to byla dobra jizda :D .. presne tohle sem si rekl po dohrani, jenze co a jak mam hodnotit? hodnoceni hry je extremne subjektivni, protoze sem to hral na G7 Odyssey ktere jednoduse dela hru uplne jinou, hrat to na rovnem 27 palci tak si tohle asi nereknu no. Nebo hrat to bez zesilovace zvuku se sluchatky a se sluchatky bez zesilovace je taky rozdil, nicmene i tak se mi tento dil libil hlavne tim jak podava pribeh a taky dobovym zasazenim, kdy mezi temi modern, advanced warfarami to je jako svezi jednohubka
Cywe, to je fakt hrozně pitomý...

Vietnam guyovi se zasekne zbraň jsem jeho poslední záchrana před žluťákem, zastřelím žluťáka, najednou tam zpóza pohledu přiběhne us army. WTF?
Letiště je bombardováno ale helikoptery dál letí normálně WTF?
odjistím žluťákovi granát a ten vybuchne na žluťákovi metr ode mě, žluták se vypařil ale já jsem ok. WTF?
A to je jen jedna mise! :D
@MartinezZ (01.11.2013 13:23): Robis to blbo, az to spravis tak uvidis a potom uz to das kedykolvek. Treba len hybat mysou hore nic viac, bacha na inverziu pohybu lebo tu neplati co bol napriklad moj problem nez som zistil ze hore je hore a nie dole ako normalne mam v hre.
@MartinezZ (01.11.2013 12:45): Soucítím s Tebou, já jsem po tomto dílu sérii CoD definitivně zabalil. A nápovědy typu "Řekneme co a neřeknem jak" a pak člověk danou pasáž opakuje 20x, protože ji designér vymyslel hloupě, mám taky strašně rád.
@ViRus (01.11.2013 12:09): Na potřetí jsem s motorkou projel. Jestli se ukládají checkpointy zjistím až později, protože jsem s tím zas fláknul až u sestřelení rakety. Prostě ji nemohu trefit, buď střelím a střela letí moc dolů nebo letí moc nahoru - a debilní nápověda na obrazovce, že mám použít myš k vedení střely je na h***o, protože ať drandím myší jak chci, stejně se nic neděje. Doprkýnka, co je tohle za hru...
@MartinezZ (01.11.2013 10:58): A není náhodou vázána na steam, já ji mám, ale žádné problémy s ukládáním jsem neměl. A checkpointy jsou opravdu zlo a je to čím dál častější a též mi to vadí, nemožnost uložení kdykoliv.
Tak tohle je prozatím hodně prasácký díl. Krom toho, že nascriptovaná AI je úplně bez mozku a vypadá to značně hůř než MW1 se mi hra už při druhé misi při jízdě na plastových motorkách sekne a vůbec si neukládá checkpointy, takže samozřejmě jsem zase na začátku u bitky v dole. Mám chuť tomu dát odpad a 0%, protože mě nebaví celou misi rozehrávat zase znovu. Kdyby to šlo alespoň nějak uložit ručně...
No pokud jde o původem polské klíče, tak s tím jsem měl problém u Brink. Steam verze nešla v ČR aktivovat. Naštěstí mi reklamaci obchod uznal, jenže šlo o kamenný obchod. Nejsem si jistý jestli by key4you byli tak vstřícní.
@Arcee (04.03.2013 22:27): Přeci jen poskytovat klíč z polské retail verze mi moc normální nepřipadá. Ale je pravda, že key4you mají jakožto obchodníci ohlasy většinou jen kladné, takže moje tvrzení bylo možná trochu přehnané.
Tak myslím že key4you už nejsou delší dobu "pochybní". Nemít BF3, asi bych do toho taky šel.
Vyřešil jsem problém, kdy se mi hra zdála příliš filmová a málo herní ... pustil jsem si walkthrough na youtube a mám klid. Doporučuji všem co se jim směr kterým CoD série jde nelíbí, ale mají rádi hezkou akci :-D

Black Ops mi vůbec nesedlo, Modern Warfare mi přišlo lepší.
@CJ (09.08.2012 14:56): ale pořád lepší jako Treyarch, kde bohužel neumí pracovat se skripty, což je u codů zásadní

kdyby měl někdo zájem prodám Black Ops v krásném steelbooku na PS3, MP není omezen ;)
jsem rád, že seTreyarch konečně naučil dělat lehce nadprůměrné hry a udělal konečně hratelné CoD! Příběh ale hlavně prostředí/doba zůstali trestuhodně nevyužity. Zasekli se v roce 68, to se ještě mohli vyřádit v komunistické Praze a udělat z toho více Bonda :/. Btw to zajímavý Vietnam umí jen Vitcong? Když si vzpomenu na dobývání základny tam a tu, no páni! :D

A proč vlastně byl Woods nejlepší vedlejší postavou VGA 2010? AHA prachy, já si říkal že by to nepadlo leda tak....

snad bude MW3 tak dobrý jako za starých Infinity Ward, pak je o kvalitu a dobrou hru postaráno...
@Fg (04.08.2012 00:46): CoD 3 bylo poslední CoD co oproti předchozím dílům inovovalo, fékalie sem nenos, CoD 5 byl přinejhorším průměr, podprůměr ani náhodou. Už nejez tu trollí kaši. ;)

