[přesunuto z komentářů]

Zcela průměrné COD. Není ani nejhorším ale ani zdaleka nejlepším dílem.

Pro: Prahaaa

Proti: Je to prostě průměr
No nevim jestli je to omluva. Mě CoD znechutilo Black Ops. Od tý doby jsem to nehrál. Teď mám za sebou celej Modern Warfare. Oznámkoval jsem to 80%, 70% a 55%. První je jednoznačně nejlepší, ale možná je to tak trochu i sentiment. Dvojka už upadá a nic moc zapamatovatelného nenabízí a trojka je už úplně mimo. Pořád za někym jdete. Já teda chodil furt před ním a čekal na něj :D. Ono jsme tím i zapínal skrypty takže to aspoň rychlejc utíkalo. Navíc engine vůbec nezvládá ty epické scény. Fakt za mě bída a už se k tomu určitě nevrátim.

@Paul (26.06.2016 17:20): Doom mi moc nejede. Čekám až koupim novou grafárnu. Jediná střílečka co za posledních pár let stála za to byl novej Wolfenstein.
Dej to chronologicky podle vydání, když to prokládáš těma Treyarchovskejma dílama, tak to není blbý, protože jsou trochu jiný a maj zase odlišný problémy.:-D
Je pravda, že kvalita šla oproti předchozím dvěma dílům MW série trochu dolů, přece jenom to bylo už po překopání studia a ještě do toho vrtal Sledgehammer. Pořád je to ale podle mě lepší než díly od Treyarchu.
Teda před týdnem jsem měl nápad, že projedu kompletní Modern Warfare. Musím říct, že trojku dojíždím teď a už se nemůžu dočkat až to skončí. Trojka je přeskryptovaná až to bolí. Většina misí na jedno brdo, kdy jdete někomu za prdelí. Až na vzácné vyjímky se nedá umřít. Hrozný.
@fak (27.03.2015 08:25): Ja som s MP zase problém nemal (zatiaľ som to dotiahol na prestige 2 a stále stúpam). Respawn mi prišiel rovnaký ako v predcházajúcich dieloch, asi to bude vec zvyku. Jediné čo mi vadí sú cheateri. Nič nedokáže zruinovať zážitok tak ako čo rozdáva 3 headshoty za sekundu z konca mapy a bez mierenia. To ma vie na***ť! Hergott!
Právě ten boj ve velkoměstech mě bavil. Ten příběh mi, přiznám se, šel jedním uchem dovnitř a druhým ven vcelé modern warfare sérii. Nikdy jsem nevěděl kdo jsem, proč tam jsem a proti komu bojuju. Buď je to prostě zmatený a nelogický, nebo je to už dělaný pro novou generaci která dokáže ty rychlé střihy a scény propojit. Spíš to druhé.
@koudy_cz (26.03.2015 21:00): Ja myslím, že obe série sú už viac-menej čisto multiplayerové. A v prípade MW3 to podľa mňa platí viac než inde.
V MW3 mi ten príbeh nejak extra nesadol. Stále som myslel na to, že keby to robilo staré Infinity Ward, bolo by to lepšie. Inak s predchádzajúcimi MW hrami nemám žiadny problém. Práve naopak, spolu s Bad Company hrami sú to moje najobľúbenejšie military FPSky.
@PRIVATE MARTIN (26.03.2015 19:29): No, a přitom spousta lidí MP jako devízu přisuzuje spíš sérii BF...
Mně se třeba příběh MW1-MW3 celkem líbí, ale musím se spousty věcí, co zmínil Lukaskon souhlasit.
Dost mi na MW3 vadilo, že zvuky zbraní byly pomíchané oproti předchozímu dílu, všimli jste si toho taky??? Namátkou Spas vs AA-12, dál už si nevybavuji, ale snad 30% zbraní měly prohozené zvuky, to jsem opravdu nepochopil, někomu se to může zdát jako prkotina, ale pokud člověk vnímá zvuky, čím kdo střílí a najednou zjistí, že je to uplně jiná zbraň než si myslí (než se naučil z předchozího dílu...).
@účet smazán (26.03.2015 07:26): Souhlas..!!! A hlavně ta hra je fakt přesně taková, jak Lukakson píše. Já kokot jsem jeden z těch, co skočli na PR kecy a hype okolo hry, koupili a čekala je ta ledová sprcha. Od té doby už jsem CoD nekoupil - žádný.. A že jich mezitím vyšlo. :-)
Ku kampani som mal svojho času isté výhrady, ale ten multiplayer je jedna báseň. Nepridá sa niekto?
Tak už na to nemám!!! 40min jsem se snažil najít hru aby tam nebyl cheater! Hraji to kvůli relaxu, žádný přemýšlení, taktizování, prostě jdu a rubu :-) Ku...va!!! Pardon musel jsem si ulevit.. Je čas zkusit singleplayer.
@Bodkin (04.12.2012 18:27): no bylo by divné, když má být MW4 ale začínali by nanovo, ale zase by taky nebylo moc uctivé pokračovat v nějakém nové konfliktu...

btw to si Acti nemůže připlatit za české dabéry? To zas musíme vystupovat před celým světem jako odnož Ruska?
@Fg (04.12.2012 15:28): To je tak schválně, jinak by člověku příliš snadno přišlo, že je jen taková nesmyslná míchanice.

