To zasa raz vyrobili vtákovinu za tie prachy. Príbeh aj na pomery cod je fakt "sila" ani Spacey to nevytrhne. Prepínanie granátov je naozaj "advanced", vylepšovania exoskeletonu paródia, tryskové skoky a ovládanie vozidiel čistý bullshit
@Korbitch (04.12.2016 22:20): Ta grafika by mě taky zajímala. Já to jel na low, když jsem měl ještě tehdy GTX 650, protože při jakémkoliv vyšším nastavení hra začala padat s určitou chybou týkající se directx. To ale dělalo na více kartách řady 600, které to jinak utáhly bez jakéhokoliv sekání.

Jinak s GTX 1060 jsem měl memory leak, když jsem dal textury na ultra a musel jsem dát o položku níž. Zbytek vše na maximum a bez problémů. Asi bych zkusil ty ovladače, i když problém bude asi ještě i jinde.
@Guldy (04.12.2016 15:41): Na low? Na čem to hraješ? Já to jel na Phenom II X6 3.3ghz, 12gb ram A R9 280 gaming od MSI. Vše na ultra, kromě vyhlazování, to bylo stažený trochu,ale jelo to krásně plynule. Zkus ukončit veškeré zbytečné procesy na pozadí. Aktualizovat ovladače.... Pak dej vědět.
@Guldy (04.12.2016 15:41): Já to jel na ultra bez jakéhokoliv stutteringu. Problém jsem měl hlavně u Infinite Warfare, kde byl stuttering při jakémkoliv propadu. Musel jsem tedy zapnout Vsync a snížit dvě položky, aby se hra držela pevně na 60 fps.
koupil jsem si tenhle dil za 299.. prvni a zaroven posledni koupeny COD. Neda se to hrat, sluttering jak p*ca na jakykoliv nastaveni krome LOW, na kterym to vypada jak vyblitej obed. Nesmysl /sadface
Mě to zase na R9 280 dělalo to, že když jsem nastavil vyhlazování víc jak na 4x, tak se rozprskly textury na takovej blivajz. Dobu jsem nevěděl, čím to je.
@ViRus (23.11.2016 07:35): Nemáš zač. Ona ta hra měla problémy na více sestavách a co se týče tohoto problému, tak to asi dělá na sérii 600. Na GTX 1060 jsem měl ten problém, že když jsem nedal textury na druhé nejvyšší nastavení a dal to přímo na ultra, tak se objevil memory leak. Ale na GTX 650 jsem musel dávat vše na minimum, takže vlastně též na výkon. 670 by podle mě měla dělat menší problémy, ale chápu, že se ti nechtělo přemýšlet nad tím, která položka to přesně dělá.
@ViRus (22.11.2016 19:02): @ViRus (22.11.2016 19:02): U některých karet to dělalo, pokud jsi nenastavil nejnižší detaily. Nevím, jakou máš grafickou kartu, ale na GTX 650 to, myslím, dělalo hodně často. Zkusil bych snížit na nejnižší detaily i v případě, že máš silnou kartu a pokud to bude dělat dál, tak musíš hledat na netu.
Ty voe už z toho fakt rostu, nestávalo se někomu, že by hra padala s hláškami 2Dtexture nebo něco s DirectX, asi mi nechybí moc do konce, ale v části Captured v úvodní animaci stále, do pifi kuwa, neustále pády..
@Shadrac (komentář): Trochu jsem nepochopil tvoje vysoké hodnocení 80%, když je největší část hry - MP vlastně nehratelný. SP na 5 hodin za takovou raketu a bez možnosti kvalitního mulťáku? Pche. 40% jen z milosti.
Jako by nestačil exoskelet z crysisu... On se ještě musí jmenovat Prophet :D Ach jo...
Tak jsem teda zvědav :) Právě jsem dohrál singl Battlefield 3 a nevím nevím, zda je nejlepší nápad jít si zpravit chuť zrovna z bláta do louže :) jsem totiž teprve na začátku a už je tu nějak moc kláves na všechna ta různá udělátka a serepetičky.
Tak ta Slovenština, je perfektní. Pevne verim v dalsi prelozene díly. Skoda, ze ten black ops 2, je tak zasifrovany, ze to asi nepujde.
Neviem prečo, ale mne sa Ghosti celkom páčili. Viac než AW a omnoho viac než MW3. Teda čo sa singláču týka.
Je škoda, že práve tento diel na databázi si vybrali hateri na demonštráciu svojich schopností a krásnymi nulami ho zhodili bez toho, aby mu vôbec dali šancu. Advanced Warfare je totiž dobrým príkladom toho ako má vyzerať nápaditý lineárny modern military shooting. Čiźe opak toho, čo naposledy naservírovali Infinity Ward, ktorým od Modern Warfare 3 začali dochádzať nápady.
[přesunuto z komentářů]

