Arcee: Předražený DLC? Ty asi nemáš ani tušení, kolik musí stát vytvoření jen pár minut obsahu v takhle rychlý hře, co?

Nápověda: Je to víc, než stojí vytvoření několika hodin v tvým stovkovým Dragon Age.
Dal jsem tomu tak nízké hodnocení z jednoho jediného důvodu, z nechuti vůči Activisionu..
Je to předražené DLC nic víc...
Ak ti išlo v pohode MW2, je veľká šanca že ti pôjde v pohode aj MW3, je to ďaleko menej náročné ako napríklad Black Ops, ja som to skoro ani nepocítil.
Taky bych zahral, ale se soucasnym HW jsem se jaksi zasekl na MW2 a dal se nejspis jen tak nehnu. Chvili jsem uvazoval, zda mi MW3 stoji za tech 35-40fps v multiplayeru, ale kdyz jsem pak porovnal s MW2, ktere mi chodi na 60+fps, zjistil jsem, ze je to proste malo. Krom toho co jsem projel v Survivalu se mi moc nelibi mapy. Na druhou stranu to ale vypada na dobre vyvazeni zbrani (pokud se tedy chovaji v MP stejne jako v Survivalu) a perku (co jsem tak koukal na videa), za coz maji IW pochvalu.
Já bych si zahrál, ale ještě jsem to nekoupil...a tipuju, že takovejch lidí je tu většina:).
AppleCore: A ďalšia poznámka, soundtrack k Modern Warfare 2 neskladal Zimmer ale Lorne Balfe, Zimmer sa poskladal len o main theme, čiže až tak veľké zásluhy k hudbe v tejto sérii by som mu nedával, aj keď je dosť zimmerovská. Inak ale ide o všeobecnú mýlku. Tylerova hudba naviac funguje aj samostatne.
AppleCore: Price nedabuje Bill Murray, ale Billy Murray, to je někdo jinej:). A navíc ho dabuje už od prvního MW.
Satan: No ono celkově je pro američany každý evropský stát na východ od Německa (snad jen kromě Polska) pouze rusky mluvící nebo s nehorázným ruským přízvukem. Tohle klišé se prostě nezmění...

valcik: To mi taky připomělo EuroTrip, kde názorně předvedli, jak si američané představují východní evropu.
Satane, nečuduj sa.
Vo filme Hostel nám amíci ukázali, ako ľahko sa dá z Českej republiky spraviť Slovensko, alebo aj Nemecko. Yeee-haw-boys majú v zemepise slušné medzery. :-))
Nejspíš to bude tím, že polovina národa za tou louží nezná ani své státy federace, natož ty za louží :)
Proč je za tou velkou louží Česká republika považována za stát uvnitř Ruské federace? Sakra a Karel Roden tomu v Hollywoodu moc nepomáhá :D
Dohrána kampaň. Dalo mi to na nějakých 5 hodin na normální obtížnost. Na konci už jsem docela dost umíral. Kdybych měl brát kampaň jako jakýsi interaktivní film, tak je to naprostý luxus. Slušný příběh, skvělé dějové zvraty, prostě z toho sálá luxusní atmosféra, kterou hned tak u nějaké hry nenajdete. Když Priceovi postupně umírají kamarádi... Soup, Sandman, Yury, tak jsem z toho byl pomalu víc na prášky než on :D .

Na kampani mi vadila akorát šílená předskriptovanost (ale bez té by ten příběh asi vyprávět nešel) a odfláknuté české nápisy a jména. Dokonce ani ti Češi moc česky nemluvily. Snad jen 2x jsem zaslechnul češtinu, jinak ruština :/ . Jo a samozřejmě mohla být kampaň ještě delší, ale to by byl asi trochu problém, protože co mise, to jiná lokace a už teď má MW3 asi 14 GB :D .
Ve jménech lidí, co propůjčili svoje hlasy, figuruje i Timothy Olyphant. Není to ten samej lojza, co hrál Hitmana?
Nastavil jsem event na příští neděli 20:00.

