njn to sem ted poznal u Estatu :D, ale tou nejsilnejsi snipou to jde na 3 rany....btw v tom domu nejbliz zacatku je zbran nazvana Type 1887 nebo tak nejak :), uplny wild wild west :P

dela tedy vubec nekdo cestinu????googlil sem dlouho a ani zminka o tom, ze by se do toho aspon nekdo pustil :(
Fg: Na štítníky platí i v kampani sniperka - často jim čučí nějaká část těla, střelíš je do ní, oni se víc odkryjí a další ranou je skolíš. V coopu bys měl hrát s kamarádem - jeden je natáhne, druhý je oběhne a skolí čímkoliv. Jinak granáty, výbušniny, klejmory atd.
Jugernaut je odolný bystard, na kterého je nejlepší opět snajperka - ze 3 rány do hlavy (nebo o pár víc kamkoliv) a jde k zemi. Čím větší medvědobijka, tím líp. ;-) Hlavně si jej za žádnou cenu nepouštěj k tělu - to pak jdeš dost rychle do háje. :-)
blbecka se stitem by melo stacit prehodit granatem. ono ho to nezabije, ale staaci kdyz se trosku zacne vrtet a de strelit treba do nohy.
mel bych dotaz, pac ve spec-ops uz zacinam silet :(, koupelny ve vezeni + terminal, jak na ty blbecky se stitama?Oni se nedaj zastavit ani plnou davkou z brokovnice z metru, uz mne vytaci, vubec nvm jak na ne a obejit opravdu nejdou :). Taky by mne jeste zajimalo,jak na ty obrnene voly? Ja na jednoho vyhazel vsecky granaty + z pusky + nekolik zasobniku a pak nejak zahadne posel, odolni SoaB :).
Barney: no prave, sem si rikal, proc by mluvil britskym prizvukem :D, btw Spec Op sou celekm tezky,tech 69* bude este zahul......
Fg: Price nemluví TEN Bill Murray, ale člověk jménem Billy Murray, kterého kromě jména nepojí se slavným hercem vůbec nic. :-)
Když sme u těch rodinných záležitostí, tak myslím že sgt. Foley měl svého předka v COD1 (cpt. Foley), jenže ten byl bílej...
Já se třeba dívám pouze na single player. Jednak k multiplayeru moc nemám připojení a když už ho hraju, tak mě vesměs moc nebaví :-) (není to kvůli lagování, či že bych byl lama a neuměl ho).
Fg: Ta postava, za kterou jsi hrál v MW1, je MacTavish.

SilentWolf: Chtěl zabít TF141, protože zjistili, že on vlastně napomohl té válce USA vs. Rusko (něco jako že Makarov dělal pro něj).
Memph - dobrej koment.Čekám na slevu páč mě zajímá jen singleplayer.Mám ale dojem že si počkám, CoD4 jsem koupil rok po vydání a i tak stál 20 liber : /.No co, Risen a spol. čeká : ).
Co tu kecate o Priceovi? ten z MW je vnuk toho z WWII!!! To je preci jasny!:D Family business :).stve mne ze v MW1 zemrel GAZ:(, co se stalo s tou postavou na konci MW1 jak ste za ni hrali, byl ve 2jce? Taky mne stve, ze zemrel Ghost, to byl kousek, i ta postava za kterou jste hrali,este tak chutne spalen....a tesim se na cestinu protoze dej mam totalne popleteny.....ale general Sheppard se asi nastval, ze mu v MW1 zabili par vojaku....a Makarova stejne nechytli ne? btw McTavish - Soap byl prece taky v puvodnich CoD.
natelogan: ja doufám, že se to nějak provede...u čtyřky byl problém, že nešlo hrát po internetu s tím že by se člověku na ůčet ukládali ranky..vyřešilo se to tak, že šlo hrát jenom přes lan a nebo na ruskejch a cracklejch serverech :-)
MW2 je cílená na masy, tedy pochybuji, že by se dala někde sehnat nějaká rozumná verze hry pro herny. Řekl bych, že Activision s IWnetem má určité plány, které vytvoření účtů neprovázaných s konkrétní hrou asi moc neladí.
memphis: no jde mi o hodně ůčtů, jde o to aby to šlo nějak udělat aby se mohlo hrat v herné. Se čtyřkou nebyl problém, ale s tímhle ano.
Jen jeden, ale jak jsem psal - při troše snahy to asi jde obejít (pokud ti jde o 2 hráče na jednom účtu, kteří si každý budou levelovat samostatně).
memphis: takže je možný mít jenom jeden ? Ten samý systém jako v Call of Duty 4 to asi neni ? :-)
Indian: Víc účtů hra samotná nepodporuje, ale teoreticky by to šlo překopírováváním profilových souborů (což asi dělá i ten prográmek).
Vidím, že už to spoustu lidí tady dohrálo a jistě hrajou i multiplayer...jak to tedy vypadá s účty ? Je možné si udělat na jeden klíč neomezený počet nebo je to stejně pomršené jako v pětce ?

