CoD podlě mě od počátku bylo stavěný jako SP akce. V SP je ta hra prvotřídní (filmová akce, atmosféra atd...), zatímco MP her znám plno lepších, aspoň v mých očích.
Jiste, chtel jsem tim rict, ze singl uz hraju warez (a kdyby nebylo multiplayeru nikdy bych si COD nekoupil;) a na multak cekam na original. Dle meho je MW prumerny filmovy zazitek kde strileni je jen 'aby se nereklo'.;) Take tak budu hodnotit az se k tomu dostanu.
marwel:To nějak nechápu, singl se přece prodává spolu s multiplayerem, nekupuje se zvlášť. :-)

Já osobně hodnocení singleplayeru chápu, protože hra přináší prvotřídní single playerový zážitek, který určitě není jen takovým přídavkem "aby se neřeklo" k multiplayeru. Osobně jsem multiplayer u MW1 vyzkoušel teprve cca po roce, co jsem hru měl a v žádném případě jsem do té doby nelitoval své investice do hry. Ať si má MW multiplayer jaký chce, pokud by neměla zároveň singleplayer, zřejmě bych si ji nikdy nekoupil - nejsem ten typ hráče. Proto to zaměření ostatních na singl zcela chápu. Přiznám se bez mučení (a i kdyby nás byla menšina zřejmě nebudu sám) MW je pro mne na prvním místě prvotřídně zpacovaný filmový zážitek - multiplayer je "pouze" bonus navíc.
Zajimave je jak vsichni hodnoti predevsim na zaklade singleplayer kampane kdyz multiplayer je to na cem je dle meho COD postavene. Bez nej by serie nebyla tam kde je. Proto nebudu hodnotit dokud multiplayer nezkusim (uz je objednany). Stejne tak jsem to udelal se ctyrkou, kterou jsem sice ciselne obodoval (prekvapive se nakonec nic nezmeni, multiplayer hru pozvedl, ale pri druhem hrani singlu jsem se znacne nudil, takze zustavam u stejneho), ale koment si chystam az nyni.
Taky hraju kampan a par veci me tam docela pobavilo, presto mi ten filmovy pristup IW prilis nesedi. Ale co se musi hre uznat je lepsi pozitek ze strelby nez v prvnim MW. Zde se to casto priblizuje pozitku z multiplayeru a to je ta sparavna cesta. Tesim se az poridim a vyzkousim multak, preci jen v jednicce nic moc balance, mapy, perky. Dvojka vypada poradne promakane.
co nevidět dohraju kampaň a pořád si to drží tu správnou atmosféru, připadám si že hraju film....mazec :-).
Memphis: Já mám s g2play a zatím jedu :-) Jinak pokud už k banu dojde, g2play na svých stránkách ujišťuje, že buď vrátí peníze nebo dostaneš nový klíč. Jinak myslím, že zatím banují jen Američany. My jsme pro ně stejně stále východní blok :-)
Jo, však s těma náklaďákama to byla trochu nadsázka, respektive tak jsem si vždycky jejich ceny vysvětloval. :)
Memphis: Blbost. Mno vlastně ne - klíče opravdu banují, ale jenom proto, že jim G2Play leze do zelí. Oni totiž nakupují klíče v Asii (za novinku klidně i jenom 10$, aneb jak se má bojovat s pirátstvím) a přeprodávají je u nás. Steamu se to samozřejmě nelíbí, utíkají mu zisky, ale jinak je to celkem legální, respektive není to ilegální :)
A bacha na G2Play, už asi zjistili, že přepadávají náklaďáky s hrama, a začínají ty klíče banovat. :)
Tak přesně takhle fungují všechny hry se Steamworks. Jen bacha na klíče, které jsou ze země, kde je daná hra nějak osekaná/cenzurovaná (polské verze se snad žádné cenzury netýkají).
Jo takhle, tak to nevím jen jsem chtěl říct že prostě k chodu hry potřebuješ steam
Mne to naopak docela vyhovuje. Koupim o tri kilka levneji polskou verzi a na steamu si stahnu plnou rychlosti anglickou.:)
Boužel jo. Doufám že je to jen náhoda a nebudou to srát do každé druhé hry
Takze i krabicovka jede pres Steam? Ze bych koupil na megahrach polskou verzi.:)
NateLogan: ke zničení ISS: on to byl pro všechny celkem šok, tak třeba někdo omylem v panice zmáčkl nějaké to autodestrukční tlačítko nebo co :D
Eru: Odpal jaderné bomby na USA způsobem, jakým to provedl Price, by byl pro Rusko velmi nevýhodný, jelikož by si tím zničili veškerou techniku na území USA a posily přes Atlantik (či opačnou stranou) se tam budou dostávat sakra hodně dlouho v porovnání s přesunem US jednotek z jednoho pobřeží na druhé.