Nahlaste svou účast, co nejdříve ať stihneme nalákat co nejvíc účastníků zájezdu. Hlaste účast jak sem, tak pod event na Steamu. Obávám se totiž, že tady by se to mohlo dost rychle ztratit v nových příspěvcích.
Hydrogen: však si vem, že BF3 má 34hodnocení a to vyšel před tolika dny, tady CoD za 5 dnů 21hodnocení, takže ať se nadává na CoD jak chce, stejně se to bude prodávát stále dokolečka dokola...
20hodnocení, jen 2 komentáře a 84%? Tak to vypadá, že ta tichá "masa" fanoušků CoD, která moc nekřičí, jen poctivě kupuje, funguje i v tak komorním prostředí jako je DH:).
Mám za sebou misi v Praze a jména těch českých lidí jsou občas fakt kotel. Většina je vcelku v pohodě, ale pobavil mě Bozidar Vanek nebo Holic Stepanek. Nehledě na to, že ani jedno z těch desítek aut nemá českou SPZ, ale to už jsem fakt hnidopich.
Ale bojovný:).

Nicméně pojmenovat vůdce českýho odboje "Kamarov" byl dost úlet.:D
Já měl ve hře rovnou dva jmenovce, jednoho v Indii a Jednoho v Praze. Alespoň co se týče příjmení, křestní jména měli všichni dost pošahaný.
No vida, tak to funguje. Konečně můžu hrát CoD moorhuhn v lepší grafice. Jenom škoda že mě to v těch 10 minutách co jsem to znovu zkoušel přestalo bavit. Takže to poletí tak jako tak :D
Jo a v prvý řadě to ještě chce nastavit rozlišení v tom configu. V pirátský verzi změna rozlišení ve hře nefunguje a jede to pořád asi v 800x600 či tak nějak, takže vlastní rozlišení musíte ručně nastavit pod "seta r_mode".
Kubulus: Ultra nepomůže, musíš zvolit Native. Jinak to jede v upscalovaným 720p.
Renard_Blanc: Nevím není-li chyba na našich přijímačích, každopádně jsem z toho měl úplně ten samý dojem.

USER47: Nastavil jsem to všechno na ultra, dokonce jsem se hrabal i v configu, ale i tak je to takové dost vyblité. To je asi ta Barneyho estetika.
Musíš v pokročilých možnostech nastavit obrazovou kvalitu na "native". Všechny ostatní možnosti, dokonce i "extra" renderují obraz v nějakým podivným rozlišení a upscalujou ho. Mimochodem, zmínil jsem to už o dva příspěvky níže:).
Zeptám se na jednu malou věc. Je to jenom můj pocit nebo má nové CoD tak neskutečně odpornou grafiku až je z toho člověku do breku ? Vše nastaveno na max, dokonce přepsaný config pro zlepšení vizuální stránky a pořád je to všechno hrozně rozmazaný. Je to jako kdybych měl při hraní neustále nasazený brejle se třema dioptriema. Měl jsem v úmyslu si hru stáhnout, zahrát si singla a smazat, ale vypadá to, že poletí hned. Docela lituju, že jsem těch 13GB vůbec stahoval, natož kdybych za to měl dát okolo tisícovky. To bych se asi musel jít někam zastřelit. Přitom Black Ops bylo vcelku hratelný.
Tahle moznost ukladani zaznamu her by pri spravnem pristupu IW mohlo konecne hackery poradne mrzet. Jenze v IW asi nikdo nebude chtit resit problemy minoritni platformy.
Fg: Píšou tam o těch naskriptovanejch "Dokud to tu nevystřílíš, nikam se nehnem" scénách... V Sierra Leone se mi stalo, že Price zařval Clear a 2 týpci, co se schovali za bednou mi namasírovali záda pažbou...
Z toho si nic nedělej, když si zase dobrý, seš cheater. Vždycky nadávají ti největší šupáci.
Tak to je přesné, já nebudu výjimka, jen nedám 60 doláčů, a k tomu ještě uslyším, že jsem noob a camper :-D