Válka ve Vietnamu v BO jen ukazuje, jak američtí vývojáři vesměs neumí to téma uchopit a raději si vymýšlejí fantasmagorie, přitom se stačí podívat na český Vietcong. Ten prostě vypadá autenticky.
nevěřil jsem, že to někdy napíši, ale po fekální trojce, podprůměrné 5ce BO vypadá na celkem fajn hru...tohle je moc zajímavé téma - tajné operace a hlavně Vietnam, hodně velká škoda, že BO2 není zase z tohoto období, ale z budoucna :/
@CJ (02.08.2012 13:04): hmmm, mě ne, dohrál jsem kampaň, pak až hrál zombie a byl tam jen ten jeden dům, právěže jsem nechápal, jak se dají otevřít další mapy
předpokládám, že zombie mód je zde opět přítomen a to v základní hře, je tak?
@Indian (24.07.2012 15:09): copak v tom nevidíš tu trefnou intelektuální nadsázku?Vtipné naznačení jaká ta hra ve skutečnosti je?Jací jsou její hráči?Ale to pochopí asi jen málokdo.A jen opravdu jedinci s darem od Boha to dokáží takto napsat.
@konvice (24.07.2012 08:08): Všechny hádanky vyřešíš tak, že předměty v zásobníku - ten tady supluje inventář - umístíš levým tlačítkem na pohybující se panáky. Když na tenhle systém přijdeš, nemusíš to pak už hrát dál, nic jiného tam není...
heh, kristmeister je aktualne mnohem vtipnejsi, nez ten pokus o humorny koment :))
ten jeho posledni prispevek jsem ani nepochopil, tam neni zadny ukladani predmetu ani logicky hadanky, hral to vubec???
Hele Konev. Neměl by si tam ještě přidat tak dva řádky, kde by si psal jen slovo adventura?Takhle ti totiž vychází počtem cca jen ob řádek. Jen aby všichni pochopili za co hru považuješ.
ehm pardon tedy co to je za žánr.
http://www.gameinformer.com/games/call_o ... at-black-ops-ii.aspx

"Dave Anthony was a huge fan of “choose your own adventure” books as a child, and he wants to bring a bit of that experience to Black Ops II. Branching paths will affect the storyline and ending of the game, and the decisions you make will be much more important than whether you sniped or rappelled in the Los Angeles stage. Characters can permanently die at predetermined points, and your actions in a brand-new mode will alter your campaign path."

"Strike Force missions are presented throughout the course of the campaign, and they’re unlike anything seen before in the series. At certain points, players are presented with a choice of several missions that affect the overall global conflict..."

"Your choices aren’t limited to objective order; you can pull the camera out into Overwatch mode at any point and inhabit any friendly character. You can also assume control of flying quad drones, heavily armored CLAW robots, or anything else that happens to be on your side. If you feel like having more control of the overall skirmish, you can even play the entire mission in Overwatch mode, ordering squads and units around the map to your liking."

:-o
Nejlepší komentář:
"I felt like killing a few kids too. they so annoying!!"

Možná rodičům časem dojde, že nechat hrát své nevychované školáky hry 18+ není ten nejlepší tah. Ale hádám, že bude asi potřebná nějaká ta střelba, jak je v posledních letech "in" - koneckonců, od rodičů takového kalibru člověk nemůže očekávat moc.
Nikoliv, ve skutečnosti jsem tímto avatarem určitě chtěl ukázat světu, jak jsem nabitý uvrněnou erotickou energií. (jo a je to fotka od Man Raye)
Je pravda, že je to jeden z nejslabších Dalighostových komentů, ale tak není každý den posvícení. A divím se, že obránce všech utlačovaných komentářů - Say - se ho nezačal zastávat, jaxe tady do něj navážíte. Btw, taky jsem mu dal, just for fun + ;-)

edit: prostě zklamal, protože nezačal komentář slovy: "tato hra..." :-)
Dalighost: ROFL:D

Si přečtu diskusi, řikám si to bude něco, že by nový, ještě drsnější Ebb? A prd...nevim, mě to neurazilo, ale fakt pobavilo, humor ala Čtvrtníček já rád. Tímto přeji všem krásný páteční kačer.
Tak teda nevím ale Vám někomu to přijde vtipný ten komentář od Dalighost? Já osobně jsem pro legraci ale tohle?
Nevím no. Možná to, stejně jako autorovi, některým kolegům připadá vtipný, ale ačkoliv smysl pro humor rozhodně mám, já za tím vidím něco úplně jiného. Hlavně mi nikdo proboha netvrďte, že to nemusím číst, jak už to tady jednou kdosi pronesl. Tenhle argument je totiž na úrovni komentáře, o kterém je tu řeč.
Já se k tomu mínusu klidně přihlásím, protože RedDwarf_Cz má pravdu, je to snůška h**** ... až budeme na webu "bláznivé povídky volně inspirované PC hrami" tak možná.

A upřímně nechápu ty plusy, kdyby jsme tu takhle psali všichni, tak může jít celá DH tam kam slunce nesvítí. Upřímně se omlouvám téměř všem, kterým jsem někdy dřív dal mínus za koment, kterej se mi nelíbil, ale aspoň byl ke hře.
Chuck- to ale není až tak pro PC hráče, spíš pro konzolisty. +/- jsem mu nedal, ikdyž je to snůška hoven, je dobře podána, ale to už se tu řešilo posledně.
Si přečtěte i jeho ostatní komenty a pochopíte ... ale některým lidem se to evidentně líbí, podle toho, že už má tři pluska.