A samotný odpal jaderné střely z ponorky je velmi rychlou záležitostí i v reálu. Zdlouhavé je pouze získání povolení a odpalovacích kódů. I když je možné, že se ty kódy nacházejí i na samotné ponorce v nějakých generických povelech pro stav kompletního odloučení od velitelství (tak dobře protokoly US Army neznám :D).

Jinak mi tam nějak nesedlo to zničení ISS... Účinný destrukční rádius tlakové vlny po výbuchu jaderné hlavice ve vesmíru bude maximálně pár kilometrů (nemá se tam jak šířit, energie se rychle rozptýlí) a tohle bylo rozhodně více jak 100km. :-)
Eru:Soap: They are opening silo doors!
Price: Good. A Shepherd mu říká něco jako že byl v gulagu moc dlouho, že to co chce udělat je blbost...
ERU: atomovku opravdu odpálil Price, aby zastavil postup rusů na americkém území.
DoomCZE: Já si to pamatuji dobře, ale ty zjevně ne. Musíš si uvědomit tři věci:
1. Price byl a je kladná postava.
2. Během těch pár minut, co byl uvnitř by musel stihnout pobít polovinu posádky, dostat se až k odpalování zbraní a naprogramovat (Myslíš, že to je záležitost na pár sekund?) atomovku na D.C.
3. Na začátku jedné z následujících misí říka: Mohl bych přísahat, že jsem mohli ukončit válku už včera. Tím má na mysli, že mu měl Shephard s touto misí pomoct.
Vic: Atomovku (vMW2) neodpálil Price, ale rusové. Price se pouze snažil ponorku ovládnout, ale nestihl to včas. IMHO bylo původně naplánováno, aby vybuchla ve vesmíru. Jinak by při dopadu zabila i ruské vojáky, takhle prošlo na zem jen EMP s cílem vyvolat chaos.
Atomovku odpálil ve vesmíru, aby EMP zničilo všechnu elektroniku na zemi. Shepherd zradil protože je nasranej, že mu atomovka v MW1 zabila 30 (nebo 50) tisíc vojáků a nikdo s tím nic neudělal, tak se rozhodl že si rozpoutá svoji válku a vyhraje ji. Makarov říká, že Shepherd používá Site Hotel Bravo (základna), takže napráskal, kde se schovává.

V té krabičce, předpokládám, byly informace o jeho účastni na tom teroristickém útoku na letiště.
proč Price nechá odpálit atomovku, která vybouchne ve vesmíru ?Proč Shepred zradí,o co mu jde a jak to chce dosáhnout.Na co je ta kódovací krabička,kterou mi Shepered sebere když mě zabije.Kam zmizel Makarov a co myslí Makarov tim když řiká že Shepered se kryje Side hotel.. ?
Jojo, prohráli jsme snad jednou, ne? :)
Btw se mi při tom eventu objevila hláška "You have been killed by infected" a dostal jsem callsign Infected. Vůbec nic o tom nemůžu najít, nevíte o tom něco?
hmmm to sem nejak nezaznamenal, proto cekam na cestinu....kterou asi ale nikdo nedela a tak se nedockam :( ale i tak ho meli "odstranit", no vsak tim si pripravili pudu pro 3jku a dalsi prisun penez :D
Neviete či sa dá v multiplayeri dať viac vylepšení naviac? Napríklad ako to bolo v singleplayeri tlmič+acog atď...
z recenze na tiscali sem se dozvedel, ze hudbu delal Hans Zimmer :) a ja si lamal hlavu, ze ta hudba je az nejak moc dobra....njn maestro Zimmer:)
Na zítřek je naplánován event, takže všichni vlastníci hry nahlásí účast do komentářů k eventu na steamu... POVINNĚ :-)