Snad nikde, přišli o záporáka, takže to příště bude už zase jiný podtitul.
tak dohráno, opravdu výborný koridor...kvalitativně si myslím že minimálně dotáhl 2jku. Jen mě štve vyprávění příběhu, které je hektické a strašně rychlé, pak se to nestíhá vnímat a zároveň překládat, takže jsem v tom měl zmatek. Kdyby zpomalili řeč a hlavně nemluvili důležité věcy při přestřelkách, kdy se prostě tomu nemůžu věnovat, bylo by to lepší. Jinak by mne zajímalo, kde příští rok navážou...
@mazar1234 (03.12.2012 21:58): tak ale pořád jim to každý rok generuje víc a víc peněz, takže jim je asi jedno, že ta kvalita je hodně špatná :/ ale zachytil jsem, že snad letos se hnuly ledy! :) uvidíme
@Fg (03.12.2012 21:53): Ja sa dost divim nad tym ze stale davaju tomu smiesne neschopnemu Treyarchu stale dokola sancu aby stale dokola videli aky to bol hlupy napad.... a stale im daju dalsiu sancu a vidia dalsi omyl a daju im dalsiu sancu aby videli dalsi omyl..... demencia.
SP je hutný...to je ale galaktický rozdíl mezi díly od IW(i be z W a Z) a těmi sra/kami od Trey
Po nějaké době jsem se k téhle hře zase vrátil... což takhle uspořádat zase nějaký event v KC, TDM, ideálně na hardcore :)
@MATADOR (09.07.2012 17:01): Hele, prosímtě, mi se při stáhnutí té hry na Steamu nevytvořily .exe soubory, iw5mp.exe prostě nemám, nemohl by jsi mi je někde uploadnout a poslat do PMky? Byl bych ti moc vděčný.
Koupil jsem si to na steamu, tak už mohu MP... je tu někdo kdo by dal? :D.
Rozhodně budu pomáhat obraně civilizovaného světa před ruskou sběří. Volání povinosti mě sice nenaučilo jak nabíjet zbraň ale naučilo mě jak funguje lidské tělo. Po pěti ranách se vždy radši stáhnu a počkám nějakou tu chvíli mimo palbu.
sxg: Musím tě upozornit na to, že slova, která cituješ v úvodu komentáře jsou FAKE, dotyčný nic takového neřekl, ale nejsi jediný, kdo naletěl. :) Je to z vymyšleného rozhovoru převzatého z nějakého arabského časopisu.

A člověk, který napsal Umění diplomacie a dostal Nobelovku za mír sakra ví co může otevřeně říkat a co ne.
@Vir: I ty sexisto, fuj!

btw - jestli chceš prubnout nějaké ty coop věci (mise|survival), tak bych klidně dal. To bylo to nejzábavnější na celém MW3.
@Hydr0gen (27.04.2012 12:00): Myslím, že nie každého baví behať po rozľahlých mapách a potom to kúpiť od ostreľovača, ktorý je schovaný nevedno kde. Mne osobne viac vyhovuje CoD multiplayer, pretože je to viacmenej starý dobrý Quake III v iných kulisách ;) .
@tomi2k9 (27.04.2012 10:11): Heh, asi tak. Koho tím ještě nalákaj...

Jak jsem psal v diskusi na BF3, mrknul jsem nedávno na videa z MP gameplay MW3, abych viděl, jak to vypadá a nechápal jsem:). Welcome to 1999:).
Tak dohráno. Ale 52%? Tam bude nějaký zádrhel... Never mind, zakončení Pricovi cesty stálo za to takže myslím že to hodnocení si zaslouží =).
Však ono to pořád vypadá konkurenceschopně a mezi jednotlivými díly jsou i znatelná grafická zlepšení. Mezi MW a MW2 byl velkej skok v texturách, MW3 zas hodně vylepšilo efekty kouře a ohně a celkově hra vypadá skvěle (aspoň pro těch 5% lidí, co dokážou v nastavení najít podivně skrytý nativní rozlišení).
na plné detaily to nevypadá věru zle, snad s tímhle enginem nepůjdou už do nové generace :D už to bude 8 let, co s námi ten engine je :) a výjde na něm beztak ještě 1-2 hry
Memphis: Děkuji, zkusím. Párkárt jsem to tím domem zkoušel, ale taky to spatdlo, mno uvidíme co tvá rada.
chakinek: Najeď na Steam profil cheatera, vpravo nahoře klikni na "Report Violation", zaškrtni "Suspected cheater", napiš popis do "Description of problem" a dej Submit.
zdravim,nevi prosim vas nekdo jak přes steam nahlasit podvodnika,situace uz je neunosna!