Hrává tady někdo multiplayer? Já jen, že by mně mohl doporučit nějaké servery (DM, TMD), kde bych si mohl v klidu zahrát aniž by mě to kicklo, mám malý rank a ne že bych byl úplný nováček, ale moc často to nehraji a podle toho to také vypadá, prostě nejsem žádný ultra mega giga střelec no. Hrál jsem kdysi na jednom a tam to bylo v poho DM respawn atd. a dnes se snažím někde uchytit a po první smrti kick :-(.
Cobot: tak napr. aj Vice City sa odohráva skôr než vyšli niektoré songy, čo tam hrajú.
Ke skladbě "Fortune Son" mě celkem pobavil tenhle koment: "This part of the game takes place on January 21, 1968. This song came out on November 2, 1969, well over a year later.... Treyarch should check themselves before they wreck themselves"

Stejně tak jsou prý ve hře i podobný problémy s některými zbraněmi. Člověk by čekal že u hry kde vývoj jde do x mil USD se takovéhle minely stávat nebudou. Jasně nemá to být historická učebnice, ale bral bych to tak nějak jako samozřejmost. Tohle ale i vystihuje jak kvalitní tyhle série jsou...
Tak, dohráno a mám z toho trochu rozpoluplné zážitky. Na jednu stranu graficky vyvedený filmový sprint s velmi zajimavými prvky a stranu druhou konzoloidní interface mě častokrát pěkně iritoval. Uvidím jak budu smolit komentář, zda změním hodnocení. Multiplayer zatím nehrán.
Dines: No já si spíš nejsem jistý jestli na to vůbec nějaké cizí savy půjdou, protože Black Ops používají Steam Cloud. Pokud to půjde, tak bude možná nutná nějaké úprava configů, pokud jsou savy svázány s určitým Steam účtem.
Dines: Možná se kopírují do téhle složky: C:Program Files (x86)Steam/SteamApps/common/call of duty black ops/players/save

Ale jistý si nejsem, nezkoušel jsem to.

btw: jsi si jistý, že nemáš nějakou poškozenou verzi? a jinak nevím, jestli budou savy přímo po druhé misi, ale třeba najdeš na netu
Jak se vkládají do hry savy? Nevím proč, ale první mise se mi nechce rozjet (po ukázce se to nehne - musím restartovat PC), tak mě napadlo že si stáhnu savy a začnu hrát od druhé mise.
tak jsem samozrejme stahl demo, jelikoz jsem byl zvedav a div sem si nenafackoval za to, ze sem to chtel onehda koupit! Treyarch zustane zpackanym Treyarchem, bohuzel....docela udesne teda a ty zvuky, to je celkem paskvil, skoda, namet je brilantni, jen sem se presvedcil jak miluji stealth pristup
Fg: Párkrát jsi mě už naštval použitím spoileru (kdyžs nemusel), tak snad přežiju i nepoužití spoileru, pokud se o něj opravdu bude jednat :-)

Ale já si je rozklikávám, i když se o ně opravdu jedná. Mně osobně neubližují ani ty regulérní spoilery před dohráním dané hry.

Regulérní spoiler je spíše tohle, ty ho Fg nerozkrývej, protože vyzrazuje půl příběhu :-D (nekecám) Reznov zemřel už při úniku z toho vězení, a to že ho pak vidíš i ve Vietnamu, je jen kvůli jakéhosik vymývání mozku a tímpádem ho vidíš pouze ve své hlavě. Tohle se vyjasní až na konci hry, kdy ti to poví ti agenti (tvoji kolegové), kteří tě drží na tom křesle.
ok, tak od ted taky nepouzivam spoilery a pak nebrec...vole ;)
Kdyby to dal Hydrogen do tagu, tak mu nadám zase já, protože mě štve, když někdo ze strachu taguje každou blbost. Tzn. že z toho neplyne žádné ponaučení a tohle NENÍ spoiler. A souhlasím s Userem, že když je půlka komentu tagovaná, tak se to blbě čte.

"a neda vubec praci to spoilerem pro klid vsech otagovat - je to zalezitost par vterin" Pro klid všech? Mluv za sebe a ne za mě a ostatní, vole :-D
Však zasazení na Kubu se propíralo milionkrát v článcích a recenzích, je to napsaný i v samotným popisu tady na databázi. To bychom mohli rovnou defaultně otagovat celý komentáře, protože podle týhle vaší podivný definice je spoiler prakticky cokoli...

Nesouhlasím s tagováním každý takovýhle blbosti, protože pokud jsem hru ještě nehrál, spoilery nerozklikávám a když je otagovaná polovina komentu, tak se to nedá číst. Ty tagy jsou v těchto případech spíš kontraproduktivní.
je to pouceni pro priste u jinych komentu, k hram vyznamnym, kde pribeh a prostredi hraje prim...tagovat pls ;)
1. Je to první mise

2. Je to CoD
Tzn.to co jsem napsal je stejně jen pozadí pro serious samovskou střílečku, takže je to úplně jedno, mohla by to být stejně tak Praha, Ostrava nebo třeba Lisabon...
Trošku spoiler to je, ale na druhou stranu u COD by mi to nevadilo, příběh tady hraje až třetí housle, jestli se tomu vůbec dá říkat příběh.
"Hned začátek na Kubě, což měla být, hádám, "tajná operace", až na to, že během 3 minut zmasakrujete asi 100 policajtů a vyhodíte do povětří půl Kuby...
"
ted vim ze budu na Kube a jeji napln, pro me je spoiler taky vyzrazeni lokaci a dane ukony, z toho si lze vydedukovat spoustu veci, ikdyz na to clovek nechce myslet, ta myslenka se zapudit bohuzel neda a neda vubec praci to spoilerem pro klid vsech otagovat - je to zalezitost par vterin
Fg:

1. Je pro tebe překvapení, že v CoD sérii něco HODNĚ vybuchuje?

2. Neni to dávno, co jsme tu četl někde diskusi pod někajou hrou na téma spoiler, kde někdo definoval, že spoiler je v podstatě úplně všechno o hře. S tim prostě nesouhlasim, a za spoiler obecnou náplň hry nepovažuju.

