... Nebo, když ruské T-34/85 rozstříleli jednotku Kingtigerů na sračky :) (Kingtigery se ve válce objevily v půlce roku 44 a jednalo se o těžké tanky, proti kterým neměly střední "téčka" šanci)

Když už někdo dělá hru z 2. světové války, tak bych očekával i nějakou tu autentičnost :)
No však já neříkám, že CoD je blbá serie. To v žádném případě, dvojku a trojku sem nehrál, ale ostatní díly mě bavily královsky. Jen to je holt furt to samé:)
"náhodou ta metoda "tady máš zásobník a di bojovat za svou zem" nebo "poběžíš támhle a až do tebe vystřílí celej pás nábojů, já je zastřelím" má něco do sebe:D Nebo třeba to "bež dopředu - rozstřílí tě Němci, zastav se - rozstřílí tě debil dozorce"..." --
Ano, naprosto trestuhodné a sprosté vykrádání Enemy At The Gates má něco roztomilého do sebe.

Jinak nejlepší protitanková puška je v Red Orchestře.
Tak to je to co Call of Duty dělá Call of Duty, akorát z kulis už by mohl někdo umýt prach. Já byl hlavně nadšený, že se konečně objevila v nějakym fps protitanková puška.
Uplně stačilo, možná ještě nějakej MoH, ono to je všecko stejny (engine included). Na rusákách je dobré tak to URAAAA a šilenej parťák:)
MoH PA sem hrál. Ze začátku dost frustrující ale když sem dostal něco alespoň trochu automatickýho (revolver:D) tak docela řežba. Ale s tím Ruskem nevim... mockrát sem za něj nehrál. asi jen to co bylo v CoD 1,2
No, ten naci uřad tam je celkem fajn. Mě se zas líbil ten pacifik, no jestli jsi hrál MoH:Pacific assault, tak přesně víš, o čem to je. Rusko už je moc vyčpělý.
no já mám na tu misi dobrý vzpomínky tak si ji hold pamatuju:D bylo to asi takhle: jupí už běží s vlajkou - mává mává - hm to bude sranda když ho střelím do hlavy - "you are traitor to the motherland" - wtf? - load - a hurá odznova :D Jinak doufám že je v té hře alespoň něco zajímavýho. Zrovna sem četl recenzi na bonuswebu: celá část v pacifiku prej stojí za h***o, oheň vypadá otřesně, AI příšerná, jen ty mise za Rusy mají tu pravou atmosféru...tak uvidíme
1.) Si na ni nepamatuju.
2.) vlajku sem nikde nezapichoval a celkem se mi líbilo, jak tam byli moc staří a nebo moc mladí nacisti.
xxxfucker: "Snad jen takové obsazení Berlína nepamatuju nikde" - a co poslední mise prvního dílu ?:D