Nevím co se komu na novém Call of duty nelíbí u mě měl velký úspěch!
@Thundeus (komentář): Trošku složitý číst a vnímat tvůj tok myšlenek, ale budiž. Tam "hraje" Jeremy Irons??? Nebo záměna s Kevinem Spacym?? Já to nehrál, tak se ptám.
Multiplayer jsem zkoušel. Bylo tam 9 lidí na nějakém serveru, samí profesionálové, co spawn, to zabití. Takže jsem to hrál 10 minut a pak jsem to vypnul. Já hraju raději FIFU po internetu. A nevím, jestli na jiných serverech je dost lidí. Řekl bych, že jo, vždyť je to hra, která má stamiliony fandů.
Kdyby mě hra odpuzovala tak že bych jí musel dát nula tak jí ani nenačnu a nemůžu ji tedy ani hodnotit. Ovšem tahle mi rozhodně nepřijde na nulu a ani engine mi nepřijde vůbec špatnej...
Ale právě tohle vaše chování se dá definovat jako chování "oveček". Například žádné 100% hodnocení zde nevidím. Takže lidé zde dokáží být kritičtí, kdežto ty jsi ovce.
docela mě udivuje, jak tomu sází nuly....no nejspíš to bude z toho důvodu, že na to nemaj hardware...
@Raziel811 (komentář): Cod má dobré singláče sice krátké, ale chytlavé zábavné akční a i vtipné :) Skoda, že od určitého dílu už není lokalizace... Sotva jsem stíhal číst, ale ted, jak na ty díly není cz tak při hraní vůbec nevnímám pokud je tedy akce + dialogy.
No to taky, ale to jejich neustálí pokřikování jdi tam, jdi tam, jdi tam, polož trhavinu, polož trhavinu, polož trhavinu ... to je fakt na palici
Však už v pohodě, stačilo mi vypnout ty kešky u stínů, nějak to tam haprovalo. Každopádně má ta hra pořád daleko k nějakýmu "nextgen" podle mě, fakt už jsou s tím trapní ...

Opět skriptfest jak kráva, furt na mě někdo ječí co mám dělat a to mě začíná pekelně iritovat ...
No hraju si tady s tím už jak blbec víc jak hodinu, kdyby aspoň ty filmy v loadingu šli přerušit omg ... fakt kokotina

aha ono stačí mít vypnutý ty cache u stínů :-/
a pro přeskočení filmů vypnout ty shader preloady, myslím
Tak skusal som prave multak. Modov je tam ako nasratych, zatial som hral len Team Deathmatch a to bolo fajn.
@Maximus (09.11.2014 13:52): Jo s tím souhlasím. Wolf je ambicióznější, ale má v druhý půlce slabší tempo a hlavně spoustu nudnejch šedivejch koridorů. AW mě ve výsledku bavil víc.
Inak toto nove COD mi obcas pripominalo Wolfensteina: The New Order. Sice je novy Wolf celkovo kvalitnejsia FPS, druhú polovicu má Advanced Warfare zábavnejsiu (Wolf tam strácal uz dych).
Spacey bol fajn (od oznamenia, ze bude v hre bolo jasne, ze bude hrat nejakeho zmrda). Rozhodne jeden z tych vyraznejsich zaporakov v FPS.
Islo vam v pohode urobit na konci "slide"? Mne sa to nepodarilo a musel som to odrbat cez plazenie.
Ale jo, šlo to. Když už tam daj Spaceyho tak je škoda že z něj zas musí bejt debilní moustache twirling villain, ikdyž to zahrál hezky underwoodovsky.
Má to rychlý tempo, docela hezký prostředí a grafika celkově ujde, na těch pár hodin to zabavilo slušně. Zase mám od CoD na pár let klid :)
Tak kampan prejdena. Steam mi ukazuje 6 hodin + nejake minuty (sice ukazuje viac, ale to som mal len zapnutu hru).

Som spokojny. Je to sice blbe, ale graficky konecne po dlhom case pekne, akcia dobra. Stale sa to meni (zajazdite si snad na vsetkom co v hre vidite - vznasadla, tanky, stihacky, clny atd...) Prostredia su tiez fajn.
Co sa mi nepacilo su zbytocne dlhe loading obrazovky jednotlivych levelov. Sice je to v podobe CGI filmeckov co vysvetluju dej, ale zbytocne to brzdi tempo hry. A ten moderny oblek snad neprinasa v kampani ziadne vyhody (iba na predom urcenych miestach - splhanie atd.) Okrem dvojiteho skoku sa s nim snad nic ine neda robit (Crysis sa v tomto smere predviedol viac)
Ale inak spokojnost a rozhodne ovela lepsi pohlad do buducnosti ako ponuklo Black Ops 2.
Tak a ostava mi este multak.
Po Modern Warfare 1 a 2 jsem se na tento díl opravdu opět zase těšil, když už ji mám, tak mě neskutečně naštvala optimalizace hry.
Když nechám Optimal, tak se na to ve hře nedá koukat .. dám si tedy v nastavení vysoké detaily, zapnu Vsync a hra se mi najednou začne trhat, je to nehratelný.
Není to furt, ale dělá to třeba co 3 nebo 4 vteřiny.
Přitom můj PC na to myslím má, abych to rozjel i na vysoké detaily.
Snad vyjde nějaký update, který to trochu pořeší :/ Někdo takové problémy má, jiný ne.
@Mirus (06.11.2014 20:33): No, nějak jsem neměl potřebu, když to mám v krabici :D tvl 20€, tak to ať jdou do háje.
Stejně je to fajn, že tam byly v UO aspoň ty tanky v MP, pak už v MW serii nejsou vozítka vůbec krom killstreaků :(
@Cobot (06.11.2014 11:50): první díl mám krabicovku i s datadiskem, na to jsem pyšný, pak až MW2, a to jsem sehnal někde klíč na steam snad levněji, než stojí teď.
Kdyby EA, dyt byl bf i zadarmo! :-D k tomu by se v Activision nikdy nesnizili, ale hlavně ty staré díly by mohly být za symbolických max €10 třeba.
@koudy_cz (06.11.2014 05:14): za CoD jsem platil jen za jedničku a čtyřku a nijak se necítím špatně. Ty ceny jsou naprosto mimo. A i v akcích jdou max na -50% což při výši původní ceny není taky terno. I Z*urvená EA je schopná Battlefield zlevnit na přijatelnou cenu.

btw: steam už nezobrazuje nejprodávanější hry podle pořadí prodejnosti? Ćekal jsem, že práve CoD bude první a zajímal mě vývoj a místo ní je první The Binding of Isaac: Rebirth a po CoD ani stopy...