Spoilery nesnášim, ale jediný co beru jako spoiler je vyzrazení něčeho co je a)důležitý a b)překvapivý, předem neznámý (většinou se to teda týká děje - např.příběhový zvrat). Pokud ty se s tou výše uvedenou definicí spoileru ztotožnuješ, je to tvoje věc, ale divím se, že sem chodíš, protože to ten nejjednodušší způsob jak na nějaký podle tebe "spoiler" natrefíš.

Navíc osobně beru komentáře jako takový minirecenze a tak pokud se mi něco líbí/nelíbí a už ten komentář píšu, rovnou tam dám konkrétní příklad, aby bylo vidět, že jsem si to nevycucal z prstu. Při tom si samozřejmě dávám pozor, abych něco zásádního nevyzradil, viz.výše...
koment, prvni odstavec, dal sem ani necetl, jelikoz nechci vedet dalsi napln misi...hru sem nehral a ac se snazim vyhybat spoilerum, je to asi nadlidsky ukol :(
Mám za sebou první dvě mise a dostávám dojem, že Duty Calls je úplně zbytečná - na co parodovat parodii, že? Black Ops je až absurdní parodie samo o sobě... Taková nehorázná čipovina, bože...
Mám jeden problém. Spustil jsem hru, ale po úvodním intru mi naskočila jen černá obrazovka a musel jsem restartovat PC. Má někdo stejný problém?
Keď som tak pozeral gameplay verzie pre Wii, tak ma napadlo, že to by mohla kľudne utiahnuť aj stará dobrá PSdvojka.
Na procesor je to trochu náročnější, ale když to porovnám s řadou jiných nových titulů, které vysloveně ždímou i nový hardware, tak Black Ops je poměrně přívětivý. Aspoň mně to zatím jede v poho.
Black Ops podle všeho část grafických úkonů sprostě emuluje procesorem (někdo byl líný přepsat kód na HW počítačů a raději napsal emulátor Xboxu)... aneb stejná situace jako kdysi u Resident Evil 4 a Devil May Cry 3: Dante's Awakening.

Optimalizace je tedy nulová. Dobře běží jen věci přejaté z MW2, nové věci jsou naopak katastrofálně pomalé.
Je to tak jak napsal USER47, na PC s X2 (3Ghz) a 5670 512 MB DDR 3 mě MW2 jede naprosto neškubaně na nejvyšší detaily tak BO je místy trhané až běda.
Optimalizace je oproti předchozím dílům právě úplně na hovno:). Zatímco všechny CoD včetně MW2 byly hratelný na vyloženě slabejch kompech, třeba s jednojádrem, když jsem zkoušel Blops, jelo to snad 10 fps.
Hlavní menu je teda docela originální a pěkné, to se musí nechat. A optimalizace (díky vylepšení staršího enginu) se mi také líbí a jde to hrát na full i na starší sestavě. No, první dojmy nejsou špatné.
kristmeister: Označ spoilery ktoré máš v texte. Hlavne: A nejraději mám misi, kde jdete zabít Steinera a potom vám Hudson poví že Steinera nezabil Reznov, že to kapitán Hudson viděl a jak vás to hodí o dvacet minut zpátky, kde se vypustí ten plyn projektu NOVA 6.

Informace vyzrazující děj hry či jinak poškozující hráče, kteří hru ještě nehráli, prosím vložte mezi spoiler tag: [ spoiler ]text spoileru[/spoiler](bez medzier v tom prvom), jinak bude příspěvek smazán nebo upraven.
Fg - 1) napsal jsem "tak trošku" 2) Trojka není na PC, tudíž pro mě neexistuje :)
montana: Tak to bych od tebe nečekal:-), já nemám ještě dohráno, ale zatím se mě to jeví o trošičku horší než MW2. Tak nějak z ní nejde cítít to, co do hry vložily staré IW. Já vím dělal to jiný team.
Náhodou příběh byl dost slušný, jednak na poměry série CoD a jednak na poměry FPS celkově. Byl méně válečný a spíš se soustředil na hlavní postavu a válka byla jen v pozadí příběhu.
Hmm, tak dohrano na jeden zatah za skoro presne pet hodin (uff, uz dlouho sem neco podobnyho nedelal a snad uz nebudu, ale musim to zajtra vratit :)
Prekvapive to na me pusobilo mnohem min pouťově nez MW2, i kdyz to mnohem pouťovější je :) Sem zvedavej jakou pribehovou ptakovinu vymysli priste, kazdopadne hralo se to celkem fajn.

btw. tim finalnim zaberem na tu priserne kycovitou scenu za usvitu a pruletem stihacek, chtel Treyarch celou hru shodit a rict, ze ji nemame brat zas tak vazne nebo to naopak myslel vazne? :)
Zvláštní, jak se člověk dokáže bavit u něčeho, co hrál už zhruba 4645611365456krát. Nicméně, když si toto odmyslím, singl MW2 společně s MoH společně s Bad Company 2 dohromady nebyl tak zábavnej, jako tuten (pro mě). Takže valím ubrat hodnocení. :)