EDIT: asi sem to přehlídl, ale ten programakek co tu je dole postovaný umožnuje víc profilů ? :-)
Nedelal Zimmer jen Main Theme? Alespon podle titulku co sem ted koukal :)
Hudbu jeste produkoval, ale "music composed" byl nekdo jiny :)
kubulus - zahraj si Project I.G.I. je tam několik českých nápisů na budovách a český vlajky na helikoptérách, takže asi jsme tam v roli teroristů. : )
Hm, Steam nesteam, co jsem teď koukal, už se podařilo warez verzi rozchodit po internetu a bez nějakého speciálního omezení (čili dá se připojit na jakýkoli server).
Ono je to stejně fuk, protože ve světě (především v americe) mezi čechem a rusákem neviděj rozdíl...
Jsem zvědav, kdy konečně někdo vymyslí hru, v niž budou do role teroristů pasování češi. Jsme ale asi moc malinká zemička, aby jsme si to někdy vysloužili.
Whoa.. už mám všech 69 hvězd v Spec Ops, byla to docela fuška, trvalo to celých 10 hodin, takže víc jak SP samotnej.
Memphis: Vzhledem k tomu, že nejde o nativní vlastnost programu (proč někdo neudělá spojení X-Fire a DropBoxu? Chybí tak málo), tak je to trochu "komplikovanější". Savy se přesunou do adresáře DropBoxu a namísto přesunuté složky se vytvoří pevný odkaz (unixáci/linuxáci to znají dobře), NTFS to umí nativně (příkaz mlink), FAT32 vyžaduje externí program (junction).

Viz http://wiki.dropbox.com/TipsAndTricks/SyncGamesFolder (popsáno pro GfW hry, u ostatních se mění jen cesta k savům)
DoomCZE: Btw. pokud se savy ukládají stejně jako v COD4, tak KDE to teda je? Když jsem naposledy formátoval disk tak jsem je prostě nenašel. :-)
Nate: Trochu offtopic, ale jak přesně funguje to zálohování na DropBox?
Cobra: To máš spíš podle hry. Když dáš remove game, tak se provede něco jako uninstall, některý hry s sebou vezmou i savy, některý ne.
No já si taky nedavno myslel, že se savy ukládají nějak inteligentně, potřeboval jsem přeinstaloval Steam a hry na jiný disk, jenže když jsem dal v klientu hry odebrat, odebralo to i savy...
Mě se tedy po reinstalaci Steamu nestáhne ani to nastavení... Tenhle problém se zálohování savů a přenosem na vícero PC jsem vyřešil pomocí Dropboxu v kombinaci s hardlinky (zatím to všechny hry, které jsem zkusil, berou).
Memphis: A měl jsi tam aspoň svoje nastavení? V HL2EP2 (nebo TF2 a L4D) to taky stáhne jenom nastavení. Savy se ukládají stejně jako v CoD4.
pestik: Nedá, a ani Steam Cloud minimálně v singlu nefunguje tak jak by měl, když jsem se zkoušel přihlásit na bráchovo PC na svůj Steam účet, tak jsem tam měl jeho savy...

Ad event: Přes víkend jsem byl pryč, ale brzy určitě něco podnikneme. Ten multiplayer party systém je super, trochu víc se o tom chci rozepsat v komentáři, ale ještě chci trochu polevelovat. :)